Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby radši místo TESO udělali TES VI, pokračování Skyrimu. tahle k*avina může v důsledku zrušit celou sérii.
  • Promiň, ale na tohle musím reagovat...
    SWTOR je MMO-RPG ( samozřejmě všichni víme ) - je průměrné MMO, ALE LUXUSNI RPG! SWTOR má propracované a luxusní příběhy pro VŠECHNY classy !!! A jakožto SW fan musím bránit ! Za vše může EA ! Jejich money ´´cucacího´´ režimu je všem zle ... ALE za tu dobu je SWTOR mnohem hratelnější a stačí se dostat do ´´preffered status´´ a dostanete tunu věcí, které vám dovolí si na 100000% zahrát SWTOR ( KOTOR3 ) Já to beru jako KOTOR3, který si můžu zahrát s přáteli. Říkal jsem/říkám to/ budu to říkat - SWTOR je strašné MMO ( kvůli EA a ne kvůli Bioware ) ALE luxsuní RPG ! úžasné příběhy,voice acting je LUXUSNI a tuna ´´SP´´ obsahu...
  • Tohle se dela jen proto, aby udrzeli aspon tu hrstku platicich. Pokud nemas s kym hrat, proc bys mel platit?

    Muzu porovnat. Hodis se do dungfinderu ve wowku - do max 5ti minut des dung. Hodis se tam trebas v riftu - klidne 2-3hodiny.
  • Rozdil v tom zadnej neni, jen tohle je vetsi zlodejina.
  • On asi myslel ten zakladni koncept osidlovani/obchodovani/pirateni. Nasledna realizace uz byla samozrejme naprosta prisernost.
  • Mno, mas trochu problem v tom, ze pokud neplatis, mas jen hlavni linii a qsty nekam do lv30. Pak uz nemas v zonach qsty. Neco si na tom lv 30 za body muzes odemknout (tak 2-3 zony, specielne pokud vyuzijes nejakou slevu). Takze to mas tak do lv 40-45.

    Pokud si to dobre pamatuju, tak kdyz sem to pocital, tak abys byl vubec schopen odemknout vsechen obsah, potrebujes minimalne dve postavy. A samo kupovat acc pristup, nikoli per postava.

    Navic v lowlv zonach nemas s kym hrat, a hrajes tudiz dlouhy mesice singl, coz pri rozsahu toho sveta teda asi moc zabava nebude.
  • Bude to tak, ze vyjdou 4 "DLC" doroka, za kazdy budou chcit rekneme 5 kil, takze kdyz to spocitas, tak kdybys platil mesicne, vyjde to levnejs.
  • To stim vubec nesouvisi. Pust si WT, pokud to hrajes na kalkulacce, pojede ti to vpohode, jen holt uvidis vsude prdlajs. Pokud mas HW na urovni, mas dohled v desitkach km. Nikde nic trapne nedoskakuje ...

    Je to pouze a jen o (ne)schopnosti tvurcu.

    Nemluve o tom, ze svet teso je proste nuda od zacatku dokonce. A ta logika, kdy svet, ve kterym je kun zakladni dopravni prostredek, zaroven toho kone financne postavi na uroven slechtickyho sidla ... zato teleport je za kazdym druhym stromem.
  • Kazdopadne se nam ta MMO obloha zacina docela rapidne zatahovat. Nic slusnyho na obzoru oznameno neni, drtiva vetsina uz vydanych kusu se ukazala jen jako dalsi short-term source of money. Je to spatny :/
  • Vcem je inovativni? To by me zajimalo? V tom, ze to na HW za 50k dava 10FPS? V tom, ze je to maglajz scifi/fantasy/...? V tom, ze si milostive muzes za prachy postavit vybranej model domku na definovanym miste? V tom, ze neumej ani navrhnout to misto tak, aby to aspon vypadalo jako vesnice?
  • Ona ta pricina proc to nahubu nepadlo neni v tom ze by to nepadlo, je to jen a pouze o tom, ze se to jeste snazej zachranit tim, ze to natlacej konzolovejm hejlum. Az zjistej, ze ani tam psenka nepokvete ...
  • On to jeste nekdo hraje??
  • No to mi právě vadí, to brutální grafické zjednodušení, aby to běželo všem na úkor pěkné grafiky... Ale i tak některá MMO měli pěkné světy, sice jsem je nehrál, ale vždy jsem se kochal u prezentačních videí a říkal si že kdybych měl víc času, tak bych tomu dal možná šanci...
  • Rejsek
    Archeage mel skvely koncept, inovativni, bohuzel ho zabila laxnost tvurcu a sami hraci.
  • Rejsek
    Ano, asiati prece nejsou lidi :-D Oni se umi aspon nadchnout a vsecko strasne prozivaji. Nevim, jestli jsou lepsi evropsti rozezrani picusove blijici na forech.
  • 10 % bonus na expení je spíše prokletí než nějaký bonus. Tak si tak nějak hraju a najednou mám lvl 47 ale obsah , kterej chci ještě hrát je lvl 40.
  • Mno má podobný model jako má SWTOR a každý taky říkal jak je průměrný,.. a existuje dál a daří se hře.. přitom obě hry na tom byli určitým způsobem stejně, doplatili na finální obsah. Nutno ale říct, že ESO mělo lepší PvP než SWTOR (když beru otázku doby po spuštění).
    Hru jsem předplácel a vím, že to bylo horší s obsahem, ale změny se tam dělali celkem zásadní a nemůžu vysloveně říct, že by se flákali..
    Přesto musím uznat, že hra byla na začátku i po vydaní určitým způsobem beta. A začne to být možná zajímavejší až dodelají pořadně champion system, pokud ještě není (teď nevím), spellcraft a otevřou imperial city. Obávám se zatím, že otevření imperial city bude spojeno s datadiskem = koupě dalšího obsahu.
  • Náhodou mám tedy opačnou zkušenost - bez vip/lifetime účtu se dá naprosto v pohodě hrát. Pokud mě nezajímá pvp (což je zrovna v LOTRO naprosto okrajová záležitost), tak jediný podstatný rozdíl mezi neplaceným a placeným účtem je nepřístupnost swift travel, což se dá snadno odstranit zaplacením na 1 měsíc (pak se to trvale odemkne). Vše ostatní je dostupné v ingame shopu za body, které je možné získat i ve hře (a samozřejmě také za peníze *4* ). Neříkám, že jako úplně F2P se dá dostat na max level, to je opravdu velký grind, ale po zaplacení pár dolarů to není problém. Což považuji za rozumný přístup, rozhodně lepší než třeba SWTOR, kde opravdu bez placeného účtu nemá cenu hrát.
  • Ne on určitě myslel ty pety, mounty a nebo nějaké ty kostýmy.
  • Já jsem akorát čekal, že to na hubu padne mnohem rychleji a tvrdšeji. A věštilo to tu dost lidí po betě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit