Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Moc pěkná rezence. Kdyby tu bylo hodnocení recenzí tak dávám 10/10.
    Hru bych ještě hodnoti nechtěl, přece jen mám nahráno jenom 30 hodin. Zatím to u mě vypadá kolem 9. Jedinou větší výtku bych měl k tomu, že nejsou nějaké ikonky na hlavní obrazovce jaké kouzlo či shout mám zrovna vybraný. Jinak je to zatím pohoda. AI stará bolest, ale vzhledem k velikosti hry se to dá překousnot. Naštěstí jsem zatím na žádné větší boty nenarazil. Akorát to motání kumpánu při boji stojí za prd. Není nic lepšího, než si na sekyru napatlat dryják s paralýzou a pak místo zloducha trefit kumpána, kterej se rozhodnul mi vlítnout před sekyru *1*.
    V době, kdy se spousta her dělá stále menší a menší a cestou nejmenšího odporu je takový macek jako Skyrim hotové zjevení a já za něj Bethesdě z celého srdce děkuju.
  • Česká videorecenze

    http://www.youtube.com/watch?v=oMpZXeZYUrY
  • Ten "Friendly-Fire" by mohl jit nejak vypnout. Ve vetsine pripadu proste necham spolecnika bojovat samotneho, protoze mam strach ze ho blbe seknu nebo sesmazim kouzlem (o revu ani nemluve).
    Jinak vytecna hra.
  • Otazka, co je lepsi/horsi Skyrim od Morrowindu ? Grafiku nechajme bokom.
    • zalezi co chces. skyrim je celkove jednodussi. to muze hodne lidem vyhovovat. je to skvela hra, ale JA vybrat si na pusty ostrov jen jednu, tak pro me rozhodne morrowind.
  • Chcel by som sa opytat ci sa nedaju nejako upravit statistiky zbrani- konkretne zvacsit damage napriklad oceloveho meca.. jediny dovod preco to chcem spravit je ten, ze najsilnejsie zbrane v hre (daedric) vyzeraju otrasne.. je to nejako mozne urobit? cez console, alebo nejaky program..
    • rhomola
      Tak to doufam, nepude ani v žádným módu, aby ocelovej meč byl lepší daedrického či elfího, skleněného, kostěného, nebo dračího, očího či trpasličího. Ocelovej je prostě druhej nejhorší po železnym a i moderská komunita to zaplaťbůh ctií a ctila. Takže se nejspíš nedočkáš :D
      • Hairy_Ass
        Ale existují mody, kde třeba daedrické zbraně a brnění měli vzhled třeba ebonových, atd. Jinak jsem docela koukal, že když si vyrobím a upravím plátové ocelové brnění na max, tak je na tom stejně jako třeba orčí brnění na max. To je docela divný, takže to vypadá, že orčí a trpasličí brnění rovnou přeskočím a vyrobím si až ebonitové brnění, jen musím někde schrastit dostatek ebonitového ingotu. *4*
        • MrSanta
          To je side pravda, ale orčí brňko se mi jednoznačně líbí nejvíc, takže v něm hopsám stále a plátovku jsem si jenom vyzkoušel a obratem prodal. Co jsem se díval na YT tak z high-end zbrojí se mi líbí nejvíc to těžké dračí, ale do toho mám ještě daleko.
          Daedrické se mi, už tradičně, nelíbí. Ebony vypadá docela k světu. Uvidím jaké bude mít statistiky. Když to nebude nějaký výrazný skok, tak zůstanu v orčím až do toho dračího.
          • Ja jsem chodil v steel plate a dalsi krok bylo rovnou dragon. Samozrejme v Legendary verzi. Ted uz jen mit dost velkej enchatment - nechci si zbroj pokazit nejakym slabym buffem.
            • MrSanta
              Teď jsem si udělal radost a na to prastarou nordskou sekyrku sem si hodil fire damage 20 bodíků a do rukavic fortify two-handed 23 %. Frost Troll lehnul na 4 rány a to jsem mu ještě jednu ubalil soul trapovací sekyrkou *1*
        • alebo, obycajny weapon skin by sa hodil..
        • presne nejaky takyto mod hladam, mas aj link? alebo si o tom len niekde cital?
          • Hairy_Ass
            Ehm, zapomněl jsem dodat, že takové mody jsou pro Oblivion - na Skyrim si budeš muset ještě počkat, ale můžeš zkusit štěstí na Skyrimnexus.cz
            • vdaka
      • no jo, je som to chcel zmenit cisto koli tomu vzhladu, samozrejme ze by som damage prisposobil zbrani ktoru mam, ale sa mi nepaci... no ale ked to zatial nie je mozne, tak nic potom :)
  • POZOR SPOILER!!!

    !!! Prosim kdo by pak skuhral ze se dozvedel neco co nechtel prestane cist ted!



    Prosím chci se zeptat, zabil jsem Alduina v tý řiši pro mrtvé hrdiny a žádný další Q nemam,nedostanu,nenajdu...to je jako konec hlavni pribehovy linie?
    • RickyMatew
      Ano.
      • AAA *8* *8* *8* *9* *13* *13* No to je teda...hodne kratky...jel jsem jen hlavni pribeh a trvalo mi to tak jako BF3 ... co bych krome pridavani se do ruchych particek měl delat? :)
        • Já se bavím určitě dýl než u BF 3 a to sem ještě na hlavní quest nesáhl :)
        • Hairy_Ass
          To je čistě tvoje volba, že si jel jen hlavní dějovou linii, když bys dělal questy pro různé zájmové skupiny a plnil náhodné úkoly, tak ti to rozhodně krátký nepřijde. *3*
          • Jazz
            To je tak dojemný... Hned bych si tu sračku nezahrál.
            • Proc si nejdes trapcit nekam do diskuze o BF3 ,kdyz te tak moc ty rpg hry nebavi?
  • super hra, stupidní inventář a výěr zbraní a kouzel - tohle DOST zdržuje. Měli nechat lištu s hotkeys tak jako ve většině rpg. 9/10, dokonalé to rozhodně není.
    • rhomola
      Tak aspoň hotkeys 1-8 si přes oblíbené nadefinovat můžeš, jen nikde nevidíš, co si právě aktivoval, když je používaš třeba na řevy, jako to dělám já. Já už s tím menu docela srůstám, bída to je, konzole nás chtěj umlátit, ale zase prodejnost vahrávaj vůči pc v procentech asi 85:15 :) tak holt musíme sklapnout a čekat na mody :)
  • Je to parádní hra. Ani si nemůžu najít čas sednout k BF 3 :) Hraju už několik hodin a pořád sem nic neobjevil, s tím jak u toho můžu sedět to budu hrát až do prázdnin :) Celkově mě hra opravdu nadchla a konečně narozdíl od oblivionu mě baví procházet i jeskyně, pevnosti, ....
    • ono je to asi tym, ze ja osobne som sa este nestretol s nejakou jaskynou na vlas podobnou, ano nejake podobnosti su, ale zatial to preskumavanie oblasti a roznych dungov ma bavy o mnoho viac ako hlavny pribeh, oblivione sa tie dungy dost recyklovanli a bolo ich velmi vela rovnakych, nehovorim ze neoblo medzi nimi zopar jedinecnych, ale nic ma zatial v skyrim tak nejak nenadchlo ako ked som prisiel pred hradby windhelmu, ako to my fakt vyrazilo dych, to je nieco nadherne tie zasnezene hradby, ine mesta okrem toho prveho, sakra meno ma nejak nenapada, som nevidel ale, stacil pohlad na tuto masivnu hradbu a bol som v siedmom neby
  • Skyrim je bomba, přesto bych nedal 10. Jen krátce vyjmenuju proč. Podělané AI, grafika jakš takž(ale zase i slabší stroje rozjedou!), strašně debilní inventář a souboje ručními zbraněmi jsou ve stylu urubej nepřítele dřív než on tebe. A taky výlety do vesmíru ala "když má obr palici, nepotřebujete raketu"(takové úsměvné). A poslední mínus co jsem zaregistroval za těch pár hodin hraní je nevyrovnanost protivníků. První drak šel rychle dolů jak nic a obr či mamut mě jebli na ránu či dvě *9* . Uvidím co mě čeká dál ale zatím mě to vážně chytlo i přes těch pár nedostatků. *3*
    • Dragon je slabsi nez medved. Navic ti s tim prvnim hodne pomuzou ty straze. Blood Dragon uz je na urovni toho mamuta/gianta. A Frost Dragon je silnejsi nez mamut a giant. Mam 32 level a jednoho Frosta ubijim cca 20 minut (master obtiznost).
      Skyrim je delana jako Level 50 hra (oblivion byla jako level 25) takze verim ze tam bude i 1-2 silnejsi verze draku nez Frost.
  • Kde se nachází cech bojovníků a temné bratrstvo? Chtěl bych se k nim přidat.
    • Hairy_Ass
      Stačí poslouchat drby. *3*
    • V nejakem meste (myslim NĚCO Žleb :)) Vyvolává nějaky kluk Temné bratrstvo, každy se o tom baví...Jdi za ním, rekni ze k nim patris, vykonej vrazdu a pak se jdi vyspinkat a zbytek už je jasnej :)
    • rhomola
      Já návody moc nečtu, páč si to zatim chci jen užívat a užívat. Ale mám za to, že klasická Fighters Guild jak cech bojovníků ve Skyrimu není, že místo ní jsou ti Družiníci. A počítám, že jestli se u Temného bratrstva nic nezměnilo, tak vždycky stačilo někoho nevinného zabít, ale nevím, první hraní jedu vždycky za hodňáka spravedliváka (teda v rámci možností) ale zatím sem žádného nevinného nezabil, tak nevím ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit