Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydělat miliardy $ na filmech jako jsou nové SW nebo Fast and Furious je určitě částečně možné díky úpadku, ale především díky stále efektivnější reklamě.

    Např. Cobra se Stallonem je řekněme celkem objektivně kýč a nijak významný film, přinejlepším něčí guilty pleasure, ale ve srovnání s Last of the Jedi je to pořád solidní biják. Většina lidí ale bude tvrdit opak, protože si čerstvě prošli marketingovou masírkou pro nové Star Wars, zatímco Cobra je starý film s nesrovnatelně menší kampaní, která drtivou většinu minula. Vliv reklamy na naše rozhodování je extrémní a v takovém měříku do toho vstupuje i kolektivní vědomí.
  • jen jsem zvědav, kdy se se Star Wars prolnou Marvelovky. Takový Captain America, Mr. Stark nebo Spiderman bojující proti temné straně, to by bylo něco. Myslím že je to jen otázka času než Disney na tento geniální nápad přijde. Takže nebude jen Alien vs Predator, ale Logan vs Kylo Ren.
    Proč Hollywood v poslední době točí takové neskutečně sratchky? Je to příznak celkového úpadku americké kultury, který se projevuje třeba zvolením Trumpa? Osobně pokud se dívám na filmy, tak si mnohem víc užívám ty starší, kde sice nejsou digi efekty, ale má to atmošku a inteligentní scénář (občas)
  • takže je to podle pravdy
  • Zase dalsi dement, co tady bude vsude hlasit, jak nekomu, komu se to libilo, staci malo. Kryste pane. Zavri p*del, uzij si vesmirny bitvy a jdi domu, naprosto jednoduche, pribeh nepribeh.
  • jo, to Malak s Revanem a Thrawnm, to byli alespoň chlapáci.
  • Dodám, že film vyzobrazuje muže jako poťouchlé, arogatní či zbabělé idioty, a ženy jako silné, odhlodlané postavy, které zachranují galaxii.
  • Může mi někdo vysvětlit těch 86% na MT? Na základě čeho se vlastně v současnosti hodnotí film? Dle mého ten film je čistý cash garbage. Totálně zruinovali celé universum během dvou let.
  • Hate is strong with this one
  • Hehe. Tohle je zatim nejlepší shrnutí nový trilogie, co jsem viděl.
  • rakce na teskoo
  • že ten film je fakt prostinký zjitsíš za pět minut, co jsi v kině, hned první scéna je, že jedna stíhačka letí na celou flotilu a jakoby zlá strana - pronáši takový ty hlášky, je moc malý a rychlý, nemůžeme ho zastihnout, ten borec v té jedné stihačce pak pronáší takový ty rádoby cool hlášky a má to být vtipné, přitom je to trapné. Sedmička buduje aspoň trochu mystično okolo Prvního řádu a Snokea, tady vůbec není nic, nic, nic, nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic.

    Tak prázdný film je tak strašně dlouho neviděl...
  • Teď jsem zkouknul na youtube scénu s létající Leiou, a koukal jsem na to s otevřenou pusou, prostě úplně WOW, taková hloupost nemohla snad nikoho napadnout, už jen tahle scéna celý film posílá na dno, celá mytologie Star Wars budovaná x desítek let pryč, nevěděl jsem že může být něco horšího jak Epizoda VII, ale teď děkuji všem svatým že jsem na tu blbinu nešel do kina.
    Do toho naprosto odlfáklý a tuctový Battlefront II, celé SW pro mě bohužel tímto zemřelo *11*
  • jamar28
    Derp: To máš pravdu. Taky koneckonců spousta akčních filmů fakt směšná je. Obecně existuje určitá hranice, kdy ta "nesmrtelnost" hrdinů vypadá ještě uvěřitelně a kdy směšně. A když holka s pistolí, kterou drží prvně v životě, střílí líp než vycvičený voják s puškou, je to rozhodně už ten druhý případ. Přitom to byla úplně zbytečná scéna, případně bylo úplně zbytečné se tvářit, že Rey neumí střílet (koneckonců vyrůstala na planetě, kde by to pro tak hezkou slečnu byla nejspíš nutnost k přežití).

    Další věc je, že když bude v dobrém filmu jedna taková scéna, tak to člověk přehlédne. Jenže ono jich tam je několik. A i nad tím bych klidně mávl rukou, kdyby to vyvážily dobré scény, dialogy, herci, děj atp. Jenže ten film byl v některých částech příšerně nudný, rozhovory Finna a Rey měly asi být nějak jako roztomile vtipné nebo tak něco, ale mně přišlo, že se spolu baví osmileté děti. Pak samozřejmě záporák, který vypadá, že mu je 14 a fakt, že ten díl byl v podstatě kopie staršího dílu. Na druhou stranu některé scény, třeba letecké bitvy, vypadaly nádherně, ty se mi líbily. Ale záporů je mnohem víc než kladů.
  • on taky záporák není, ve skutečnosti ani nevím, kdo tam je záporák. Asi nikdo. Ten film je tak o hovně, že člověk nikomu nefandi a všichni jsou mu uprdele.
  • Jestli vám vadí nepřesnost střelby nepřátel a naopak velká přesnost střelby hlavních postav, tak v tom případě musíte doslova nenávidět 99% všech akčních filmů...
    Nesmíte to brát moc vážně *5*

    A zbytek těch "nelogičností" (plot holes) jsou jenom k smíchu!
    Např. Jak může být nelogičnost to, že se někdo (Rey) naučí sílu používat rychleji než Luke Skywalker?? Byl někdy snad Luke považován za nejtalentovanějšího Jedie v historii? LOL
  • Mám pro vás NEWSFLASH:
    ve vesmíru na vás působí minimální gravitace, takže do iluze létání nechybí mnoho...
  • Zas až tak špatné to nebylo :-P

    Osobně bych to označil za "dobrý" film, ale spousta lidí nesouhlasí, protože jejich očekávání jsou až moc velká, protože se jedná o značku "Star Wars".
  • Zelda jako nejlepší hra roku? Spíš asi ne.

    Horkého kandidáta na hru bych považoval Nier: Automata.
    Pak snad Divinity Original Sin 2, možná i Horizon: Zero Dawn a Hellblade Senua's Sacrifice.
    Konzolová hra roku rozhodně Persona 5.
  • Co na to říct??
    Haters gonna hate.
  • Já neříkám, že je špatný herec, ale prostě nemá zjev záporáka. Má zjev možná tak do filmu o chlapeckém dospívání. Drsněji a hrozivěji jako záporák by mi tam připadal i Pavel Liška.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit