Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce to více kritického myšlení. Pak opravdu není prostor pro pár "super her" anebo přelomových her. Kritika má upozorňovat hlavně na to co je špatně co by šlo zlepšit atd.
    Tady to jsou historikovi orgie na historii v pohybu...

    A kecy, že píšou vlastní pocity jsou k ničemu. Jak to pomůže lidem co o hře uvažují? Nijak? K čemu je pak smysl recenze.
    Dobrá kritika dost pomůže a lze se podle toho řídit.
  • Kr.Pa
    Jednou je tu recenze, které nebere ohledy na současné bugy (ty preci budou opraveny) a pudruhe se zde na to nadava. Muzete si to na tiscali uz konecne sjednotit?
  • Že já hlupák nepočkal pár měsíců *9* Patřím mezi ty co si tuto betaverzi hry koupili a je to děs *9*
  • Tak recenze mě přesvědčila že oproti shoghunovi 2 nic nepřinesla. prostě rome v lepším kabátku. Diplomacie je stále ubohost viz. příklad se Syrakusami, každý živý hráč by zaútočil něco dobyl a nabídnul mír. Jenže celou sériií total war se táhne problém "totální války" :D tzn. že pokud s někým válčím nikdy nemám důvod uzavírat mír.
    1) ho nepřijme
    2) mám takovou přesilu že není důvod
    Jen jednou v shoghunovi jsem využil možnosti míru a zde kvůli kulturním rozdílům to asi bude zbytečné. Rebelie potažmo piráti jsou opět velmi otravný prvek, který by mohl být zrušen a ponechat jen ty občanské války. Kratší boje jsou už posledním hřebíčkem do rakve.
    Proto jednoznačně nejrevolučnější a nejzábavnější byl a bude rome total war.
    Nejdokonalejší pravděpodobně Shoghun2
  • Dle recenze hra vypadá skvěle. Už se těším až mi hra pojede třeba aspoň na nejnižší nastavení plynule. Kampaň - 8fps. Bitvy - 7-35fps. Katastrofa. Shogun II jsem hrál na Ultra. *5*
  • Dle recenze hra vypadá skvěle. Už se těším až mi hra pojede třeba aspoň na nejnižší nastavení plynule. Kampaň - 8fps. Bitvy - 7-35fps. Katastrofa. Shogun II jsem hrál na Ultra. *5*
  • Jste moc hodný na hry. Tady se opakují některé stálé chyby. Stejně jako nelze nazvat porodníma bolestma optimalizaci. Na to, že firma "rodila" již několikrát. Moc hodny....
    To samé pohyb jednotek,žádný posun. Znovu se na sebe nahrnou nějak chcípnou a hotovo. Komické, že chcípají i jednotky které nebyli zasažený... Vypadá to naprosto debilně. Jako by nešlo udělat pohyb více jednotek realisticky. Viz Rise of Nations.
  • Zase takovou antickou tragédii bych z toho nedělal, mě třeba UI přijde v pořádku, hlavně správa měst a grafika se mi taky líbí. Co se týče AI tak na taktické mapě jsem si zatím něčeho co bych označil od počítače vyloženě za botu nevšiml, co se týče samotných bitev tak jsem měl zatím jen jeden WTF moment kdy jsem jen s generálem a jeho družinou porazil asi 3-4 krát větší armádu, protože mě při jejich útoku z kopce absolutně ignorovali a jen projeli kolem, to jsem opravdu koukal s otevřenou pusou, jinak mi chování přijde vcelku standardní, ale uvidím po delším hraní.
    • Jo a ve volbách volte strany co zamezí korupci herních novinářů!!!! *1* *1* *3*
  • Recenze je nějaká dlouhá.
  • já ješte žadny tw nehrál ale dostal jsem ted na to chuť. co mi radíte koupit, tohle nebo shoguna nebo starší napoleon nebo empire?
    • diky všem za feedback:)
      • Napoleon je dobrej! ale Římani mě bavěj nejvíc,,,,,co ta 2jka ještě nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit