Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má ještě někdo problém v Kostimrazném tunelu? Je v něm ukrytý nějaký brouk,který mi pokaždé zhazuje hru.
    • Jo to je jeho skill.Je to prostě pořádný smějd *1*
  • Btw,hraje někdo lučišníka?Jak moc je znát ten skill co umožňuje rychlejší pochyb s natažením lukem?Je to pak jako čaroděj s kouzlem který běhat stejně rychle jako by nic v ruce neměl?

    -Ještě by mne zajímalo jak to je,když v nějakém dungeonu kde je často málo místa trefím z plížení NPC, jestli mně jako v obliviou automaticky odhalí jeho přátelé (Když ho zabiji na 1. ránu) a nebo mně pak odhalí hnedka sám(když ho na 1. ránu nezabiji)Co jsem koukal do skillu tak v případě odhalení se dá pak zase nějak dostat rychle schovat.Jak to prakticky funguje?

    -Zatím to na vypadá,že ty charaktery co se prostě hrnou do předu to mají mnohem jednodušší boj.Prostě se vyhrnou a nepřátele přehrnout :) Takto to alespoň dělám za mága.Mám summona a toho stačí vyčarovat a pak jen nepřátele lehce zlikvidovat (Když nejsou extra silný).Jdou hlavně po summonovi.Sice i každý může mít summona(což je divné),ale rád bych věděl jak vypadá pří klasické hře :) Prostě jak to vypadá za postavu která hraje ze stínů?
    • rhomola
      Na tomhle je úplně nejlepší, že si to podruhý můžeš zahrát třeba takhle, nebo úplně jinak. Já vždycky poprvé hraju palcát/štít/heavy/kovařina, takže i tentokrát a postupně teda používám i ty super dračí řevy k tomu a taky se ze mě velmi záhy stal vlkodlak. Ale ten mi zatím přijde slabej. Uvidíme, jesti se nějak vzchopí. Druhej run bude čistej mág nejspíš a thiefa/murdera asi až dotřetice. :)
      • To je výhoda toho svobodného sytému.Mohu si udělat postavu jak chci.Čeho u těchto systémů obávám je možná nevyváženost jednotlivých skillu.Člověk si něco vezme a pak zjistí,že ten skill není tak zásadní a nebo,že kdybych si to vzal jinak i třeba nelogicky tak to bude pak pro mne jednodušší.Proto se ptám.Sice je možné přes příkaz skill odebrat,ale to není moc dobré :(

        -Jak se ti zatím hraje za bojovníka?Co jsme si vyzkoušel na začátku tak jsem měl problém s výdrží.Zase se ty brnění vypadají dobře a skilly u zbrani jsou také zajímavé.Hlavně u toho palcátu to tuším pak částečně ignoruje zbroj protivníka :) To pak ani to kouzlo co přidává zbroj je nepomůže proti rozeběhlému šílenci s palcátem.
  • Vše špatného co jsem o hře napsal beru zpět. Kam se na Skyrim hrabe Oblivion... Takhle nějak bych si představoval hru z nějakého období z Sillmarionu...(třeba těsně před pádem Gondolinu).
  • Mam za sebou 30H v příběhu jsem toho moc neudelal,prave ted jsem dokoncil Diplomatic Imunity!A souhlasím je to skvělá hra až na pár směšných bagů *1* *1*
    A ještě něco i kdýž jsem nedělal příběch tak mě ta hra nehorázně bavila (TO objevovani ty pohledy do ůdolí!! *14* *14*
  • Mám odehráno asi 35 hodin a už nemůžu dál. Ještě dnes to odinstaluji a krabici hodím na aukro.
    Možná se to jednou bude dát hrát díky modům, ale to bude trvat ještě pěkně dlouho. Po této zkušenosti už na hry od Bethesdy nikdy nesáhnu. Za to, že jsem si něco takového koupil si půjdu nasypat popel na hlavu a před zrcadlem si nafackuju. A to absolutní hodnocení? Koukám, že Cenega to má ošéfované a že se jim daří, aby ta hra u nás všude získala 10/10.
    • owny
      chci vidět jak na aukru prodáš steam účet
    • Mam U.K verzi a ne CZenegovou, 62 hodin odehrano, spadlo to asi 5x (ale vzdy kdyz tesne po quicksave takze za 30 vterin jsem byl zpatky ve hre aniz bych ztratil jakykoli progress). Problemy jen s nekterymi grafickymi chybkami /pruchodne texturky ve skalach, companion ma obcas sekeru pul metru od sebe misto v rukou, manzelka co hraje zensky charakter mela po boji s kouzelnikem tvale zabodly rampouch v zadku. (odstranit sel jen zmenou pohlavi tam a zpatky pres konzoli)
      Obcas nejaka trava nebo kerik nebo balvan levituje. Konzolove ovladani v menu obcas hapruje (odklikne se jiny text nez je pod kurzorem)
      Chybi mi mapa v rohu screenu a to ze nejde vypnout "gore on/of". Syn miluje Oblivion a tesil se na Skyrim a ty cakance krve a fatalitky co se mi libi pro 8 letyho prcka nejsou uplne vhodny. Takze zatim ma chudak smulu a cekam pro nej na vhodny "non blood mode". Fatality vypnout jdou v configu.
      • A nejde v configu vypnout jen ty fatality ze treti osoby? Vetsinu casu hraju z 1st person pohledu a irituje me to prepinani, kdyz i ty fatalitky z prvni osoby, dle meho nazoru, vypadaji daleko lepe.
        • rhomola
          Obávám se, že to asi zatím nelze. Já hraju rád oba pohledy, většinou v těsnejch chodbách a při luxování truhliček jedu 1st a na loukách nebo velkejch sálech 3rd. A už sem zažil i fatalitku v 1st. Až sem mi udělalo blivno. Odemknul sem si možnost stětí v jednoručních zbraních, ovšem používám palcát (momentálně vynikající orčí se zápalným efektem) a s ním se jaksi nekonalo stětí ale uražení. Byla to redguardka ta zlodějka, zaútočila na mě, já se jen bránil... *8* Ale bylo to fakt nechutný vidět poprvé a rovnou zblízka, jak sem jí tu krásnou hlavičku tim palcátem urazil... blééé. Nejsem žádná měkota, ale překvapilo mě to. Pro děti teda fakt ne :DDD
    • Důvod?
    • rhomola
      Fíha, zíram. Já mám čistejch tak 20 hodin, a v podstatě bez sebemenšího problému. Spadlo mi to jen dvakrát. Pomocník se mi občas někde zapomene, ale já stejně víc chodim sám a jinak je všechno bezva. Fakt by mě zajímalo, proč už nemůžeš dál? Co ti vadí/nebaví/zklamalo?

      A k hodnocení snad jen, že 9.5ky až desítky zatím skyrim schytává i ve světě. Na GOTY má rozhodně našlápnuto.
  • rhomola
    Výborná recenze, podepíšu v ní každý slovo. Vnímám to naprosto stejně. V sérii TES jedu fest od Morrowindu, který mám dodnes za obrovskej průlom v single D&D hraní a Skyrim je prostě zase vrchol. I na ten šílenej inventář už sem si zvyknul. Prostě u sebe nosím jen to, co potřebuju, a zbytek uklízím do baráku, který šlo získat pěkně záhy a není to žádná přístavní kůča ani ukradená orčí věž ;). Tenhle svět se dá fakt žít a užívat zase o sto procent víc, než tomu bylo v Oblivionu. Taky vás tak sebralo, když vás v řece strhnul proud? :D Zabíjení draků je silně návykové. Jízda na koni skvělá, leveldesign/krajina/dungeony/vodopády famózní.... musím zas loadovat, čus :DDD
    • Zabíjení draků se mne také líbí,hlavně jak zpočátku přelétává jako drak :) No co by měl také dělat když to je drak že? :)
      Co mne trošku vadí jsou ty kostry které se hromadí.Takto jsem měl v té první vesničce 3 kostry naházené různě přes baráky.Vypadalo jako nějaká dračí hrob.Lidem ve vesnici to očividně nevadilo :D
      • rhomola
        Jj, to mi taky trošku kazí dojem, že mrtvoly (nejen dračí) nejdou "dismiss corpse", jak to šlo už i v Morrowindu, ale zatím mi to vyloženě neotravuje.
        • Oprava: Dispose of corpse. *3*
  • Já jsem se taky moc těšil až si to zahraju. Jenom asi chvíli počkám než vyřeší ty bugy. Už prý dělají na patchi.
  • mne je uplne jedno akou znamkou by to tu ohodnotili..ajtak by som si to zahral..ked som drtieval Morrowind a Oblivion....na Skyrim som sa tesil a mrteeee sa mi paci.iste lepsie ako LOTR Battle in the north..nato som sa mrteeee tesil ale je to len kopirak dragon age II..naviac sa tam ani hrdina neda spravit ..secko ako predovlene uz..a ten human hero je total g.y..v Skyrime je svet velky na kilometre daleko.....sice hra disponuje bugami co uz..ale ktora hra nie..a isto bude daky opravny patch...a ked nie fanusikovia sa v constructore pohraju a zas bude pohode..sak Oblivion mal tolko brutal modov dorobenych..jednak sa mi paci ze podla hardveroych doporuceni by mi to malo slapat na low..teraz hram na high a bez seku..dneska skusim na ultra ze co to da...proste krasna grafika a zasa bludenie nocnym lesom za sprievodu ambient muziky:P.....a ked sa dakomu nepaci at to nehra..at si zahra bullshit typu NFS co v 200km/h si to rubes po ceste a zastavit ta konar...a pri prudkom naraze do slaky ti max uleti spatne zrkadielko..
    • A proč myslíš,že ti to jde na High když by ti to mělo jet na Low? :) Optimalizací to není.Se podívej jak hra využívat Grafickou kartu, operační paměť a procesor.Kdyby byly pouze textury kvalitnější tak ti to pojede nejspíš na Low a bude vypadat jak teď na Ultra :)
      -Si podívej na ten Qarl's mód do oblivionu.Textury byly mnohem hezčí a také to bylo náročnější.Tedy na Ultra to bylo Ultra na Low to bylo Low.Zde jsou ty rozdíly malé.
      -Osobně jsem rád,že jsou již módy co tyto věci řeší,ale to se přece nemůže promítat do hodnocení?Hodnotím v hru jaká je a ne jaká může být.Každému je jasné,že módy to dořeší.
    • BoB.2
      Na tohle se da odpovědět jen takto
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o-hKxOhOQ3U
  • MishKonn
    Trošku OT k recenzi, ale...

    Hned z prvního screenu koukám, že zase čeština stojí za všechny prachy...
    • Tak jsem se na ten screenshot podíval a je to děs. Těžko ale říct, nakolik je ta kostrbatost daná limity dialogového systému.
    • Čeština se naopak velmi povedla, hlavně co se týká názvosloví.
      • Winterhold jako Ledohrad?
        • Kdyz vam ty nazvy vadi, tak to hrajte v anglictine.
        • Zimohrad je už použitej :-)
  • MidnighT91
    Víte co mě mrzí, že nejsem Nord... Protože kdybych byl Nord, měl bych 50% odolnost vůči mrazu... *3*
    • A co třeba Rus. Má odolnost vůči mrazu, dobře snáší vysoké dávky jedů a když ho někdo nasere, tak se promění v medvěda... *3*
      • MidnighT91
        xD zabil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit