Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Já mám ještě hodně rád čtyrku.

  • Inquisitor

    Jenom klávesnice, tzv. tankový ovládání a úplně v pohodě.

  • vonTossis

    Tak to úplně vůbec neříkej. Dvojka je top strop, jedná z nejlepších her historie. 

  • nevkusny lennonky? jokester...

    staci si Laru Croft vyhledat treba na deviantartu (nebo jinde) a nepomuzou ani ty

  • SouleateR12

    Chudáči to nezvládají. Ach to je ta krásná sluníčkově zhýčkaná doba. Jen se snažte. Pravý peklo to bylo na PSone. Tohle je lambáda.

  • frank.horigan

    No tak to bych úplně vůbec neřekl.. :)))  Teď právě dvojku hraju a je to hmatatelný důkaz, kam se za 30let hry vystřelily. A to TR2 rozhodně není začátek herní historie. 

    Ale jo, pro mě taky zásadní nostalgická vzpomínka na původní sérii TR..

    Po dvojce už byl rovnou Legend a 2013 reboot. 

    Nevýrazné / nepovedené kusy jsem ani neviděl.

  • frank.horigan

    Proč bys to hrál na myši? Já hraju dvojku na padu s "moderním" ovládáním a je to cajk.

    Samozřejmě obtížnost a ovládání obecně je dnes PEKLO :)

    Ale jsem pamětník původních verzí a tak to opravdu bylo. Jen ne ve 4k a 60fps., ale u mě tak cca 4-12fps / 320x200. Na K5-75 softwarově (TR1)..

    A 12-20fps / 400x300 - S3 Virge (TR2)


  • Krásně na čem, na ovladači? Jde to nějak rozumně i na klávesnici a myši?

  • danny_the_hound

    Existuje aj remake jednotky - Tomb Raider Anniversary - ktorý má už moderné ovládanie, vylepšený dizajn úrovní a samozrejme o dosť lepšiu grafiku (ku ktorej sa dajú stiahnuť aj HD textúry). Navyše sa často zvykne predávať vyslovene za pár eúr.

    Mimochodom medzi aktuálnym remasterom a zmieneným remakom uplynulo už viac času, než medzi remakom a originálom... jeden by ani nepovedal 😉

  • Gulivera84

    Ta ty hry sou pekne poctive dlouhy  za ty penize dostanes hromadu nostalgicke zabavy

  • Jarisko84

    Pamatam na 1ku a tu hudbu v menu.... ale uz by som to nehral... uz v tedy som si trhal vlasy nad ovladanim dva kroly doprava jeden dopredu a skok na milimetre presne aby som trafil plosinu popripade potiahol paku.. a dnes uz na to nervy ozaj nemam...

  • Souhlas, dvojka je naprostá paráda 😎

  • Pavel Makal

    Dvojka je fantastická, jedna z nejlepších her historie.

  • Inquisitor

    Já nechápu ten brekot všude nad ovládáním. Hraje se to úplně krásně.

  • uaxpk

    Díky za recenzi. Dvojka je pro mě top (hlavně Maria Doria).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit