Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se nepovedla se reakce :P
  • Tak dobře máš nazor a já ho respektuji.


    Přece nebudu řvát jako blbec jenom kvuli tomu že někdo má nazor že? :D
  • Osobne by som dal 10 hre, ktora pride s niecim novym, inovativnym, co som v tejto hre zatial markantne nepostrehol. Najviac mi asi chybaju prepracovanejsie suboje, mozno viac zapracovat fyziku. Zasa nevravim, ze by to mal byt Mortal Kombat, ci Prince, ale taky Mount&Blade uz bol v tomto smere na lepsej ceste k vacsej zabave. Grafika aj ked stale nadherna (hlavne vyhlady) uz predsa ma svoje roky. Za spracovanie inventaru by som body isto strhol!!!. Co sa tyka Questov, klasika,ci sa mi to iba zda? Kedze je to konzolovka, tych par bodov ku celkovemu skore by za hi-res textury a vylepsenia mali dostat modderi. Ale celkovo bude tato hra casom, zrejme, patrit k tomu lepsiemu, co tohto roku vyslo. Skoda, ze herna scena uz dlhsiu dobu dost stagnuje. *13*
  • Ahoj, já mám se Skyrimem teď trošku problém... ze záčatku se nic nedělo, ale teď se mi to laguje a je úplně jedno jak nastavim garfiku... zadný rozdíl mezi plnou palbou a nejhorší kvalitou... rozdíl v grafice je, ale ve FPS ne.

    Mám intel quadcore i7 2GHz, 8 Gb RAM, GeForce 550 2Gb.. kdo mi poradí...
    • Zkus pouzit mod, ktery povoli hre vic pameti nez 2gb. Taky se mi to trhalo napr. pri odchodu z baraku a tohle mi pomohlo. Cert ale vi, jestli je to tvuj problem.
      • Děkuju, vyzkouším... mohl by jsi mi říct jak se ten mód jmenuje...
        • memory limit increase
          skyrim 4GB tutorial
          skyrim better performance

          Vsechno najdes na skyrimnexus
  • Teraz ma tak napadlo že napríklad z roku 1998 by som si určite spomenul na možno viac ako 10 hier ktorým by som udelil absolútne hodnotenie , to je tak ťažké uveriť tomu že za jeden rok sa proste nahromadilo vydanie mnohých perfektných titulov ? Podla mňa keby napríklad Deus EX 2 alebo Portal 2 dostali miesto 10 len 9 tak by všetci držali huby . Pravda je ale taká že hodnotenie 10 z 10 už nieje vnímané ako absolútna hranica posvätnej dokonalosti ku ktorej sa priblíži len jedna hra za 1000 rokov , ale proste známka ktorá patrí hre ktorá je perfektná a prevyšuje ostatné vo svojom žánri a tomu Skyrim odpovedá . Trochu ma udivuje koľko ľudí vníma recenziu len ako dôležité číslo ktoré je absolútne rozhodujúce a k tomu nejaký blbý textík , pričom podla mňa je recenzia text doplnený o bodové ( alebo percentuálne alebo ja neviem aké ) hodnotenie ktoré slúži ako orientačná hodnota . Je zaujímavé že napríklad na weboch venovaným filmom , literatúre alebo hudbe sa s tým človek skoro vôbec nestretne ,
    Možno by recenzie bez číselného hodnotenia neboli až taký zlý nápad , ale na druhú stranu očividne by sa kvôli tomu mnohým ľuďom úplne zrútil svet :-)
  • Doufám že někdo udělá mód na pasti (kuše by taky někdo mohl udělat). Výroba a pokládání pastí mi v těchhle hrách chybí :-)
  • Jazz
    Téhle píčovině bych nedal ani 1/10.
    A teď do me děvčátka *14*
    • To veľa vypovedá o tvojom IQ...
    • Tak dle charakteru tvého vyjadřování bych tipoval, že nejseš schopen dohrát ani hru v piškvorky na nejlehčí úroveň, což samozřejmě omezuje možnosti tvého úsudku nejen ohledně her, ale i ohledně schopností zvládat úkony denní potřeby...včetně základních životních funkcí.
    • Inquisitor
      A?
    • Vývěsná cedule: Prosím nekrmte trolla příspěvky. Děkuji za pochopení
      • Jazz
        Not trolling bro
        • Hairy_Ass
          Nevěřím, buď si troll, nebo idiot, vyber si. *3*
          • Cahir
            both...
        • Boreček si hraje BF3 na nejvyssi detaily s 64hracemaa takze mu tenhle projekt prijde jako fraska, ostatne me pak taky pripadala kazda hra jako totalni nuda po tom co sem par noci stravil jako assault na tech obrovskych mapach, ale Skyrim.....ten ma proste atmosferu, nemusi mit nejlepsi grafiku, uz jen ty knizky a draci....kdyz se ti to Jazzy nelibi, tak pokracuj ve fragovani, a neotravuj svyma kecama stejne sou kazdymu nekde, doufam ze te potkam v BF3 a zabiju nozem, smejde .)
          • Jazz
            Máš pravdu.
            Naprosto mě tenhle sranec nebaví jako ostatní RPG...
            • Jazz
              A ty si běž vzít svuj imaginární mečík a uřízni si s ním hlavu, uděláš dobře.
            • Cahir
              jo ty seš ten, co žije tím Batlfíldem, viď. Máš ho v portrétu, furt o něm všude žvaníš a trapčíš s nim. Jedno mi ale nejde do hlavy, proč se ser*š snad do každý diskuze o RPG hrách a máš potřebu zásobovat nás výblitkama o tom, jak fakt ty rpgéčka nemáš rád? Jestli tohle chování není troling, tak už vážně nevím. Běž si střílet ze svý imaginární puštičky ty trapko a přestaň prudit. Jiný trollové jsou aspoň občas vtipný, ty jseš jenom otravnej kus hov*a.
            • Tak proc lezes do diskuse o RPG hre?Trapacku
        • Beztak.
    • Mohl bys to třeba nějak odůvodnit a nějak specifikovat proč ?
  • Skyrim je opravdu zábava.
    V poslední době se extrémně bavím nad mnoha Easter Eggs co tam autoři nechali. Ať už parodují Star Wars, Star Trek, Pána Prstenů, Legendu o Merlinovi, Excalibur...
    Většina ví o současném sporu Notche, tvůrce Minecraftu kvůli jeho Scrolls s právníky Bethesdy kvůli The Elder Scrolls - a i tady ve Skyrimu si udělali malou legraci z Minecraftu :)
    http://media.minecraftforum.net/content/images/2011/11/skyrimpick.jpg
  • Hairy_Ass
    Jen doufám, že brzo vydají patch, který opraví stabilitu hry - jsou dny, kdy mi hra vůbec nespadne, a jindy mi to zamrzlo třeba 3x v jednom městě. Restartovat PC mě kvůli tomu zrovna moc netěší. Ten první patch samozřejmě mám.
    • Hra typu TES bude patchi vyladena tak mozna po roce a to jeste budou nasledne ladit dalsi dva tri roky moderi. Neni to koridorovka s jedinym linearnim questem. Manzelka beha uz 3 dny s ledovym rampouchem zabodlym v zadku. Jedine co pomuze je konzole, zmena pohlavi na chlapa a zpatky.
      Moje sestra ve zbrani co mne ma chranit (Lydia) zase dostala sekeru obourucni a cas od casu proste ta sekera levituje metr vlevo od ni a musim ji tu sekeru sebrat a dat znova aby se to opravilo. Probíhání texturami pro lezení do hor a levitujíci kytky jsou celkem bezny.
      Jsou to malé věci, ktere rad prehlednu. Atmosfera je totalne super. A na nejtezsi obtiznost si konecne poradne uzivam i souboje a drak je opravdu drak. Jeden flus frost dragona a jsem i s 300 HP dole a armor rating 290 me nespasi. Na normal obtiznost je ale vetsina boju stale casual. Ta nejtezsi obcas musim z nejakeho dungu proste utect a pockat az mam vyssi level a lepsi perky. Magii krome leceni zatim ignoruju a pouzivam jen shouty. Jsem nord, Stormcloack a magie je pro elfy.
      Ciste magickou elfi slecnu co se da k imperialum a pujde i dalsi questy "jinak" si udelam priste :)
    • Inquisitor
      To já mám štěstí, zatím jsem nenarazil kromě levitujícího mamuta na žádný bug a nespadlo mi to jetě ani jednou.
  • hra ma velmi chytila, ani po dlhsom case hrania ma to akosi neomrzi, hlavna q lane je funny , prostredie skyrimu sa ma paci a styl fast travel setri hodne casu.....proste pozitiv tejto hry je velmi velmi vela ,avsak najde sa aj zopar zaporov ,ku ktorym patri napr obcasna ,,divna,, int monov a follower-ov ( hadam to fixnu cim najskor )a dalej grafika( avsak to moc neriesim, vzhladom nato, ze som si z nostalgie este pred mesiacom zahral Gothic 1 a 2... :D )...preto by som hru podla mojho ako tak objektivneho nazoru hodnotil na 9 nie na 10 *3*
    • a ospravedlnujem sa za gramma chyby, napr q line :D atd ...O:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit