Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně šlo vidět na tom prvním videu, jak byl z toho zelenej a chce se mu blejt. Tady máte důkaz na vlastní oči, že to nikdy nebude fungovat, abyste se přitom nepoblili.
    • A ja si naopak myslím, že tieto problémy sa dajú krásne minimalizovať a obmedziť len na malé percento ľudí. Všetko je to o technológiach - lepšie rozlíšenie, lepšie odozvy, kompletný headtracking urobí tiež dosť. Len je otázne, kedy sa podarí dosiahnuť ideálny stav. Inak toto čo majú, je ak sa nemýlim ešte ten starý devkit, nie?
      • Ano je to starý devkit. Nově představený devkit na CES je mnohem dále a to ještě není spotřební verze, která vyjde snad koncem letošního roku. *3*
  • U mňa je OR istá kúpa... Len dúfam, že nevoľnosť poriešia, inak sa môžeme tešiť na toto: http://youtu.be/VhqbSf_fb1g
  • restore
    Len si tak predstavit Penumbru stymto zariadenim... to by bol zazitok
  • Opravdu je ten zážitek tak živý, že vás to přinutí křičet a panikařit jako byste skutečně byli ve hře, nebo je to jen divadlo?
    • Amylee.Anderson
      Myslim, že u tohodle to bude trochu divadýlka, ale každopádně video lidí, kteří na tohle koukaj a stojej u toho je super :-) http://youtu.be/INDKNA7kXoo
    • Měl sem možnost vyzkoušet a fakt záleží na člověku, ale zrovna ty hroský dráhy jsou nepříjemný :X
    • Asi záleží na typu člověka. Já třeba hororovky a nepínavý hryx moc nemůžu, protože se do nich moc zažeru a...no sem prostě podělanej. S OR si to neumim ani představit.
      Naštěstí mě OR (bohužel) nejspíš mine, protože mě začíná bejt blbě a bolet hlava už po pár minutách čtení textu v autě. Spolehlivě.
  • Cypri
    S timhle by se dost dobre hrál ten novej Alien co se na něm pracuje.
  • Z toho bych se akorát poblil. Další nesmysl s dobrým "WOW" efektem pro casual trh, co budou ez začátku chtít všichni, ale za chvíli po tom nikdo neštěkne. Viz. Kinect. Zlatý klasický hraní.
    • Zřejmě si nekoukal na různý videa z různých her na kterých se Oculus už zkoušel že ? Jinak by jsi mluvil možná trochu jinak. Konečně řešení ve větší míře pro problém s periferním viděním ve hrách který nám rozhled na monitoru až tak úplně nedovoluje.
      • Jenom tipuju, ale nemyslím si, že tohle vyřeší periferní vidění.
        • Já to beru tak, že raději přirozeně otočím hlavou než sahat po myši.
          • To je ale asi trochu něco jiného.
    • Zkus se zamyslet. Např. letecké společnosti nebo armády celého světa platí miliony dolarů za simulaci všeho možnýho a tenhle "nesmysl" bude schopen to povýšit na další level. Co z toho plyne? Příjmy ze zábavního průmyslu možná nebudou ty hlavní... *3*
      • Zapomen ... armada potrebuje predevsim nasimulovat veskery ovladani, a na to ti tohle je neprosto nanic - i kdybys zobrazil trebas kokpit v letadle, nemas zadnou hmatovou odezvu ...

        Proto se pouzivaj simulace postaveny na realnych strojich - jednoduse mas kompleti kokpit letadla/pozice v tanku/.... se vsim vsudy, jen to co se zobrazuje okolo je nasimulovany.

        Oculus je hracka nadoma, a vypada to pekne, copa o to, ale ma to jeden zasadni problem, a tim je prave ovladani - normalne lidi videj na klavesnici/mys ... a i kdyz v pripade extremne jednoduchyho ovladani muzou hrat poslepu ... prevazne hry vyzadujou vic. A tady ma oculus to, co bude rozhodovat o jeho prodejnosti - jestli se to bude dat pouzit jen jako pekny prohlizedlo 3D sveta, nebo jestli se stim bude dat hrat.
    • wenceslaus
      Další zahořklej důchodce... zlatý JZDáci co?
      • Vsadím se, že já jsem zažil víc zábavy s hrou Joust, než ty se vším, co jsi v životě hrál.
        • wenceslaus
          Trochu arogantní tohle tvrdit, nemyslíš? Pochybuju, že tohle dokážeš soudit podle nicku , nebo pár komentářů...
  • Jack1947
    Dalsi siuper video, tantokrate z Horske drahy . Pekne "Psychedelicke a haluzni, trochu Doomovske." *15* Bra prace. Tesim se na dalsi. *3*
  • Mart9
    Skvělý herecký výkon Pavle, hodně jsem se pobavil *1*
    • no já bych ty videa zase uvítal bez toho divadla :) ,pro děti možná zábavný ,ale pro ostatní ? ......
    • Luke
      Jen si počkej na hororový video. ;)
      • Na horory se kyblík nepřipravuje mezi nohy, ale rovnou se na něj sedne. Doufám, že jste to nepodcenili *1*
      • Mart9
        Těším se *3*
  • holka co dokaze popsat prostredi za doomovsky a neni to kec od veci.. she is probably a keeper :)
  • Jinak zkuste Mirros Edge to by mohla byt parada.
    • U Mirror's Edge se mi zvedá kufr i bez OR, s ním bych to musel hrát s kýblem na klíně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit