Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovedsnosti klasicky divné a všeho je dostatek.
    Naučím se vytahovat šípy z mrtvol a zjistím,že to je na prd protože někdo všude nechal mnoho šípů.
    Proč tam vůbec taková dovednost je když je na prd. Dle popisu to nebude jediná dovednost co bude na prd.
    To je zase logika.Učit se možnost získat šíp z mrtvoli.
  • Tak chlapci z tiscali G...to myslíte vážne s tým stealth v Tomb Raider? Lebo ja nemám pocit, že táto hra je reštartovaná séria Hitmana, Dark Sector, Thief alebo Syphon Filter. Dúfam, že stealth v hrách nepríde nejak do módy, ako v súčasnosti luky. Lebo skončíme s tým, že bude stealth aj v Super Mariovi. Ja si myslím, že je dobre, ak si hra zachováva svoje pôvodné atribúty, ktoré len vylepší po technickej stránke a trošku prispôsobí dobe. Je dobre, že si môžem vyberať či chcem hru, v ktorej je stealth alebo len akčnejšiu prechádzku. Nerád by som bol, aby hra mala všetky atribúty. Keď chcem hrať dámu, tak nech je to dáma a nie šachy. PS: Dnes som si hru priniesol, tak ešte nemám vytvorený názor, ale zatiaľ mám pocit, že presne takáto hra mi na PC práve chýbala. A aj tak si myslím, že tá sedmička v hodnotení mi bude málo *1*
    • tenhle díl si žádné původní atributy série ale nezachoval. Je to Assassins Creed zkřížený s Far Cry, Hitmanem a bůhví čím ještě. Jestli je tohle budoucnost reebootů, tak jsem zatraceně rád, že Devil May Cry dopadl tak skvěle, jak dopadl a tvůrcům za to tleskám. Tady si zabodnete do ledviny kovovou tyč a o dvě minuty později již skáčete po stromech. Nevím jak vaši, ale moji přestože poměrně slabou inteligenci to docela uráží. Zkuste pak při hře stisknout Q a řekněte, zda se vám líbí, jak s vámi autoři jednají.

      Jo a šlápnout do pasti pro medvědy? To je fuk, v tomhle survivalu stačí na zahojení 30 vteřin posedět u ohně. Co se týče auto healu a dalších hovadinek - jistě - jsou tu.
      • residentevilfans
        Je to hra vis *7* !
        • Hra s vámi nemusí jednat jako s debilem snad? Musí mít nějakou logickou strukturu, koherenci? Pardon, tato slova už dnešní produkce často nezná. Dobrá, tak si držte šipku vpřed dál, ale bude to čím dál horší a pak už vás ani tu šipku nenechají držet. Nezapomeňte občas zmáčknout Q pro "idiot vision", abyste něco nepřehlédl.

          Přiznám se, že tolikrát omílaný Crysis tohle (QTE a podobný bordel) vůbec neměl, takže když to vezmeme jako hru, byl lepší než Tomb Raider - a že jsem od Crysis nečekal vůbec nic a od TR dost, nakonec je to přesně opačně.
          • to ještě někdo dělá :))?
          • A co se dá od střílečky, která se od ostatních liší v podstatě jen nanoblekem čekat ? A čím tě překvapil ?
            • DF - Zdaleka ne :)
              Vytisknutý obal na tiskárně se nepočítá .)
            • Souhlasím s DF - Underworld byl asi poslední pořádný Tomb Raider.
            • tomáš marný. A kupodivu mám hru originál, to je nářez, což :)
            • Takové blbosti co píšeš..No sranda :)
              Ale dál komentovat naštvaného pírata nebudu :)
            • Crysis mne v podstatě překvapil hlavně tím, že zůstal svůj. Čekal jsem, že do toho EA narve ještě více quick time eventů, ničení celých světů atd. (viz dvojka) O Tomb Raideru se tohle ani náhodou říct nedá. Tohle pro mě, jakožto fandu TR od 97 roku už není Tomb Raider. Underworld byl. Měl atmosféru, měl návaznost.

              Ohledně pozitiv a dojmů - jsem v půlce hry a nechce se mi dál. Jsem z toho smutný, naštvaný, uražený atd, prostě emo. Pozitiva nevím - asi Tress FX nebo fakt, že můžete střílet šípy do kolen. Pobavil mne ten samopal a boj s velkými hovady se štíty. To byla poslední kapka, kdy jsem mrskl myš do kouta a sáhl po DVD s Legend.

              Onen dnešní povinný přílepek multiplayer - ten je pro jistotu celý outsourcovaný (tajemné studio Eidos Montreal), slovy klasika: "jak už to tak chodí." Ale hrál jsem pár TDM, Cry for Help a je to opravdu maras, zkuste rozstřelit zdejší barel a musíte se tomu chtě nechtě zasmát.
          • residentevilfans
            Ja to beru. Tvuj nazor. Ale lidi furt jenom nadavaj!Co nejake pozitiva nebo dojmy ze hry?
  • VIc takovichto Her !!!!! 10/10
  • Pouze 7??Trochu nechápem. Dohrál jsem Crysis a ted hraju TR a todle mi přijde daleko lepší. Grafika, příběh, atmosféra, optimalizace. Technologie TressFX úchvatná! Ta hra chytí a jen tak nepustí. Pro mne zatím hra roku.
  • Po par hodinach hrani dojmy ve skrze pozitivni. Silna inspirace Uncharted je znat, nicmene stale to tomu nesaha ani po kotniky. Kdyz uz se rozhodli jit touto cestou, coz urcite nebyla spatna volba, tak to meli zkopirovat vice a lepe. Je to ale rozhodne jedna z velmi dobrych her posledni doby.
    • je pravda ze to mohli okopirovat vic ale pak bymeli nic do 2,3,4,5 a kdo vi kolik jich bude ale na sto pero se tesim
    • Robotron3
      To jo, měli to zkopírovat víc, třeba že by Laru daboval Nolan North *15*
      • kubi-wan
        *15*

        (nemoh jsem sem toho smajlíka nedat... pobavils)
  • A proc ma proboha cod furt hodnoceni nad 8 proc jezis . Sak toje stejny jak s Alienama hra je stejne tupa jako cod a dostane snad 5 nebo 6.
    Proste na Games su jen codboys jinak to neni to neni mozny ten clovek stim tetovanim na ruce a zrzavou hlavou rika pravdu ale pise blbosti.
  • To snad ani není možné. Po dlouhé době kdy dáváte naprostým hnojům až nějak podezřele vysoká hodnocení, konečněrecenze se kterou se dá vcelku i souhlasit.

    Bohužel o to víc bije do očí vaše hodnocení předešlých her, ze kterého jasně vyplývá že se snažíte ze čtenářů dělat naprosté blbce...
    • Aliens: Colonial Marines - 6/10
      Crysis 3 - 9/10
      Tomb Raider - 7/10
      .
      .
      .
      nečíst Games.cz - 10/10 *15*
      • funkčnost mozku - k nezaplacení
    • A vida, u nekterych ctenaru se jim to opravdu dari.
      • kubi-wan
        Ten už se tak narodil...
        • smejki
          Možná je to Maybelline
  • Koupil sem to na ulozto a teda nic moc...za ru cenu drahy
  • Hlavne že Cryis dostal 9 a toto 7.....
    • ales.smutny
      Tak až na to, že Crysis dostalo osm a je poněkud mimo porovnávat dva naprosto odlišné žánry... :))
    • shmeck
      Recenze je subjektivní názor *16*
      • I ten nejspravedlivejsi soudce na svete ma subjektivni nazor.
        Avsak jeho ukolem, stejne jako by melo byt ukolem recenzenta čehokoliv, je přenest se přes sve vlastni předsudky a podat nazor objektivní.
        Pokud to nedokáže, neměl by soudit.
        • janchor
          Soudce soudí fakta, recenzent své dojmy.
          • To je stejné asi poloviční pravda.
            Kdyby recenzet psal pouze dojmy tak jak by se poznal ten dobrý?To by každý napsal dojem a pak si hodí korunou kdo je teda lepší.
            Většinou co vidím tak se vychvaluje když se někdo trefí a popíše problém tak je. Tedy fakta. To je u filmů u recnze na vše.
            • smejki
              dobrý recenzent se pozná tak, že jeho recenze jsou vypovídající.
              Rozhodně to není ten, který má nejmenší akumulovanou odchylku od zprůměrovaných hodnocení (Metacritics apod.).
          • I dojmy se dají soudit objektivně.
            A pokud má někdo "dojem", že se tato hra kvalitativně blíží víc známce MW3 než Crysis 3, nemá co recenzovat hry.
            Ale je holt těžké přiznat si, že i práce jako recenzent her chce určitý cit a um.
            • janchor
              Samozřejmě, že to chce cit a um. A taky sloh a slovní zásobu. Aby dotyčnej dokázal co nejlíp zprostředkovat svý zákonitě subjektivní dojmy ze hry, kterou recenzuje, a uvést je v kontextu dostatečným pro to, aby si čtenář udělal svůj vlastní závěr.
            • smejki
              S' mě setřel, táto! Hele, je to jednoduchý. Recenze je subjektivní útvar, který může a měl by do jisté míry obsahovat i objektivní složku. Škála naproti tomu, je ryze ryze objektivní a absolutní měřítko... ::drumroll:: ...vztažené k majoritně subjektivnímu tělesu - recenzi. Pokud někdo v recenzích tvůrčích děl a číslech je sumarizujících hledá jen a pouze ryzí objektivitu, je <>vůl a korunovanej.
            • ano, v recenzi je jeho subjektivní názor
              presne o tom je tady celou dobu řeč, gratuluju že ti to konečne došlo, smejki...
            • smejki
              Však ze zcela objektivního hlediska je subjektivní názor pana Bacha přesně takový, jaký je v recenzi
      • shmeck
        Více mínusek prosím! - stejně na tom nic nezměníte *3*
        • Hlavně, že si nám to musel vytroubit. Vy snad někteří máte v květáku piliny, nebo co.
          • shmeck
            Já si to stejný myslím o vás *14*. Lidi prostě nepochopí, že nemůžou srovnávat hodnocení Crysis, TB a CoD, když každou recenzi psal jinej člověk = jinej názor. *7*
    • KLYstyŘ třy NEma CZESTINU A seka sa tat0vem PC proto je to pycovina *5*
    • blablabla napiš si svou recenzi a dej si tomu třeba 10 *7*
  • Keyz
    Zatím jak se píše v recenzi nic extra ale pobaví.
    Bohužel je tam hodně hovadin nad kterýma se asi nikdo nepozastaví a je to klasika podobných her.
    Nechápu kde se sebral mistr co mně 2X honil v jeskyni.Asi tam prolez skálou. Letadlo zaseknuté ve skále byla taky bomba :)
    No ale když se nebudu ptát tak to potěší. Asi jsem podlehl, ale čekal jsem více. Více logiky a tohle je zatím neustále šílený boj s různýma nástrahama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit