Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9?! Skor by som tu cislicu otocil. Ja neviem aku verziu mal recenzent ale ta steamova je neskutocne dodrbana. Od ubohej grafiky oproti ukazovanym videam a screenshotom, cez ubohe, priam az uchylne deb*lne AI, a strasnu optimalizaciu a niektore uchvatne stupidne herne prvky(vlajka).
    Och joj, to je zase release. Radsej by som pockal dalsi mesiac dva, nez hrat hru v takomto stave. Od CA som toto necakal. Mensie bugy ano ale takyto nedorobok urcite nie.
    A to najlepsie, po patchy 28mb?! mam polovicne fps(25-14 na mape, a v boji pod 10) :\ co na i7 4,2Ghz 24Gb DDR 3 Ram a 7970 je uz vazne na smiech. A to na nastaveniach low alebo extreme bez rozdielu.
    Ale hlavne ze recenzia so skvelym hodnotenim 9 nabada ludi ku kupe. Enjoy.
    • vam asi nedochazi ze ikdyz ted zrovna treba 24Gb nevyuzije tak za par let urcite a nemusi nic dokupovat...ja mel taky pred sedmi lety 4gb ktery vubec nebyly potreba ale funguje do dneska a spusti mi to kazdou hru tak nevim co tady resite...
    • neviem sice co mas s tou hrou, ked ti to bezi tak pomaly, ale viem urcite,ze si neni ziadny genius...mat v PC 24GB RAM je teda obrovsky uspech, ked sa ti z toho 20GB len tak poflakuje v systeme aj pri spusteny tej najnarocnejsiej hry na svete *7*
      • A ze si ty odbornik. Odporucam ti niekedy zapnut na PC aj nieco ine nez hry a zistis, ze tych 24Gb ramiek sa da nadherne vyuzit. Samozrejme, ze to nemam kvoli hram ale geniovy ako ty to snad vysvetlovat nemusim, ci ano?
      • Pokud ovšem nepoužívá nějaký software na tvorbu/editaci videa. Nebo i 3D editory dokážou papat paměť. To se pak hodí každý gigabajt.
      • TheGGG
        WTF co to kecáš proč by se mu mělo proboha povalovat 20GB RAM jen tak ladem. Pokud má 64bitový OS tak využije tolik ram kolik daná hra potřebuje a dnes už hry klidně schlamstnou i 6-8GB RAM. + to co potřebuje systém takže klidně využije 8-10GB RAM.
        • tak to je zaujimave,ze mam bezne volnych 5GB a to aj pri spustenej kdeakej hre + opera s 20 zalozkami, mimochodom som este nevidel hru, ktore by potrebovala 8GB *15*
          • TheGGG
            možná bys neměl hrát retro šity a radši pustit něco nového. např. Crysis 3 na max má doporučených 8GB
            • TheGGG
              a ty zřejmě neumíš číst, reaguji na jeho koment kda píše že člověk při hraní nevyužije víc jak 4GB RAM což je blbost
            • GlaDOS
              Což má do 24 GB dost daleko. Fakt nevím, jestli píšeš tyhle blbosti naschvál, nebo ne. Docela by mě to zajímalo.
    • vies ked to ohodnoti 9, viac ludi sa preklikne do ich eshopu :)
  • Tak stouhle recenzi musim souhlasit mam z toho stejny pocit
    • ja taky
  • Á pan Smutný, jak jinak.
  • muze me todle někdo vysvětlit,,,,,,, umělá inteligence ve hrách nikdy nebude rovna té lidské a vlastně by to ani nebylo ku prospěchu věci,,,,,,,uryvek z recenze *1* ,,,,,,,si jako autor mysli ze realna strategie je spatna jo,,,bo co jako??,ja na vysoke inteligenci nepratel nic spatnyho nevidim *1* *1* *1*
  • cela seria nema kam expandovat ? A co potom hry ak CoD alebo FIFA ?
    • těm je to uplně jedno a jedou si dál to svoje
  • sipecka
    http://www.theguardian.com/technology/2013/sep/06/total-war-rome-ii-review přečtěte si trochu objektivity *3*
    • Recenze nemuže bejt objektivní, to by jinak stačil jeden časopis, jeden člověk (a jeden recenzent nikdy nemluví za širé publikum) proto existuje více internetových stránek, více hodnocení, více úhlů pohledu. Pokud se ti hra nelíbí tak fajn a pokud se nelíbí i někomu jinému tak fajn, ale dva lidé fakt nejsou objektivní názor.
    • Miserius
      Odkdy znamena co nejvice kriticka objektivni? Vyjasnete si pojmy... Beztak na to tady nadavate jen protoze vam to nejede v porádku, stahnete si dnesni patch
      • Ten patch nestahovat dělá ze hry Mars II Total War(přídává rudou oblohu) :D
  • zatial najhoršia recenzia na Rome, ktoru som cital. Autor bol asi sam na LSD ked to pisal.
    treba si precitat recenzie uzivatelov napr na Metacritic a nie tieto zvasty
    • TheGGG
      na metacritic chodí hateský fetky. Nadávají na kraviny a hru kolikrát ani nehrají.
    • to nebyla recenze ale propaganda *1* *1* *1*
      • Autor si v recenzi obhajuje snad každý prvek, na který se na fórech nadává...
        • Zrejme pro to, ze se rozhodl tak vest tu recenzi. Predpokladam, ze vedel o vytkach, ktere se probiraji na jinych diskuzich a pokusil e jim trochu uhladit hrany.
      • presne ;-)
  • Nakecal jsem toho o té hře dost tak už to jenom shrnu :)
    Nastavení na extreme, zatím hra jede plynule, bez pádů nebo nějakého drastického zpomalení. Každopádně vím, že hodně lidí s tím má problém i na velmi výkoném PC, takže mám asi spíš štěstí -- moje sestava: Intel Core i7-3770K (3.50GHZ); 16 GB RAM; HD 7950 3GB
    Plus: Pěkně zpracovaná mapa, správa měst, celkově je strategická část velmi podařená (diplomacii už nehodnotím, to by bylo nošení dříví do lesa). Je ale potřeba odškrtnout sledování tahů soupeře, páč jinak v pozdější fázi stihnete mezi tahy uklidit celý dům. Líbí se mi i zpracování jednotek a grafika v boji (tady je to asi subjektivní hodně). Také množství měst, provincií i národů je dostatečný a určitě budou přibývat.

    Mínus: Velikost jednotek na max., což je 160 na jednotku u pěchoty. Slovy Feze z Thats 70´s Show... "kde jsou moje obří armády ty dě**o". A ted to hlavní. Bitvy, bitvy, bitvy. Zjistíte, že nepřátelská armáda má oproti vám velmi slabou jízdu. Klasicky vyšlete svoji slabší pěchotu, aby zablokovala v hlavní bojové linií soupeře, jízda po křídlech a nepříteli do zad. Vše postupuje podle plánu, s jízdou úspěšně vmanévrujete za záda AI a chystáte se udeřit kladivem na kovadlinu. Ale EJHLE. Kovadlina neexistuje. Vojáci na obou stranách totiž KAŠLOU na nějakou formaci, na nějakou linii. Vletí do sebe jako hejno slepic (pominu že těžce vyzbrojení legionáři vyběhnou táhlý kilometrový kopec rychleji než Zuzka Hejnová), promíchají se a za 30 vteřin se vymlátí. Takže vaše jízda přijede k chumlu jednotek a nemá ani kam udeřit.
    Nu a pokud se vám úspěšně daří ničit soupeřovu nacheatovanou armádu, tak je zde pro fajnšmekry ještě capture points :).
    Total War prostě tvoří ze 70% bitvy, a pokud jsou takto nedotažené, tak ta hra ztrácí smysl. Strategická část je velmi zdařilá, ale budu upřímný, nedávno vypuštěná EU IV si ji namaže na prsa (vím, jiný typ strategií). Bitvy mě prostě ZATÍM nebaví a tím i celá hra.
    Dobrou zprávou je, že už vznikají mody na odstranění některých chyb v boji. Každopádně to bude trvat asi ještě hodně dlouho, než si tu hru budu moci vychutnat
    *3*
  • 9 really? po tom všetkom čo tu písali aké sú tam chyby (teraz nemyslím optimalizáciu) už to ani nebudem menovať lebo toľko ich je. fakt 9? recenzentovi dali nejakú dobrú verziu kde jediná chyba je optimalizácia? trapas
    • Miserius
      Tys to nečetl, viď súdruhu?
      • to máš pravdu najprv som si pozrel len známku moja chyba, ale tak hrám to od kedy to vyšlo a 9 by som tomu nedal ani s noźom na krku a to fandím tej hre a nadržiavam. nereagoval som na recenziu ale na známku ;-)
  • Je to super hra kdyby se mi to nesekalo tak je to jeste lepsi *1*
    • Ještě doplnim že Shogun 2 mi sel na krasnou grafiku bez zaseku a tohle mi pride ze ma dost podobnou a to mam jeste nastavenou o dost horsi a stejnak sekacky....jinak sem se zadnym dilem serie nemel problem az ted sakrys

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit