Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký hodnocení by asi dostal Ubisoft za dalšího Assassina , kterej by se odehrával na stejné mapě, s vesnicema a barakama 1:1 okopirovanyma, se stejnýma enemakama, ve stejne grafice a s frame dropama a za plnou cenu? I když je tam navíc podzemí a nebe, tak za mne to prostě není nová hra ale dlc, který by zasloužilo cenovku do 1000 Kč. 

  • vonTossis

    Hele, ono to ale nic nemění na tom, že je to všehovšudy naprosto famózní hra, ať už je to devítka nebo desítka v této konkrétní recenzi. 

  • iSpirit

    chválím recenzi, protože to olizovaní Nintendího korporátu za 10/10 už mi leze trochu krkem. U většiny her se špatný technický stav do recenze promítne, Nintendo má roky freepass, takže úplně v pohodě může vydávat v roce 2023 20FPS a 540p hry za 2000Kč a dostat 10/10. 

    Nejlepší to má Kotaku, ti nemají žádné vztahy s N, takže nemusí taky dodržovat lajnu, aby dostali hru na recenzi první den.

     

  • Pavel Makal

    Já vám všem otrlým hrozně držím palce, abyste měli ten zážitek spíš jako Matúš ze Sektoru, ta hra si to zaslouží :))

  • kulhy_parici_spici

    Takže pro nás ze Switche frame-drop otrlé 10/10. Užásný — tak zítra!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit