Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) na rozdíl od všech předchozích filmů nepřinesl absolutně nic nového. Bylo to nenápaditá vykradačka IV. dílu. Tj. nijak nerozšířil lore
    2) katastrofálně debilní scénář naprosto urážející inteligenci
    https://www.huffingtonpost.com/seth-abramson/40-unforgivable-plot-holes-in-star-wars-the-force-awakens_b_8850324.html
  • jamar28
    A co tě na tom tak otrávilo? Nezastávám se toho, taky mě to nebavilo, ale mě SW nikdy moc nebray a nepřišlo mi, že by to nějak výrazně vybočovalo. Nedokážu tedy hned pochopit, proč to tolik fanoušků starších dílů tak rozčiluje. Díky za odpověď (a opravdu se ptám upřímně, žádný trolling nebo tak, prostě chci jen slyšet názor fandy).
  • A to já si dám radši první KOTOR nebo Jedi Outcast. Jó, dobrý časy...
  • Krescz
    Nedivím se, že si po SW: Síla se probouzí ztratil zájem, já taky, ale včera jsem si zaskočil na ty nové a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Ten film snad neměl hluchá místa a klišé tam bylo pomálu.
  • SW (IV, V, VI) jsem poprvé viděl ještě jako dítě někdy začátkem 90 let a byl jsem z toho pochopitelně unešený. Druhou trilogii (I, II, III) jsem viděl jako vysokoškolák a popravdě mi nepřišla vůbec tak hrozná, jak se obvykle prezentuje. Ano, JarJar byl trapný, ale poté co jsem zjistil, že se jedná o Darth JarJara, který stojí i nad Palpatinem, jsem se na to opět díval jinak.
    Na VII jsem vloni do kina a bylo to poprvé co jsem byl ze SW jednoduše zhnusen. Z kina jsem odcházal rozladěn, naštván na toho pitomce JJ Abramse a na Disney, jak to celé zprasili. Proto jsem se rozhodl, že na SW už do kina nikdy nepůjdu.
  • Původní trilogie je skvělá, ale nedivim se, že zrovna ty to nechápeš.
  • Chápem ľudí, čo videli SW kedysi vo svojej dobe ako deti, že ich to zobralo. Technicky to bola bomba. Podobne ako neskôr Jurský park. Ale je mi na grc z pozérov, čo s príchodom novej trilógie sú zrazu ultrafans. Tie filmy sú v jadre nehorázne s..... (hlavne prvý a tretí). Dokonca ešte horšie ako Marvelovky, a to už je čo povedať. A nie, ak pozeráš SW, čítaš komixy a hráš akčné hry tak nie si nerd, si tuctový tínedžer.
  • To nemá lootbox a pay to win system takže je to fail game KOTOR 2 !
  • My chceme víc lootboxu do star wars her a filmu *16* *16*
  • hele, co jsem to zkoušel dva roky zpátky na Win 10 a multicore-cpu, tak nebyl problém.
  • Pry to Vega neutahne
  • skaven
    mas skusenost, ako to ide na viac jadrovych novych cpuckach? lebo viem ze kotory maju s tym problem
  • Přemyslím, že si nainstaluji KOTOR 2 s The Sith Lord Restored Content Mod, abych na ty letošní SW faily zapomněl...
    ,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit