Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se mi vcera po 2 dnech podarilo hru rozchodit, desitky mailu s tech. podporou nevedly k nicemu a tak zustalo jen zkouset nastaveni grafiky, musel jsem na sve nvidii vypnout defakto skoro vse, aby se hra konecne rozjela, nicmene porad neni vyhrano, protoze kdyz jsem zkousel nahodne bitvy a kampan, tak se hra pri startu bitvy, velice rada sekla a nezbyvalo nic, nez pres ctrl-alt-delete, hru vypnout a spustit znova.

    Jako necekal jsem zadne zazraky, ale co me bylo za 1099kc hozeno pod nos ta nulova optimalizace, je opravdu do oci bijici hnus a za tento patvor, by potreboval nekdo od CA poradne nakopat, vcetne Smutneho, ktery do toho vseho pise tyto oslavne a zcela nesmyslne recenze naprosto mimo realitu.
    Jestli tahle hra ve stavu jakovem vysla dostala 9/10, tak bud p. Smutny naprosto ztratil rozum, anebo co je horsi, byl adekvatne zaplacen stranou, ktere se to hodi do kramu.

    A to vlastne ani nehodnotim AL a hru samotnou, kterou snad jako jediny realne zhodnotil Angry Joe. Nicmene za sebe mohu rict, ze na hlavni kampani, sprava sve rise, staveni budou, recrutovani jednotek atd. vlastne celkovy interface je naprosto k ho*nu.
  • co jsem zatím viděl a četl..tak nejlíp to zhodnotil AngryJoe..pod tím vším nánosem neduhů je diamant který je potřeba dobrousit...o)
    • svatá pravda ten diamant by tam opravdu moh bejt. Ale hra bude ve finále snad měřit 2x tolik : ) . Do toho ! kluci od CA
    • někde jsem to tu psal....chytili ten potenciál dobře - snad nejlépe ze všech TW her, ale jako kdyby půl roky před dokončením přestali vylepšovat a dotvářet - vyházeli testery a čekali až se přihrnou prachy od lidí....
  • @Redakce -> Hrali jste tu hru vubec???? sak je to zabugovany jako prase!?! jak to mohlo dostat 9/10 sak je to ve vsech smerech horsi nez Shogun2.

    Omlouvam se za rant ale casy kdy games.cz melo nejakou vahu jsou davno v hajzlu, to si rovnou muzu precist IGN a dopadne to stejne.

    Jestli chce clovek dneska nejaky objektivni recenze tak musi sahnout po youtube recenzentech.
    • recenze je subjektivní, ale hra má objetivní konkrétní chyby které by recenzent neměl ignorovat (například fakt ze skoro nejde hrát)
      • když uź se recenzent prostě rozhodne že si pojede svoje a bude ignorovat realitu dost dlouho a zcela, nastane "Mirka Spáčilová efekt" kdy si čtenář může být skoro jistý že co recenzent hodnotil kladně bude odpad a to co strhal by mohla být docela dobrá hra *1*
    • Ale tohle neni recenze, to je placeny PR clanek. To jste si jeste nevsimli? Recenze je treba video od Angry Joe(a). Krasne a nazorne predvedene, co je spatne a porovnani i s predchozimi dily.
    • Tilwaen
      Žádná recenze není objektivní a ani ze své podstaty být nemůže.

      Edit: Samozřejmě objektivní, chybička se vloudila.
      • naopak kazda recenze je pouze a jen subjektivni.
        • Jen její autor nesmí mít plný uši semene...
      • To si myslím že je dobře..:o)důležitá je objektivita
  • som pozeral mnoho recenzii ale zatiaľ len 2 ukázali hru tak ako je (angry joe bol jeden :D)
  • Von_Ljonborg
    Nevím, co je smutnější představa...jestli to, že dostal Smutný za tuhle recenzi zaplaceno a nebo to, že NEDOSTAL.
  • P3RS3CUToR
    Co vidíte jako největší kámen úrazu? Za mě asi tu stupiditu pc v kampani i bitvě. (když nepočítám, že mi hra po 130. tahu spadne a ani to nemužu dohrát)
    • strašne smiešnu a stupidnu obtiažnosť. Na legendary ziadna vyzva. Zo 100+ bitiek som prehral len 1. na najťahšej obtiaznosti sparam sa popri hraní prstom v nose a je až problem prehrať... To je nuda.

      Hej a potom ta komicky smiesne zla AI, ktora npr tancuje namiesto boja, alebo stoji a nič nerobí ked vedla kolegovia vo velkom umieraju...
    • Možná to že jsme si to předobjednali s kamarádem abychom hráli co-op jako v shogunovi ale za 8 hodin jsme dali 20 kol....
    • Kdyby se mi to nesekalo a nejvyšší rychlost nebyla sekáním pomalejší než ta nejnižší, tak bych ještě seřvat tupou AI a grafiku alá nabli si na obrazovku. Ale to že to prostě nefaká jak má je největší problém. Větší než zbytek. *12* *12* *12*
    • to sa ani nedá porovnať s Shogun 2
    • Hlavně optimalizace a to, jak "vypadají" bitvy, nemají snad žádnou atmosféru. Být tyhle věci trochu vychytaný, asi bych se přenesl i přes zbytek a nějak to hrál, ale už jenom za tohle si to v mých očích nemůže zasloužit ani tu nejmenší pochvalu, už jen kvůli tomu, aby si tvůrci nedovolovali vydávat takový špatně hratelný ho*na. Nechápu, proč recenzenti jsou z toho tak hotový.
    • Já osobně celou hru .. stupidní AI, arkádové bitky, nedržení formací, špatně optimalizovaná hra .. atd...
      • Dneska tu máme další beta patch. Bohužel optimalizace stále minimální rozdíly.
        http://forums.totalwar.com/showthread.php/88210-Patch-1.5-in-BETA-Today
        Největší kámen úrazu??? OPTIMALIZACE !! Shogun II mi jede na Ultra naprosto plynule.
        Tenhle paskvil nerozjedu na nejnižší nastavení. Kampaň 8fps v den vydání. Bitvy - 7-25fps.
        Katastrofa ! *16*
      • Von_Ljonborg
        Zhruba tak :)
  • I jednička ROME (kterou považuji paradoxně za nejlepší díl serie) má lepší I.A a animace než toto. Je to opravdu smutné. Raději si kupte antalogii ROME 1 za 250 kč. Vyjde vás to líp než kupovat tento šit. ROME 1 legenda, ROME 2 sloní výmrdek.
  • http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8 Doporučuju zhlednout a porovnat s touto recenzí. Angry Joe to tam vystihuje moc pěkně. Nevím co bych víc tady řekl co už nebylo řečeno. Špatné AI, osekaná hratelnost oproti předchozím dílům, mizerné boje a celkový posun směrem k mainstreamu a ždímání DLC ( ikdyž to už bylo u Shoguna) takže za mě je to krásných 6/10 a to jenom proto, že pár bitev bylo krásných a že hluboko pod tím nánosem bahna se někde ukrývá dobrá hra. Já se vracím k Shogunovi 2 a doporučuju vám to samé.
    • P3RS3CUToR
      Sem na to koukal dřív... chtěl jsem jen chvilku... ale fakt to zabavilo a zkoukl jsem celý... Doporučuju... přirovnal bych to tak k lepší episodě BBT (jestli ste hráli R:TW1,2 a shoguna). No upřímně jsem se pobavil... asi víc než u hry :D
      • Všechny recenze od Angryho Joe jsou naprosto vtipné a super :D
    • Jason_dinAlt
      Dík za link. Sice jsem to video lehce "proskákal", ale stačilo mi to. S koupí Rome II ještě pár měsíců počkám (až to předobjednávkovatelé pořádně otestují ;o) a raději si zahraji Empire TW, které již vlastním.
    • Jinak co pozoruji forum tak už i na todle video CA reagovala,že naslouchají hráčům a slibují opravy atd... takže můžeme jen a jen doufat ....
      • P3RS3CUToR
        max to optimalizujou...s tim pocitali i oni. Ale pochybuju ze by tam chteli měnit tolik věcí. Bitvy by mohli zachranit. Ale že by dodělávali mulťák... a v kampani toho je příliš na to to vyjmenovávat. Ale ten interface zpřehlednit a rodiny předělat by to chtelo.Jestli se pustěj do A.I. si taky netroufat tipovat. Modeři to kapku zlepšej ... ale jestli z toho časem bude cejtit ten pravej Rome... moc optimista nejsem. No spíš si počkám 10 let na trojku :D

        Za mě největší herní zklamání asi 5ti let...
        • Desync v coopu neopravili uplne nikdy a to je vec ktera tuhle serii trapi uz mnoho let :(
      • Podle mě to sice vystihl bugy a chyby, ale myslím, že to je opravitelné. Navíc spoustu z těch chyb měli i TW serie předtím - hlavně to AI a grafické bugy. Co se týká hratelnosti a principů zjednodušení, tak prostě CA udělalo logické rozhodnutí jít pro mainstream, i když tím naštve 5-ti procentní komunitu hardcore hráčů, přiláká tím tisíce nových a mladých hráčů, kteří nejsou zvyklí všude přetahovat jednotlivé jednotky, diplomaty a bůh ví koho ještě.

        Prostě každé vydání nového TW si na sebe musí vydělat a TW: Rome 2 není výjimkou. Pevně věřím, že stejně jako Diablo 3 mělo neskutečné bugy a zbabraný release, tak i toto se během 1 měsíce vychytá a pak už bude jen balancovat (viz sloni v ukázce např.). Dnes kupovat hry na pre-order je čiré bláznovství :)
  • Když jsem tu asi před měsícem psal, že podle všech zveřejněných videí bitvy vypadají katastrofálně, naproto nerealisticky, super akčně, nikde se nedrží žádné formace atd., byl jsem označena za hatera a vyfasoval asi 20 mínusek.
    Kde se stala chyba?...
    • Tak nějak, před měsícem tu Smutný psal o jedné bitvě jak názorně ukazuje inteligenci nového AI, a já v několika odstavců v komentářích vysvětloval proč to video vůbec neukazuje inteligenci AI ale hloupost toho hráče, chytrolíci se hned tady sesypali na mě.
  • https://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8 todle je recenze takhle vypadá recenze! a takhle vypadá i hra... upozorňuji nejedná se o pirátskou verzi :D.
    • Ale to by smutný nesměl bejt prodejná dívka jako naši politici.
    • Jojo AJ to vystihl hezky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší