Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicméně to vše bude určitě dodělané jen z části a část bude muset holt dodělat komunita, jak je u her série TES už běžné... *3*
  • ve střílečkách určitě hráči COD nebo teď nově BF3, v MMO jednoznačně hráči WOW, v RPG hráči Dragon Age a Witchera, ve hrách "pro ženský" hráči SIMS, ve strategii jednoznačně hráči Starcraftu atd. *4*
  • Základní verze Oblivionu bez modifikací skutečně mohl tak trochu takto působit (ne zcela, ten popis je přehnaný - pak je totiž sterilní každé RPG včetně Gothicu). S modifikacemi je to ale mnohem jiné. Bethesda prostě moc dobře ví, že neumí dodělat hru a naštěstí má tu soudnost, že to tedy nechá dodělávat fanoušky. Jen škoda, že 10 USD z těch 50 USD, co dáme za hru, nejde do kapsy fanouškům.
  • to jako přežil pár set let? *8*
  • Hrát Oblivion bez modifikací je zásadní chyba!
  • jsi málo všímavý, nebo si měl prostě štěstí... *3* těch bugů nebylo málo. Stačí si přečíst výpis z neoficiálních patchů. Některé questy se mohly bugnout a nešly dokončit. Nedělo se to ovšem každému.
  • Ohledně TES bych spíše doporučil počkat pár měsíců, až se vychytají všechny chybky a případně, až vyjdou první lepší modifikace. Je škoda odehrát hru na základní verzi. Daleko lepší je si počkat a zahrát si prvně hru v té nejlepší možné podobě.

    Oblivion byl v základní verzi zcela průměrnou a dost zabugovanou hrou. S patchema a s modifikacemi jednou z nejlepších her.
  • Kolega má v tomhle pravdu - koordinaci freeform světa a silnýho příběhu se zatím nepodařilo sladit pořádně nikomu a nečekal bych, že něco podobnýho bude u Skyrimu.

    Já si Oblivion bohužel pamatuju a proto opravdu úpěnlivě doufám, že příběhově na tom bude Skyrim o dost líp. Hlavní linie v Oblivionu je opravdu příšerná (z hlediska kvality) a to i v porovnání s předchozími díly (paradoxně i Arena na tom byla o něco líp). Jestli mě něco jako fanouška TES děsí, tak je to trend Bethesdy, která s velkou oblibou překopává to, co platilo a fungovalo v předhozích dílech (viz kosení daeder v Oblivionu vs Morrowind apod.). Uvidíme - na jednu stranu se strašně těším, na stranu druhou se hodně bojím (díkybohu za modscénu, tam vidím vždycky záchranu)
  • smejki
    veškeré PR měla na starosti Bethesda, i když chtěl člověk mluvit jen s Obsidiany
  • Tak, tak všicí tu maji blbé keci o hře vědí hovňajs.
  • To se nikdo nikdy nedozvi. Btw. co to vlastne je ten sarkasmus ?
  • Omlouvám se za offtopic, ale kdy budou dojmy z Kingdoms of Amalur ? Nechci, aby se tato hra ztratila ve stínu skyrimu.
  • sarkasmus nebo ne? těžko poznat
  • Stačí se podívat na metacritics:
    Oblivion 94
    Morrowind 89

    Ne že by to byl taky rozdíl, ale kromě grafiky mě nenapadá ani jedna oblast, ve které by Oblivion předčil Morrowind. A ani ten grafický posun nebyl o tolik.
  • Já bych naději předem neztrácel. Třeba Morrowind byla dobrá hra. Jo, měla stejné nedostatky jako Oblivion ale ne tak výrazné. Poutavý příběh, zajímavé charaktery, rozmanitou krajinu a atmosférická zákoutí od Skyrimu snad nikdo nečeká, ale pokud by se vyšvihl na zpátky na úroveň Morrowindu (v němž zmíněné nedostatky nekřičely natolik aby zcela zadupaly do země fakt že má hráč k dispozici rozlehlý svět se spoustou možností zabavit se), byl bych zcela spokojený.

    Teď ještě jak přijít na to, jaká ta hra vlastně je - protože recenzenti chválili Oblivion snad ještě více než Morrowind a v tomto ohledu se s nimi naprosto neztotožňuji.
  • Cahir
    Přehnaná byla, omlouvám se. Můj komentář byl spíš reakcí na celou místní diskuzi, ne jen na tebe.

    Dělají na tom ti samí lidé, co dělali na oblivionu, takže lepší příběh raději neočekávat. Můj skromný názor? Bude to v podstatě stejné jako Oblivion, jen lépe nasvícené, s lepšími texturami, lepšími animacemi a s draky...
  • Trochu prehnana reakce. Nikdo od Skyrimu asi neceka pribeh na urovni Mass Effect. Ostatne ani hype neni o pribehu.

    Byl bych ale rad, kdyby byl lepsi nez Oblivion, protoze na ten si temer nepamatuji a narozdil od Morrowindu mi nezustal v pameti. Vlastne ani nevim, jestli jsem Oblivion vubec dohral. Par ukolu tam ale bylo udelanych skvele.
  • no nevim, vypada to stejne jako Oblivion, a uz tam byly treba animace pohybu postav a boje dost k smichu.. :)
  • Co to meles ? Vzdyt to vypada naprosto uzasne, hodnotim 10/10. Jasna hra roku a komu se to nelibi, tak je hnup.
  • core: no naprostý nesmysl to není...přemýšlej!! třeba je pán novinář..tak nedělej chytrého :-b

    jinak ke stažení to ještě nikde není takže je asi fakt novinář :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit