Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl, tady člověk ani nemůže pochválit film, aby se na něj místní smrádci nevrhli jak slepice po flusu, žlučovity kiddos bez vkusu se snažej ostatním diktovat co se jim má líbita co ne, zatimco jim teče mlíkompo bradě, no sranda, tlemim se jim neslutečně *1*
  • přemýšlej raději o vlastní inteligenci
  • skaven
    ak sa nieco nezmenilo, tak je este internet slobodne medium(hoci v US to uz maju nahnute), takze tvoje city su mi vies kde *3*
  • Pokud uvidíš osmičku, myslím ze sedmicku zpětne docenis aspoň na 5/10
  • Já měl u filmu pocit, ze jeden fotbalový tým nahani druhy, neměl jsem vůbec pocit, ze se jedna o galaxticky střet, ale spis o to, ze jedni vesmírni piráti nahani druhé, vůbec cele vyprávění příběhu je mizerné, navíc tento díl je nejvíce sterilní ze všech SW, většinu času trávime na kriznicich, když se podíváme na planetu, tak je tuze nezajímava. Těch Rebelů je hrstka, je naprosto neuvěřitelně, ze něco dokáži.
    Rey- vlastně všichni čekali, ze dostane trénink, aby ta její postava dostala aspoň trochu sebereflexe, protoze nikdo nemá rad Mery Sue, ale tady se to žene do extrému, ta postava zvládá věci, co možná zvládnou mistři, třeba to co zvládla na konci s těmi kamenami bylo za schopnosti i Yody. Třeba Kylo s krvi Skylwalkera, navíc žák jak Luka, tak Snokea proti působí jako zabar.
    Jakákoliv vážná chvilka je zabita vtipkem, takže nějaká osudovost nikde.
    Čirá katastrofa
  • nechci znít povýšeně, ale opravdu si nevím, co si mám myslet o inteligenci lidí, komu se tohle líbi. Film postaven na trapných vtipkách a totálních WTF momentech, u kterých je ti trapno za scénaristu. Ten film tě bije svou tupostí od začátku až do konce. Rey jeden z nejhorších hrdinů v dějinách, všem postavám jsem přál krutou smrt.
  • TheGGG
    no ty jsi spíš tuctový kr*pl... neckbeardík ze sklepa se ozval *1* *1* jinak tuctový teenager spíš někde hulí, chlastá a sprejuje po zdi... ale pořád si rád poslechnu tvou definici toho co je nerd.
    Jinak největší šajt v tomto roce byl blade runner... borefest na druhou, tak akorát aby člověk dostal hemeráče
  • MickeyMutant
    "Tak jako tak se celá redakce po debatách o Star Wars začíná pomalu připravovat na debaty o letošní hře roku..."

    Netřeba předstírat debaty o nejlepší hře 2017, když stejně všichni předem víme, že to dostane Zelda. To bude překvapení!

    Poražení finalisté budou Divinity Original Pin 2, Super Mario Odessa a Horizon Ground Zero Dawn. Do finále se protlačí Total War War War War Hammer 2, Hellblade Séňa’s Sakrifíče, Prej, Ňoch, Wolfenštajn 2 a Xčum Chosého Válka.

    Čestné uznání za originalitu dostane Pyré a Ostatky Edity Finčový. Výběr samo sebou okořeněj čímsi s kolama (F1) a možná i nějakou přeleštěnou Fífou pro čutálisty.

    Tak jsem vám to vykecal a máte po Vánocích, neznabozi.
  • dneska jsme na tom byli a pecka, neni to druhý Impérium vrací úder, ale solidní kvalitně zpracovanej, zahranej a zrežírovanej biják, za mě osobně spokojenost
  • Krescz
    lidi co berou SW moc vážně jsou chudáci, já si ten film užil *3*
  • Hele lidi, dlouho jsem neviděl tak nablbý film. To je jedno jestli je to Star Wars nebo, to je čistý průjem. Sedmička je proti tomuhle Kubrick a to vůbec nepřeháním. Ruce pryč.
  • Ono to celé vůbec nedává smysl, takže hluchých míst a klišé tam určitě je pomálu *4*
  • jasne....protoze ,,letajici,, Leia je presne to co chce fanousek SW videt... *11* *11* *11*
  • Me se dotyka ze sis pro svuj flame vybral zrovna ty weby kam bohuzel chodim.
  • jamar28
    Díky, výborný článek (lepší než ten film). Já se v tom universu prakticky vůbec nevyznám, takže hodně těch nelogičností mi uniklo. Kdyby to aspoň fungovalo jako akční sci-fi, ale až na pár scén je to strašně stupoidní (třeba holčina, která před pěti minutami nevěděla, jak odjistit zbraň. má najednou s pistolí lepší mušku než vycvičený vojáík s puškou, lol).
  • skaven
    a teba sa to bytostne dotklo? deal with it
  • Ja tebe vic, prodat funkcni a kvalitni 1070 a koupit si misto toho Vegu a pak brecet jak se ti vsechno seka kvuli zle Nvidii musi byt strasny. *9*
  • skaven
    ok, potm mozem skusit :)
  • skaven
    keket zostane keketom. Obr, lutujem ta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit