Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co je sptneho na "bitvy zurily"? pokud je tam chyba tak se rad poucim.
  • sv.Georgius
    Tak to nepřeháněl jenom Caesar to celkově v dějepisu Antiky bylo v módě psát šílená čísla bitev a obyvatel měst a podobně. :D
  • Né kvoty jsou otázkou až novověkého válčení když už byly přesné mapy. A určitě to stojí za přečtení. Pokud tě baví starověk. A jednotlivé kapitovy na sebe moc nenavazují takže pokud prrestaneš na par dnů nebo týdnů čist tak se nic neděje a mužeš pokračovat od další kapitoly
  • Bitva trvá dokud jedna strana neuzná porážku a nepřenechá vítězi bitevní pole - aspoň tak to chápu já *3* Bitva u Adrianople trvala dvě a půl hodiny, bitva u Stalingradu 6 měsíců.
  • dvě slova: Total Realism *4*
  • Supr, to me trosku uklidnilo, ja se bal, ze tam budu cist presne statistiky na ktere kvote se umistila jaka jednotka. Ackoliv nevim jestli rimane pouzivali kvoty :D
  • to byla narážka na tvou češtinu ;)
  • Tak včetně manevrování to ano... to i citelně chybi v TW.
  • Beru bitvu jako utok x obranu. Zautocim pred usvitem, odrazi me, dam si oraz, znovu zautocim vecer az budou mit obranci slunce v ocich, porad to beru jako jednu bitvu.
  • Magister_Peditum
    Jo, ale to jsou keltové, řeč byla hlavně o germánech. Ale i tak díky, tenhle incident z caesarových tažení jsem nevěděl. *3*
  • 100% by se našlo hrozně moc neškodných věcí k přidání. Otázka je, jak dlouho by na tom CA museli makat. SEGA echt silné portfolio nemá a umím si představit, že tam tlak na vydání bude.
  • Magister_Peditum
    Jo, ale Venetové jsou keltové, já psal o germánech, kteří jsou na videu. *3*
  • Sorry zapoměl jsem dát reagovat tak odpovídám novým komentářem
  • Tacitus taky popisuje silné flotily Germánů...
  • Magister_Peditum
    Tak mi ukaž ty všecky videa, co jsou, a jsou v nich tyhle záběry. *1* Jinak píšu jen "asi", ale všude na youtube se to jmenuje Rome Total War 2 intro...
  • Na svou dobu je to strohé a somozřéjmě že tam jsou i některé dobové názvy a podobně. A je to formou vyprávění. Caesar to psal ale z pohledu třetí osoby. Občas tam i něco pozměnil protože mu to nehrálo do karet např.počty nepřátel dost přehání a o prohrách se zmiňuje spíše letmo a ještě je dost heroizuje
  • Dub vyztuzeny zelezem, to je parada, z toho by se dali delat i dneska tanky. Navic dub ma vyhodu, ze se hodne spatne zapaluje, posadka by mela mrak casu uhasit zapalne projektyly.
  • nezuřily u Jupitera!
  • Bitvy rozhodne nezuřili celý den, lidé nejsou schopni do sebe řezat meči v těžké zbroji a se s štítem v ruce celý den i když se střídají. Pokud tedy nepovažujeme za bitvu i přestávky vyplněné urážením, provokováním nepřítele či v případě Rímanů výhružným tichem. Opravdový boj trval maximálně hodiny, bitva u Adrianople trvala dvě a pul hodiny...
  • Tak na mapku koukam i v Conanovi nebo Feistovi :D Ale jak jsem se ptal uz driv, zajima me zpusob podani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit