Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Všechny univerza se navzájem vykrádají a kdo tvrdí opak, tak silně kecá. A zrovna univerzium Elder světa patří k těm nejstarším.
  • Tilwaen
    Do dvou let to bude F2P se vším všudy.
  • Veskoslav
    Dwemeři jsou důlní elfové, který byly vyhlazení temnými elfy během válek o Morrowind. Jako trpaslíky je označují chybně lidé Císařství. Už jenom to, že jejich zbroje jsou stejné jako od ostatních nadzemních ras dává najevo, že to nebyli žádní malí "lidé". Mimochodem Skyrim vychází z nordské mytologie, kdy sami Nordové mají dva druhy elfů. Štíhle a vysoké, bledé, kteří žijí v souladu s přírodou a pak tmavší rasu elfů, co žije pod zemí. Z toho také vychází Dwemerové například.
  • hm nějak mě to neuchvátilo, myšlenka i grafika dobré ale zabil to špatný střih a hudba
  • Mluvi někdo o dwemerech? *8*
    Jo takhle, ty myslis ze tim myslim dwemery..ne nemyslim..tim ze vymreli jsme mel na mysli ze v TES nejsou, trpajzlici.
  • Bombasticke video? Ja snad spatne vidim. Natahovana neprehledna nuda. Naprosta absence zajimavych momentu nebo postav. Zapomenutelna hudba, prumerny zvuk. Silou vule jsem dokoukal celych 8 minut stopaze, abych po pribehove lince, ktera by se dala shrnout tremi vetami dostal zoufale neoriginalni zaver. Epicke video. To teda.
  • Ak si chces o hre zistiť niečo viac, navštív našu jedinú slovenskú stránku elderscrolls-online.cz/‎
  • Tilwaen
    Edit: Špatně jsem si přečetla Tvůj příspěvek, už nic.
  • wenceslaus
    For Sigmar, for Empire! :-)
  • Na TES se mi líbilo to, že se většinou drželo rádoby historické tematiky s trochou toho fantasy. Vždycky jsem měl nejradši první stádia (železo/ocel - kůže) a questy, které byly poměrně uvěřitené. To co je v traileru je skoro až moc fantasy na můj vkus.
  • Nějak přemýšlím, co může být na renderovaném videu tak bombastické. Navíc až na ten konec není moc poznat, že to má s TES něco společného, kdyby tam dali nějakou scénu třeba z 3D Marku, mělo by to stejný efekt. *4*
  • To som rád, že to bude takto super hra a nebude len behanie z jednej jaskyne do druhej, kde nájdem meč +1, s ktorým zabijem bubáka s +3 a z ktorého potom vypadne helma +4 a rukavice +illusion ako to býva v iných MMORPG *3*
  • dilinja
    dwemeri nebyli trpaslici omg *8*
  • A mnohem více se dozvíte na redtube.tiscali.cz
  • Po Warth of the Lich king asi jediný trailer, co má alespon trochu "koule"
    http://www.youtube.com/watch?v=5enBMSH5ghc
  • Například Gorni ze Star Treku jsou víceméně Argoriani a myšlenka co kdyby se staly humanoidi z plazů, koček, psů byli a jsou docela častý námět. LOTR nevznikl filmama
  • jasne, tam su lizardfolks :)
  • mnoho i vice dalsiho?
  • wenceslaus
    Jedinej ne. Tohle je prostě hodně špatnej marketing a výsměch. Bohužel to tak nějak vídám čím dál častějc.
  • Mnoho i více dalšího se dozvíte na http://elderscrolls-online.tiscali.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit