Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROME II TOTAL WAR NEJLEPŠÍ HRA ROKU,kecám,nejlepší hra VESMÍRU!!!!Pro Hatery mám tady připraveno pár LEGIÍ!!!!!!!!!Pochválil sem Rome II Total War to sem asi přehnal,že?A do mě!!!!! *14* *14* *1* *1*
    • Nechci tě tu teď ztrapnit, ale asi si to vůbec nehrál, páč se to jmenuje Total War Rome II. Skalní fanoušek zná série jako svoje boty. Normální fanoušek zná alespoň správný název. Ale ty jsi troll co se míchá do debaty, kde viditělně nemá co dělat. ;-) *1* *15* *1*
    • hele, a hrál ty si vůbec skyrim? *1*
      • Nehrál,podíval sem se nyní na youtube a přijde mi to úplně něco jiného o proti total waru,Jinak mě ještě hodně baví Company of heroes a Mount and Blade Warband s diplomacy módem *5* *5* *5* *5*
        • jestli tě baví Mount and Blade Warband v tom případě bys nechtěl Rome II Total War ani zadarmo *1* *1*
  • Já nechápu ty nenávistné pisálky, co se obouvají do pana Smutného. Vždyť to v recenzi jasně napsal : Pokud ale vydržíte, zjistíte, že jde o obrovskou, nedokonalou hru, která znatelně vylepšuje roky starý model a završuje celou ságu více než důstojně. Stačí chtít hrát a nehledat realismus na každém kroku, protože přílišný realismus zabíjí zábavu. Samozřejmě, jen pokud se k ní dostanete. ----- *1* *1* *1*
    • Plne súhlasím.
  • Z diskuse mám pocit, že (slovy klasika) tendle prů*er patchy ani módy nespraví...
    Osobně mne od koupě odradili již "nejnovější" informace...takže jsem radši investoval do Europa Universalis IV což byla sázka na jistotu, protože slovo "zjednodušit" je v Paradoxu mezi top nejsprostějšíma slovama a tak to mám rád.
    (k tomu jsem přikoupil ještě Outlast, dohromady cca 58 Eur...za cenu jednoho broken Říma dvě funkční hry) a tento titul koupím, až si ze mě nebude chtít dělat CA kašpara
  • MickeyMutant
    Vyzerá to, že ten nový Róm nepracuje tak, ako by mal a celkovo je akosi neprispôsobený. Niektorí ho dokonca obviňujú, že je vraj okradol. No on sľubuje, že sa v budúcnosti načisto zmení a bude makať ako kedysi jeho starý otec. To bol všade obľúbený príkladný Róm, na ktorého pamätníci s úctou spomínajú dodnes.
    • Lol skvěla věc je jak to tu furt vře.Tohle je snad nejvíc přispěvku v diskuzi od Kauzy Arma III čestí vyvojáří.
      • Do víc jak 3200 příspěvků "100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší TES V: Skyrim" to má ještě daleko,tak se diskute ještě dnes
        *1*
        • *tam *diskutuje
  • Mě by vážně zajímalo jak funguje korupce recenzentů v Čechách,potažmo o kolik dostanou míň než na takovém trhu jako je třeba USA. Klíma by o tom mohl udělat reportáž na Nově.
  • Tak nevím, nainstaloval jsem a bez jediného problému, snad jen když to chci dát na pozadí, že je zpomalený systém, ale hra per se běží bez problému. Ale pravda mám výkoný počítač a odladěný systém.
    AI je jiná, ale že by byla špatná. Sice můj nejoblíbenější zůstává Medieval II + SS, ale co si pamatuju, tak tam AI teda rozhodně nebyla zázrak a 95% bitev jsem za Anglii vyhrál stylem kanony/katapulty ostřelovat z dálky, lučištníci poté a to něco málo co přišlo zadržet pár jednotkama těžké pěchoty + jezdectvo na doražení/flank, a AI tam vyváděla neskutečné hovadiny.
    Nevím co bylo zjednodušeno, resp některé "zjednodušení" je ku prospěchu věci (např provincie/5měst).
  • chtěl jsem se zeptat zkoušel někdo ty to mody ?

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?618817-Radious-Total-War-Mod-(Updated-8-9-2013)
    • to je len jeden mod a upravuje tie dalsie vlastnosti hry... odporucam stiahnut, velmi pomohol.. a tym ktorí maju slabsi procesor (ako ja ..dvojjadrovy intel) hrajte hru v offline rezime steamu..nieco to pomoze..dalej v spravci uloh dajte rome2.exe najvyssiu prioritu.. hra bude dostatocne plynula, teda aspon u mna je..

      ..neviedol by som extra boj proti hre ako takej... ked mi hra nesla, resp. isla par obrazkov za sekundu.. bol som nastvany a neznasal som ju... ale ked uz fici jak ma.. je v hre vidiet velky potencial.. nieje uz take jednoduche postavit si ekonomiku.. spravna kombinacia budov je k tomu potrebna..ai zadrhava hlavne v bitkach..ale je to predsa len ai.. ta nebude nikdy dokonala.. v mape kampani mi uz spravila par podrazov a bol som z nej prekvapeny dost...vela noviniek sa mi paci, a nehovoril by som o zjednoduseni hry.. radsej o vylepsenej hratelnosti hry..

      ...fanusikom serie sa urcite hru oplati kupit.. ale ti co mate slabsie procesory, pockajte si este kym to nevyladia...nech sa vyhnete podobnym frustraciam ako my co sme boli nedockavi *3*
    • doporučuji stáhnout radious battle mod, bez něj to ani nejde hrát *3*
      • A co ty ostatní ? Ekonomika grafika ai ?
        • ty jsem zatím nezkoušel, protože jak sám autor přiznal někde v komentářích, tak ještě potřebují hodně vybalancovat a hlavně CA neudělala z Rome 2 zrovna přívětivou hru pro modaře *7*
  • Podle mé znalosti psychologie, zkušenosti s davem a lidmi a znalosti společnosti. Dále když si odmyslím spam a hate, tak mě z toho vychází, že Rome 2 bude jedna z těch dobrých strategíí, kterou se vyplatí koupit a zahrát.
    • Nevim nevim... mám legálně zakoupeny téměř všechny TW tituly a Rome2 me prvním dojmem vyděsil tedy absolutně nejvíc. Hodnocení 9/10 udělil spíše uchvácený "semtamhráč" nebo někdo lehce máznutý (vím o čem mluvím pracoval jsem v herním světe 7let :) Netvrdím, že hra je od základu špatná jen směr, kterým se vydala je prostě "konzole". To znamená, že pro některé, vynikající akční zážitek, pro veterány co nedaji dopustit na MedievalTW2+SS+HURB(btw. mnohem lepší grafika než rome2) nebo trpělivě očekavají nový mod Europa barbarorum 2, jen zainvestice 55euro do čekání, až to lidé mě blízcí přetvoří do obstojného následovníka mistrovské serie. Tak za rok si rád dokoupim všechny ty penězosasí DLC, k tomu zdarma práci mnoha modařů a konečně se do toho s radostí pustím :) *5*
      • Zayl
        No grafika určitě lepší než Rome (když se teda rozhodne fungovat jak má) není. Ale přesně o tom to je. Podmě přidat nový efekt vody! Přidejme "krásný" žlutý filtr úplně na všechno. Co kdybychom přidali novou kameru která bitvu snímá jako film.

        Ano to je vše užasné, ale od té doby co CA přešel na Warscape engine se soustředí jen na pozlátko a samotná mechanika jde do háje.

        Ale nejhorší na tom je, že oni u Rome 2 ošidili i to pozlátko. Hudba je poměrně nezajímavá, stylizace je ve srovnání se shogunem 2 patetická, akce agentů už nemají ty skvělé cutscény. Znova se musím ptát: Do čeho sakra nalili celý rozpočet??
        • Von_Ljonborg
          Do launch party v Římě *1*
      • konečně jeden z prvních kritických názorů, z který ho nevyzařuje hate. ;-)
    • Zayl
      Nezapomeň si koupit za 7,5 euro i ten greek states DLC ať máš co nejsuprovější zážitek.
      • No když čtu tu diskusi, tak to vypadá, že cena půjde rychle dolů. ;-)
        • Zayl
          Jelikož první Rome furt stojí nějak 10 euro tak bych s tím tolik nepočítal.
          • Kupoval sem v akci za 2EUR.
          • Imho pul roku a 50% down ceny v steam akci. TTW tituly maji celkem skoky v ramci steam akci, ale budme radi za to. Jinak krom ne uplne super optimalizaci mi prijde hra dobra. Mam sice pocit ze nekde (frakce, jednotky) zapracovali vic (rim), a nekde min (ostatni), ale zazitek je to dobry. Diplomacie je vazne bajecna, a AI se chova jako newbie, ale uz ne jako posloupnost scriptu, takze tu vidim progress, a jeste prostor pro vylepseni (zakladni stavebni kamen ale uz polozen byl).



            BTW sam mam preorder ;-)
  • pro ty co umi anglicky:http://www.quartertothree.com/fp/2013/09/06/creative-assembly-fiddles-rome-ii-loads/ a na metacritics je pekne videt jak se prasi prachama do magazinu a webu aby se kamaradilo http://www.metacritic.com/game/pc/total-war-rome-ii je to smutny.tak uvidime za pul roku. peace out
  • alea iacta est,,,,,,, *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší