Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak mě běží hra na 35 fps až 50 nastavení mam jednotky ultra velikost a detaily a jinak teren a takový mám na vyším nastavení a sem tam taky ultra voda obloha / plus mam zaply ty efekty atd a sestavu mam geforce 660 GTX 4GB ramky a intel i5 3,3ghz a nechapu ty lidi co tu píšou že mají lepší sestavu než já a hra jim běží na 15fps bud kecaj nebo si neuměj nastavit grafiku ve hře omlouvám se za chyby v textu
    • Jednoduše - zprasená optimalizace.
    • Nekecaj, problém je že si hra asi nerozumí s některým HW,mám taky starší počítač,mám krom stínů vše na max a jede mi to v pohodě
  • sipecka
    http://www.theguardian.com/technology/2013/sep/06/total-war-rome-ii-review přečtěte si trochu objektivity *3*
    • Recenze nemuže bejt objektivní, to by jinak stačil jeden časopis, jeden člověk (a jeden recenzent nikdy nemluví za širé publikum) proto existuje více internetových stránek, více hodnocení, více úhlů pohledu. Pokud se ti hra nelíbí tak fajn a pokud se nelíbí i někomu jinému tak fajn, ale dva lidé fakt nejsou objektivní názor.
    • Miserius
      Odkdy znamena co nejvice kriticka objektivni? Vyjasnete si pojmy... Beztak na to tady nadavate jen protoze vam to nejede v porádku, stahnete si dnesni patch
      • Ten patch nestahovat dělá ze hry Mars II Total War(přídává rudou oblohu) :D
  • nevíte proč ješte i stare hry jako shogun 2 stojí na steam o 20 eček vic nez v kamennem obchode? *8*
    • smejki
      protože cenu hry na Steamu určuje vydavatel. A jak je známo, nejlíp se zlevňuje z nadsazených cen.
    • spook.y
      Na steamu se kupuje pouze v akcích. Všude je to levnější než na steamu. Já jsem si tam snad nikdy nekoupil hru mimo akci. Jinak odpověď co napsal D_A_R to vystihuje :D
      • nebo to napíšu jinak, za tech pár let co hraju jen vyjímečne jsem natrafil v aukci na neco co jsem práve chtel hrát. A koupit hru v aukci jen proto že je levna nechci, když ji zrovna nechci hrát a nevím jestli na ni nekdy v budoucnu budu mít chut.
      • to nechápu, mam čekat rok než bude shogun 2 v aukci? nebo mám ted koupit v aukci neco co vlastne nechci.
    • jak by odpověděl nějaký manager Steamu - because fuck you thats why!! *1* *1* nic jiného mě nenapadá....i když teď měli nějaký slevy na ostatní TW hry....a na pár dnů jsem tam viděl speciální akci na všechny díly (krom Rome II) za jednotnou cenu....zaujímavé.....
  • Co jsem tady četl, tak jsem se bal hru koupit, ale naštěstí jsem si ji koupil a udělal jsem dobře. Bal jsem se, že moje grafika nebude zvladat, ale nakonec to jedu na ultra a zadnej problem nemám. Vojaci vypadají velice slušně a mapa světa je taky hezká:)Ale kdyby bitva trvala o 3-4 minuty déle, byl bych štastnejši.(boj o vlajky je divnost) A co se moc nezdařilo jsou lodni bitvy, to preskakovani na lode z 20 metru je sranda. :-D lode jsem nehral ani v jednom dile, tak mi je to jedno. Jsem spokojenej a doporucuju koupit nebo stahnout,hlavně si to zahrat. Jinak uplne kazda vec mi sedla. :)
    • ..tak je dobře že někomu se libí mix Total war/warcraft III...o))
      • To byl sarkasmus..:)
  • muze me todle někdo vysvětlit,,,,,,, umělá inteligence ve hrách nikdy nebude rovna té lidské a vlastně by to ani nebylo ku prospěchu věci,,,,,,,uryvek z recenze *1* ,,,,,,,si jako autor mysli ze realna strategie je spatna jo,,,bo co jako??,ja na vysoke inteligenci nepratel nic spatnyho nevidim *1* *1* *1*
  • ROME II TOTAL WAR NEJLEPŠÍ HRA ROKU,kecám,nejlepší hra VESMÍRU!!!!Pro Hatery mám tady připraveno pár LEGIÍ!!!!!!!!!Pochválil sem Rome II Total War to sem asi přehnal,že?A do mě!!!!! *14* *14* *1* *1*
    • Nechci tě tu teď ztrapnit, ale asi si to vůbec nehrál, páč se to jmenuje Total War Rome II. Skalní fanoušek zná série jako svoje boty. Normální fanoušek zná alespoň správný název. Ale ty jsi troll co se míchá do debaty, kde viditělně nemá co dělat. ;-) *1* *15* *1*
    • hele, a hrál ty si vůbec skyrim? *1*
      • Nehrál,podíval sem se nyní na youtube a přijde mi to úplně něco jiného o proti total waru,Jinak mě ještě hodně baví Company of heroes a Mount and Blade Warband s diplomacy módem *5* *5* *5* *5*
        • jestli tě baví Mount and Blade Warband v tom případě bys nechtěl Rome II Total War ani zadarmo *1* *1*
  • škoda jen, že tvůrci lhali, že hra bude stejně náročná jako shogun 2, což ani z daleka není v současném stavu. hra se jako vždy rojí bugy a je neoptimalizovaná až běda. můžeme doufat, že jako vždy to tvůrci za záplatují nicméně ti co jim šel na starším pc shogun obstojně s rome utřou.
  • sv.Georgius
    CainPullo@tiscali.cz

    A jestli to pořád nechápeš tak tohle by ti mohlo pomoct. (učení z nikoho nespadlo)
    http://www.garyb.0catch.com/casualties/casualties.html

    http://www.garyb.0catch.com/battleline/battleline.html

    http://www.garyb.0catch.com/cavalry_charging_infantry/cavalry_charging_infantry.html
    Je tam toho hromada hlavně ten druhý odkaz
    *3*
    • Magister_Peditum
      http://www.kosmas.cz/knihy/139780/rimska-bojova-taktika/ Doporučuju si ji sehnat. *3*
      • Dík, již jsem o ni slyšel, tak si ji seženu. Jinak je tu odkaz kde si jí můžete koupit:)

        LINK: http://www.literis.cz/kniha/rimska-bojova-taktika-ross-cowan/
    • Ahoj,

      hele líbí se mi, že se snaží lidi slušně poučit (to myslím vážně a bez ironie), ale dostat do hry co jsi poslal odkaz, to asi ještě nepůjde ! Ono by to bylo již spíše simulátor než hra. A lidi nejde poučit, když to nechtějí. Můj koníček je také historie, ale spíše jak lidé žili, jejich technologické postupy atd. Ale, to je vždy jen vrchol ledovce.

      "Čím míň toho vím, tím víc se učím. Čím víc se učím, tím víc toho vím. Čím víc toho vím, tím víc toho zapomenu. Čím víc toho zapomenu, tím míň toho vím. Tak proč se vlastně učím?"
  • Tak stouhle recenzi musim souhlasit mam z toho stejny pocit
    • ja taky
  • Já nechápu ty nenávistné pisálky, co se obouvají do pana Smutného. Vždyť to v recenzi jasně napsal : Pokud ale vydržíte, zjistíte, že jde o obrovskou, nedokonalou hru, která znatelně vylepšuje roky starý model a završuje celou ságu více než důstojně. Stačí chtít hrát a nehledat realismus na každém kroku, protože přílišný realismus zabíjí zábavu. Samozřejmě, jen pokud se k ní dostanete. ----- *1* *1* *1*
    • Plne súhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit