Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to, že je možné psát komenty k PR článku?
  • škoda jen, že tvůrci lhali, že hra bude stejně náročná jako shogun 2, což ani z daleka není v současném stavu. hra se jako vždy rojí bugy a je neoptimalizovaná až běda. můžeme doufat, že jako vždy to tvůrci za záplatují nicméně ti co jim šel na starším pc shogun obstojně s rome utřou.
  • Hlas těch nespokojených bude vždy hlasitější než těch spokojených...
  • To je pořád řečí, Řím taky nebyl postaven za den.
    • to ne no ale kdyby tam lidem netekla pitnavoda a hradby by mely co 200 metru diru taky by asi taky nebyli nadseni
  • peaNutz
    No budu ( snad ne naivně) věřit že CA opraví všechny bugy, vybalancují bitvy a ubere na arkádovém stylu a třeba přidají frakci zadarmo jako omluvu což by bylo namístě *1* a pak z toho bude parádní hra.

    Jinak nevíte někdo jak je to s plněním misí ( nebo jestli de o další bug..). Ve hře za Spartu mám hned na začátku dostat pod kontrolu dvě oblasti a ikdyž sem to dávno udělal tak se pořád nic neděje ( splnil sem i dva prémiové úkoly). Musím ty prémiovky splnit všechny nebo se to splní až po ňákým tahu nebo je to prostě bug? Ale eště sem nikde neviděl že by někdo ňákej podobnej a to ty bugy většinou mají všichni skoro stejný *1* *7*
    • Jses si jisty ,ze mas ty oblasti pod kontrolou cele?
  • V omluvnem dopisu se uvedlo ze problemy maji jen 2% hracu, kdyz po dvou dnech prestane hrat 22.1% hracu tak jdou ty cisla dolu to je pravda :(
  • COH2 dostane 7/10 a toto 9/10?
    Citim krivdu
    • CoH si 7 zaslouzi Rome 9 ne
  • někdy mě přijde a CA zakomponovalo do hry protipirirátskou ochranu, kdy nefunguje AI a dělá další chyby, ale něco katastrofálně selhalo a tuto chybu mají i hráči s originální hrou, mě jede hra naprosto v pohodě, AI se chová lépe než kdy jindy

    nevím čím to je, ale já jsem nadšený
    • a když si projíždím YT a fóra tak mě se tohle neděje, třeba to katastrofální chvání AI, kde toho je YT plnné
  • TheGGG
    Na Alien colonial marine taky všichni nadávali a jak je ta hra potom bavila. A toto určitě dopadlo líp.
    • Ty nemáš vůbec žádnou sebereflexi člověče, nebo si troll, jiné vysvětlení není. Opravdu si myslíš, že hra v tomhle stavu, má mít 9 bodů z deseti? :)
      • Tikov
        Samozřejmě že GGG je troll, tady si na něj už všichni zvykli... ale občas nám vypadává z role a mluví k věci (teda ne teď, ale občas už se mu taková nehoda stala)
        • Oh, tak to pardón a díky za vysvětlení. Já sem do diskusí moc nelezu, ale TW je má srdeční záležitost a tak jsem z výsledku tak znechucen, že mi to nedalo po přečtení recenze nereagovat. Přece jen,dát tomuhle EPIC FAILU 9tku, bylo na mně příliš. Nerad bych, aby se podobní nadšenci jako já, nechali oblbnout a hru si běželi koupit, rozhodně ne v tomhle stavu!

          Jak už tu bylo několikrát omleto, bude třeba počkat a modlit se, aby to dali nějak do hromady a nebo si to před zakoupením sehnat z jiných zdrojů a osobně odzkoušet. Poté se teprve rozhodovat o koupi.
          • Jako on je to mozna troll,ale me ta hra take slape uplne vpoho,bez sebemensi chybky.A to ji hraju prakticky od prvni minuty vydani
  • Až se pan recenzent bude nudit, najde si chvilku mezi hraním tohoto 9tkového "skvostu", mohl by si projít FB officiální skupinu https://www.facebook.com/TotalWar a pročíst si autentické reakce lidí, kteří chtějí vrátit peníze and so on:)

    Jinak tuhle recenzi beru jako čistou PR záležitost, hamba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit