Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P3RS3CUToR
    Jen jsem zapomněl napsat: 9/10 ty vtipe ?!?!?! už nechlastej, nehul ... a nepiš recenze amatére. Díky.
    • P3RS3CUToR
      edit: hru mam koupenou.
    • Urážky od náctiletého recenzenta nepochybně budou trápit :)
      Vypadá to, že problémy s hrou mají jen piráti.Takže vlastně žádné nejsou :)
      • Tak to asi oficiální forum a steam fora je plné pirátů, zalez do díry.
      • Aha jen piráti ... hm škoda, že mám origo a Shoguna 2 jsem rozjel na nejvyšší detaily v pohodě, ale todle prostě ne a ne! . Navíc boje jsou tak rychlé a nepřehledné, že to je jak v akčním filmu ..... jo ty máš asi nějakou speciální edici kde je vše tak jak má být :).
        • Určitě ti to každý věří :)
          Next :)
    • Mě se líbí, jak nějaká prohulená lopata na světě teprve sotva dvě dekády tady vystřeluje. Prosím tě, zalezdo školy a nemel, ty amatére.
      • Když jsi takovej "znalec" tak mě vysvětli co teda obhajuje tuto recenzi, že si hra "zaslouží" 9/10 ?.
        • A co by nezasloužila - problémy máte vy šašci, já jsem v pohodě.
  • No já doufám že přidají ještě Boje!!!!!!!
  • No tie dve hry toho maju vela spolocneho jak Diablo 3 tak Rome 2 je len blba arkada a absolutna s r a cka. Ja len neviem ktora z tych hier je vacsi fail :))
  • Musím uznat, že včera jsem si i přes veškerý flame koupil zde recenzovanou hru a až na malé škobrtnutí na začátku se hraje super (mám dvě grafické karty v notebooku a bohužel hra identifikovala tu horší, ale v nastavení wincek jsem prostě přikázal použít tu lepší). A od té doby pařím a bez nějakýho pádu, s občasným lagem samozřejmě. Ale pokud mě pamět neklame, tak ostatní start-upy her jsou mnohdy horší - Diablo 3 se prvních pár dnů nedalo vůbec hrát a ty bugy co tam byly objevovány i po půl roce, nebyly vůbec triviální (např. kopírování předmětů apod.)
  • Abych, ale zase nekřivdil, včera jsem si pěkně pařil za kartágo a hle, 4 bitvy chodily bez sekání úplně v pohodě. ALe pak si to zase řeklo NE a od 5. bitvy se to seká. Koukám, že CA vytvořilo něco, co je náladovější než ženský a bude s tím i víc problémů. *1* *1*
  • Pane Smutny po precteni Vasi pseudo-recenze musim konstatovat, ze Vy nejste zadny odbornik na hodnoceni her, nybrz jen papouskujete pozitivni fraze, tem kteri Vas za to dopredu zaplatili.

    Recenze je naprosty blabol, ktery vubec neodpovida realite a tiscali by se melo stydet za to, ze tihle lide zde mohou psat takto neobjektivni recence.
  • http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8&feature=c4-overview&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ

    angry joe 6/10, byl vazne nastvanej
    • Vyborna pravdiva recenzia
      • Od něj téměř vždy víte na čem jste....
  • tí, čo nie ste spokojní s hrou skúste si nainštalovať módy, napr na spomalenie rýchlosti bitiek, tá hra je potom úplne o niečom inom, ale na shogun2 to ešte stále nemá(môj názor)

    http://strategickehry.eu/rome-2/mody/
    • zpomalí bitky jak?? Mnozí tu píší, že vojáci utíkají jak Boltové - možná je to nízkým počtem FPS, ale zas tak hrozné to není (kolikrát už jsem tady na ně řval ať si ty hova*a pohnou nebo prohrajem :D) - nebo je to rychlost toho jak ti vojáci v bitevní vřavě odpadají - jak kdyby jim za zádama střílel .50 kaliber kulomet???? Mě spíše udivuje jejich neutahatelnost - vlastně jedinej případ kdy jsem viděl utahané jednotky, bylo při ústupu nebo při mé nejdelší 12ti minutové bitvě ve které se moje jízda nezastavila....hlavně něco pro hoplity, únavu, námořní bitvy, rychlost umírání a hlavně zpravit střelecké jednotky a postoj AI k nim....hrůůza 5 průměrných barbarských útočných jednotek +15 střeleckých jednotek ať už slingerů, paltestů nebo lučištníků (jak sakra lučištníci můžou postřílet elitní hoplty ve formaci falangy do 10 vteřin??) a AI vám do minuty rozseká úplně všechno....elitní jednotky zhrdají, generál je nepoužitelnej a i když už mezi nima rajtuje těžká jízda - vůůůbec to nikoho nezajímá....já vím že TW série není o 100% realitě - ale s tímhle by se Makedonci nikdy neprobili z té díry v horách odkud přišli....
      • Tu si prečítaj o tom móde ;-) Komentár to nepotrebuje ;-) Iba vyskúšať a ohodnotiť. Osobne nemám odskúšané.

        http://strategickehry.eu/radious-total-war-mod-pre-rome-total-war-2/
  • Zdravím všechny..nevím jestli to zde už někdo psal..je toho tu opravdu hodně...o) ale zkoušel jsem tenhle mod pack http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?618817-Radious-Total-War-Mod-(Updated-8-9-2013) je to od zkušeného modaře..kdo sleduje mod scenu tak ho určitě zná..:o)...mod je to v ranné fázy samozřejmě...ale testoval sem to na naprosto stejné bitvě a o proti vanile jsou hned poznat změny...boj trvá o poznání déle..jednotky bojují a pohybují se pomaleje...což zde určitě spousta lidí ocení..
    • ..jinak mnozí už nejpíš vědí že je oznámen RTR .o)) http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?616804-Announcement-The-Rome-2-Total-Realism-Team-would-like-to-introduce-itself-to-you!
  • V patek vydavaji optimalizační patch. Doufám že si hru konečně zahraju. Takovou slideshow jakou zažívám to je děs běs *1* Přitom čekal jsem že aspoň vysoké detaily pojedu a ono naprosto nehratelné..
    • A falagny opraví kdy ?
      • To by mě taky zajímalo *1* *1* tedy ty s hoplity....makedonská falanga (zde s píkami)....je udělaná výborně - jako jedna z mála věcí....
        • to bylo opraveno v dnesnim hotfixu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší