Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne, ze vypad JD, byl to fakt hlupak, na eurogameru ma evidentne zakazano blabolit
    • Moje řeč. Divím se, že ho nechali škodit tak dlouho. Tolik despektu, arogance a netolerance u jednoho člověka se jen tak nevidí...
  • Zdravim, zkuste se inspirovat jinde, libi se mi treba na gamespotu ze hodnoti nejen redakce, ale ze mohou i uzivatele klikat at uz na hvezdicky, nebo jezdit posuvniky atd... nekdy se totiz stane, ze "lid" a "recenzent" se naprosto rozhodi... jestli tam funkci mate, tak jsem si ji nevsimnul! jinak zmena k dobremu.
    • Hezky den, hodnoceni her uzivateli muzeme slibit na 100%, je integralni soucasti noveho designu. Tento prvek je navazan na komunitni funkce, jejichz zprovozneni je jednim z dalsich vyvojovych kroku novych Games :)
  • Jsem zvyklý na staré stránky a plně mi vyhovují, takže vás taky asi zklamu. Proč měnit něco, co je opravdu dobré?
  • Nemam moc rad takove weby...Na games.cz vždy chodim kvuli informacim a myslim ze neni zase tolik nutne menit design i když je pravda že by to nakou změnu chtělo tak by stačilo mirně zmodernizavat ale rozleožení bych nechal stejné.
  • hlavne aby jste zachovali obsah... nechci dalsi klon hrej, eg, bw, zing, konzolista atd kde musim otevrit 40 novinek o nicem nez si prectu neco konkretniho o naplni her
    • Vyberu informaci, tedy tech skutecne podstatnych, se budeme venovat v prvni rade!
  • J8 chci hlavně přodat fialovou barvu.A všechno zmenšit,zrušit to rolujici menu,to je strašný,starej byl přehlednější to už sem ale psal do nějakyho komentaře na starym
    • Také jsem pro zrušení rolujícího menu se screenshotama, kvůli kterému se musí scrollovat dolů, případně ho udělat rozklikávající jako bleskovky. Případně umožnit určitou customizaci - odbět novinek, Facebook atd mě fakt nezajímá a strčil bych to někam dolů. Vertikální mezery mezi jednotlivými nadpisy atd. jsou příliš velké. Jinak vzhledově to vypadá slušně.
      • erik
        Bleskovky mate vpravo nahore.
    • JO a libilo by se mi vylepšit katalog tak aby se hry dali řadit nejen podle žanru ale třeba i data hodnocení nebo roku vydání,a dalšich podobnejch kriterii.Třeba jak to je na strankach s filmama
      • Trideni dle hodnoceni, PEGI hodnoceni a dalsich kriterii pripravujeme.
  • Koukám, a nestačím se divit. - Skvěle reagujete na připomínky čténářů a koukám, že Bleskovky jsou konečně tam kde mají být, recenze i články se teď daleko lépe čtou a samotné novinky se zdají být příjemnější, byť by se daly podle vzoru starého games.tiscali ještě trochu zmenšit ;) Dnešní úpravu designu chválím, a jediné co mi vyloženě vadí je velikost toho diskutovaného transparentu. Nicméně, ode dneška už budu chodit jen na NOVÉ GAMES.CZ s tím, že se těším na další a další úpravy... Jen tak dál hoši :)
    • erik
      Kazdeho Vaseho nazory si vazime. Dekujeme za Vasi podporu.
  • Pro mě games.cz byla vždy první stránka o hrách na kterou jsem šel. Máte to nejpřehlednější. Nový design se mi moc líbí, ale nerad bych, aby se vytratila ta přehlednost, na které byste měli pokračovat. Třeba tlačítko "24 hodin" je podle mě zbytečné, a jen komplikuje jednoduchost vyhledávání článků. Přeju hodně zdaru při další práci na novém designu. A nezapomeňte, někdy je méně více.
    • Dobry vecer, na prehlodnosti nam zalezi take, vynasnazime se ji do noveho designu prenest v co nejvetsi mire.
  • Dobrý den, stavající games.cz jsou lepší. Toto je spíše formou nějakého blogu a neni to moc lakající. ;-) Nechte stavající systém stránek, ale zlepšete grafiku ;-)
  • nová verze: NE, NE a NE!!!!

    DÍKY!!!
    • Za mě taky NE, stará verze je mnohem přehlednější.
      • za nový kabát bych se nezlobil, ani nikoho nekáral, ale při zachování starého konceptu (: Přeplácanost pro děcka je na GP, tiscali mně přišel spíš pro starší uživatele a to se mně líbí (:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit