Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se týče velikosti článků tak jsem teď už spokojen (soudím podle preview na Theatre of War a The Haunted) Co se týče žluté barvy tak myslím že je to o zvyku. Teď ještě vidím možná trochu přehnanou anti-spamovou ochranu ta stará fungovala dobře a nepamatuju si že bych někdy na games.cz SPAM viděl, ale to je jen drobnost.
  • Změna mě nevadí pokud je k lepšímu, ale tady něco najít je fakt zážitek. Celkově je rozložení, design strašně nepřehledný a to i díky barvám. Je to beta a tak to zatím beru, ale pochybuji, že se to nějak markantně vylepší.
  • Kazda stranka mi vraci:
    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...

    Mozna je to muj problem, ale ja ho nechci resit. Zbohem, jdu si najit novej server na hry.
    • bizi
      a v jakem prohlizeci se to deje, na jakem OS, jake pluginy v prohlizeci jsou?
      diky
  • ochrana v diskusi ujde, ale proc zmizely vsechny NJOY videa v archivu? to mam jako chodit na njoy.cz a hledat to tam?? vzdyt jich tam jsou tisice

    taky mi nefunguji nejake odkazy z RSS jak tady psal erik a kdyz si otevru kartu hry tak tam nejsou vypsane zadne clanky

    jo a vadi mi ze u novinek uz ted nejsou obrazkove galerie jako je to na starem webu
    • Import dat je vzhledem ke staticke podobe puvodniho webu pomerne komplikovany, ale jeste stale ho doladujeme. Provazani novinek s hrami je jednou z priorit, na ktere se pracuje. To same plati pro obrazkove galerie u novinek, tato funkce bude brzy zprovoznena.
  • Tak tohle je děs. Už před časem jsem vás přestal číst a teď na games kašlu kompletně a jdu ke konkurenci. To už jste padli do hlubin víc než bonuswebu. Já jdu rozhodně na Zing.cz.
  • sorry, ale pride mi to vsetko strasne velke...
  • D.a.l.e.k.o. lepsi. Konecne! Dekuji a preji hodne uspechu!
    • Dekujeme za podporu, mame pred sebou jeste spoustu prace!
  • No hlavně aby to mělo RSS - bez něho je to celé tak nějak nefajn.
    • bizi
      je tam+meta. kazdy inteligentnejsi prohlizec rss oznami. pouze chybi odkaz v paticce
  • super, že bleskovky jsou konečně tam, kde mají být, ale ještě ten střed... stále si stojím za tím, že stará verze měla to, co jiné servery nemají jednoduchost a efektivitu... Tady by se nejenom mně, jak tak čtu, líbil podobný duch... Na stránky sem najel a hned sem měl přehled... tady sroll... scroll... a zmatek. I starý koncept může vypadat nově a moderně a přitom být stejně efektivní, jednoduchý a přehledný....
  • Až přestanou fungovat "staré" games.cz tak na ty nové ani nevkročím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit