Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz. Uvažuji, že si Oculus Rift pořídím, ale nedá mi to...

    Je v brýlích jeden obraz nebo dva jako na videu?
    • wenceslaus
      http://i2.wp.com/www.roadtovr.com/wp-content/uploads/2013/04/oculus-rift-dissasembly-guide.jpeg

      Ten na levo veprostřed je display. Takže jak vidíš, je jeden, ale má dvě čočky, přez ktrerý se na něj díváš (ty ostatní jsou náhradní)
      • Fyzicky je tam možná jeden displej, ale aby fungovalo 3d, měl by být pro každé oko o trochu posunutý obraz, tzn. dva displeje, resp. dva obrazy. Ostatně při správném zaostření by měl být 3d efekt viditelný i na monitoru, kde jsou oba ty obrazy vedle sebe, ale samozřejmě to bude něco jiného než obraz přímo na očích bez rušivých elementů.
    • wenceslaus
      Ted je asi ta nejhorsi doba. Lepsi je, si pockat na dalsi verzi, nebo nna tu konecnou. jen muj nazor :-)
    • 2 aby ti to mohlo simulovat 3D obraz
  • Tohle je trošičku o h*vně bez přetížení ne ? Nebo to má za cíl kdo vydrží nedéle bez blití ?
    • Luke
      Ten lechtavej pocit na solaru pocítíš, i když to tvoje tělo neprožívá. Prostě věří tomu co vidí a slyší a reaguje stejně, jako by se to dělo. Byl jsem svědkem toho, jak se jeden člověk pokoušel v panice z toho pádu vyskočit "ven" z vozíku a málem sletěl ze židle, na který seděl. ;)
      • Podobný pocit, jako když padáš ve snu?
  • No každopádně to vypadá, že by to pro některé lidi možná mohli prodávat jako ideální lék na zácpu. I když je to spíš *11* záležitost.
  • Čim víc vidím těchto videí, tim mám větší chuť si to pořídit. Samozřejmě na normální hry typu ETC 2, nějaký tyhle Coastery apod. U hororovek s*ru strachy i bez oculusu, s nim bych to nezkoušel ani ze zvědavosti, vim na 100% že tak silné srdíčko a svěrač nemám :D
  • Hrát v tom Amnesii nebo Outlast, tak si koupím defibrilátor a protáhnu kabel na hajzl.
    • http://www.youtube.com/watch?v=L65fPvrrSuQ&t=3m20s
    • Viděl jsem video Amnesie s použitím OR. Lidi si to s řevem rvali hrůzou z hlavy, prča jak sviň *1*
      • Kallessin183
        Perfektní. Připomnělo mi to, když jsem u jednoho kamaráda koukal na plátně na horor, plátno asi 3 metry daleko a kvalitní ozvučení přes sluchátka, samozřejmě tma. Když tam jedna ženská zařvala, tak jsme převrátili gauč.
  • MidnighT91
    Kdy to bude v prodeji ? Nebo už se to dá pořídit ?
    • Můžeš si objednat vývojářskou verzi, tuším za 300 babek.
  • Pavel, zaujímalo by ma či ťa tá jazda naozaj tak dostala, že si tam predvádzal, čo si predvádzal, alebo si si robil srandu. Lebo miestami to vyzeralo zvláštne a neviem to vyhodnotiť :-D
    • Na mě to působilo trošku přihraně...
    • Luke
      Působí to na mě dost, navíc mi bylo už docela blbě, takže jsem nepřehrával :)
    • Miserius
      To by mě taky zajímalo...
    • Na kazdeho jedinca posobi Oculus inak, zalezi ci ti byva zle uz v aute.. alebo zvladnes horsku drahu po vydatnom obede. Niektorym ludom ako mne, je lepsie prisposobovat telo pohybu vo virrealite, aby mozog lepsie znasal (ne)koordinaciu. Inak sa obavam, ze ak tuto podstatnu zalezitost nevyriesia, je to pre mna nepouzitelne.. zalezi zrejme aj na hre a dokonalosti enginu
    • na každého to působí jinak. na mě to třeba až tak brutálně nepůsobilo, ale pocity jsem měl podobné, jako bych byl na dráze v reálu
  • Keyz
    Tak sranda byla no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit