Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostal by čočku, protože jak sám píšeš by šlo "o dalšího assassina", což už samo o sobě nebudí důvoru v kvalitu :-D

  • V emulatoru naprosto bez problémů. V závislosti na síle vašeho hardwaru můžete zvýšit rozlišení, odemknout framerate, zapnout antialiasing. V emulatoru je to úplně jiná hra... 

  • Gulivera84

    Pecka, uz se tesime

  • Tvůrce hry i konzole je v tomto případě jedna a ta samá firma, takže je to dokonce více fér než v jiných případech, kdy se recenzent trefí do nepovedeného portu na určitou platformu (a i tam i přijde fér hodnotit technickou kvalitu toho portu).

  • SlavicBes

    Podla mna troska kapanek nefer ze sa hre strhavaju body za to ze tvorcovia nespravili lepsiu konzolu. :D Hra za to nemoze :( :( :D

  • 0011

    Jinými slovy spoilovali nevydanou hru, to není herní novinařina, tím se baví trolíci v diskusích, když někomu chtějí zničit zážitek. Kotaku nemá kredibilitu ani integritu. A neprofesionalita není odvaha. 

  • iSpirit

    myslím to KOTAKU, které nějak moc nemusím, ale jako jediné se chovali jako novináři a psali o leacích, emulatárech apod a nezalezli jako krysy do díry, aby nepřišli o své předčasné kopie, proto dostali ban. 

  • MalyZeli

    😂😂😂 Kotaku? Myslíš ty kterým Nintendo odmítlo zaslat hru pro recenzi, jakožto i hodně jiných vydavatelů, protože jsou naprosto neschopní a jejich recenzent kvůli tomu chytl temper tantrum a vyhrožoval násilím? Nintendo je mi u (!) a věřím že Zelda může být skvělá hra, ovšem ten kult kolem toho nechápu, zvlášť když ty hry jedou jako prezentace na Switchi, ovšem zmiňovat Kotaku je i na diskuzi na games.cz trochu moc. 

    Jinak rád bych řekl že by ostatní hry dostaly klepec, ale není to tak vždycky. Kde se to hodí jako třeba CP, tam jo, a budou o tom psát 3 roky, protože je to trendy, ale teď např Jedí Survivor? Skoro nehratelné na PC, a stejně tak i na Konzolích, 8/10.

  • Hele, já si v roce 2017 kupoval switch a k tomu Diablo 3. Na konci roku jsem se odvážil a koupil teda tu Zeldu Botw. Za sebe, jako člověka, co set považuje za PC master race (a neví tedy dle tvých slov fanoušek Nintenda), je Botw jednoznačně nejlepší hra, jaký znám. Sesadila Witcher 3 z piedestalu. 

  • Veskoslav

    Uvidíme:) Chtěl jsem čekat, že počkáme na slevu, pak mi došlo, že Nintendo. A Switch 2 počítám tak 2025 nejdřív. Letos nic a příští rok možná představí nástupce. Ale podle mě teď budou chtít pumpnout ten OLED aspoň na 30 miliónů.

  • iSpirit

    dle všeho není. Dle Digital Foundry to patch vyřešil, i když to občas dropne na 20FPS, tak to většinou drží 30FPS. Hra používá FSR 1, takže to scaluje do 720p handlendu a do 900p v decku. Jsou tam o něco lepší stíny, textury, lepší dohled, ty změny jsou ale kosmetické, výkon Switche prostě vývojáře více nepustí, pořád je tam fantastická fyzika.

    Pro mě osobně škoda, ta stylizace je super, hratelnost taky a je prostě škoda, že ten první trailer byl čistě reklama, nebo to pouštěli na PC. Tak třeba na Switchi 2 se dočkáme slušné kvality a 60FPS.

  • Derp_1337

    Pravda.

    To je velmi nepříjemná vlastnost Switche. Na dnešní dobu je to fakt už zastaralý hardware. Takže pokud hra opravdu není dokonale vyladěná, tak propad výkonu je velký.

    A to ani nemluvím o tom, kdyby člověk chtěl Switch napojit na televizi. To pak těch 10-30fps a 540p je fakt otřesné.

    Někdo níž psal, že zkusí vykompenzovat nedostatek výkonu Switche emulací na PC. Uvidíme, jak to bude fungovat.

  • Veskoslav

    To nepopírám. Ale když čtu, že technický stav je ještě tragičtější než u prvního dílu a to jsem málem zlomil ten Switch napůl, když to začalo dělat Powerpoint, tak jde vidět, že cena a technický stav prostě není v recenzi moc brán zřetel. Protože pokud má někdo jednociferné FPS, tak hra je prostě nehratelná...

  • Derp_1337

    Jo, každý má trošku jiné chutě a není nic překvapivého, že se něčí názor nemusí být úplně totožný. Ale i když si dle svých osobních preferencí odečteč ten obligátní bod, tak 8/10 je pořád dost dobré hodnocení.

  • Veskoslav

    No první díl jsem nakonec dohrál. Ale po tom, co jsem četl, že je to nejlepší hra historie, tisíciletí, století, roku a že nikdy nikdo to neudělal lepší jsem od toho očekával více. 

    Dost mi vadilo, že si to nedokázalo ani udržet stabilně 30 fps, dost prázdné místa na mapě, kde prostě nic nebylo (hrozně mi to připomínalo Immortal Phoenix v tomto) a jediné, co mě vlastně hrnulo dopředu byl příběh, protože jsem prostě chtěl vědět, jak to dopadne. 

    Ale všeobecně mi přijde, že pro nekritického hráče, co není vyloženě fanoušek Nintenda si člověk u hodnocení musí odečíst většinou 1-2 body. Přijde mi, že těm hrám se odpouští spousta věcí, neduhů jenom proto, že je to Nintendo. Zrovna teď se snažím dohrát Mario + Rabbids Sparks of Hope (kupováno na základě Vaší recenze a protože jsem hrál první díl) a zatím žádná hitparáda a jenom mírně nadprůměrný "Xcom s králíky a Mariem". Tady se bojím, že to bude stejné. První díl pro mě osobně maximálně 8/10 ale není to něco, co bych si zapnul znova a chtěl to znova hrát. Mimochodem když jsem si to pak zkoušel dávat na emulátoru na pc, tak rozdíl 30 a 60 fps a 720p vs 1440p je naprosto o něčem jiném. 

  • Pavel Makal

    Ano, zítra ve tři.

  • Pavel Makal

    To je samozřejmě politováníhodné, ale situace v českých herních časopisech před bezmála čtvrt stoletím (Horké Léto 2 vyšlo v létě 1999) se nedá se současností úplně srovnávat. Tvůj příspěvek mě nicméně inspiroval k drobnému bádání, díky kterému jsem zjistil, že se ta nešťastná soutěž trefila zrovna do období krátce po jednom z mnoha palácových převratů ve Score, kdy byl odejit Andrej Anastasov a otěže převzal Tomáš Zvelebil. Kulantně řečeno mě moc nepřekvapuje, že to tak dopadlo :)

  • Gulivera84

    Videjko mame cekat kdy? Zitra nekdy?

  • No, musím se podělit se svým zážitkem s novinářskou etikou.

    Kdysi dávno (určo přes 20 let), když jsem ještě pravidelně odebíral Score, jsem se zúčastnil soutěže, která vždy byla na konci časopisu. A....vyhrál jsem! Horké léto 2! Nemohl jsem tomu uvěřit když jsem viděl své jméno mezi výherci - to bylo poprvé v životě so jsem něco většího vyhrál...

    A tak jsem čekal a čekal, ale hra nepřicházela...dokonce jsem se odhodlal zavolat do redakce, což bylo vzhledem k mé sociální fóbii dost výkon....no a že se prý nepohodli s vydavatelem.

    V nějakém dalším čísle byla omluva, že vydavatel nebyl spokojený s hodnocením hry, ale oni že jsou zásadoví, takže žádná hra nebude....

    No a o pár čísel dále jsem četl přívěsek ve Score- že se s hodnocením spletli, a místo 7/10 chtěli dát 8/10 (nebo tak nějak)....no, tolik k novinářské etice.

    A nejhorší na tom bylo, že jsem nedostal ani třeba předplatné na půl roku, ani jedno blbý číslo zdarma, a nakonec vlastně ani tu omluvu, to mě tehdy dost zklamalo


  • Gulivera84

    Taky si sem si rikal pri cteni toho clanku jestli to neni zbytecny breceni....ale chtel se snamy podelit....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit