Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super hra kdyby se mi to nesekalo tak je to jeste lepsi *1*
    • Ještě doplnim že Shogun 2 mi sel na krasnou grafiku bez zaseku a tohle mi pride ze ma dost podobnou a to mam jeste nastavenou o dost horsi a stejnak sekacky....jinak sem se zadnym dilem serie nemel problem az ted sakrys
  • Recenze je nějaká dlouhá.
  • I jednička ROME (kterou považuji paradoxně za nejlepší díl serie) má lepší I.A a animace než toto. Je to opravdu smutné. Raději si kupte antalogii ROME 1 za 250 kč. Vyjde vás to líp než kupovat tento šit. ROME 1 legenda, ROME 2 sloní výmrdek.
  • hej potřebuju poradit ... jak zařídit aby lidé nežili v bídě ? mám pak - body a může dojít k nepokojům *9*
    • jednoduse dej tem vopicim ve mestech banany, jakepak body...
    • co vím já - musí bít bohatství v provincii na určité úrovni, ale sám nevím na jaké úrovni ....lepší budovy berou -12 pokud jsou lidi v bídě....na mapě strategie mi to sice ukazuje že je Thrácie jednou z těch chudších, ale na druhou stranu vždy má jako první ty nejnovější budovy....přístavy, kasárny, pole, chrámy, divadlo, akvadukty....sakra je to jak ráj na zemi, ale oni jsou chudí....ale někde na ofic. fóru to někdo probíral....zkusím se kouknout znova ;-)
      • sokolator
        No tam je problem s prekladem do cestiny u stavby tech budov ..... nic jako bida neni .... proste kdyz ma budova -4 ke stesti tak kdyz ji postavis tak se odecte -4 od stesti ..... resp. ty budovy generuji bidu
        • háájvlýý :D tak to potom jo - ono to docela hodně vysvětluje *1* *1* i když proč proboha rybářskej přístav podporuje bídu....
          • taky mi to moc hlava nebere, proč budovy který vyráběj potraviny podporujou bídu, jsem rád, že nejsem sám
  • Zase takovou antickou tragédii bych z toho nedělal, mě třeba UI přijde v pořádku, hlavně správa měst a grafika se mi taky líbí. Co se týče AI tak na taktické mapě jsem si zatím něčeho co bych označil od počítače vyloženě za botu nevšiml, co se týče samotných bitev tak jsem měl zatím jen jeden WTF moment kdy jsem jen s generálem a jeho družinou porazil asi 3-4 krát větší armádu, protože mě při jejich útoku z kopce absolutně ignorovali a jen projeli kolem, to jsem opravdu koukal s otevřenou pusou, jinak mi chování přijde vcelku standardní, ale uvidím po delším hraní.
    • Jo a ve volbách volte strany co zamezí korupci herních novinářů!!!! *1* *1* *3*
  • Rome total war Remake a Budu spokojen.
  • nejvecsi sra.czka za posledni pulrok panove
  • Mahcake
    Nevím čím přesně to je, ale autor to vystihl správně s optimalizací a chodem hry. Je to prostě hod mincí, jestli vám to pojede dobře nebo ne. Mám nejnovější HW kromě GPU (i5 Haswell + GTX 670 + 8GB 2400Mhz), takže je možné, že proto žádný problém na Extreme nemám. Jak v bitvách, tak na mapě. Pod nějakou vaši optimální škálu 30 FPS mi to prostě neklesne i bez patche, jinak mi to jede samozřejmě i 60+ FPS.

    Další důvod, kvůli kterému nechápu se rozčilujete je délka tahu. U mě je to na max.+-18 sekund. Pokud to bylo myšleno na délku vývoje technologie atd. tak tam bych výtku měl, ale jinak si nemůžu stěžovat, když vidim, že těch národů je tam snad přes 30 a pokud nevydržíte 18 sekund nic nedělat, tak si k tomu vemte GameBoye či něco. *4*

    Jinak AI a ostatní věci ještě posoudit nemohu, ale zatim se bavim jako autor článku, takže u mě spokojenost. *15*
    • Mě tah trvá taky docela dlouho, ale když padne více frakcí, tak se to zlepšilo. Taky jsem si vypl ukazatel chodu cizích jednotek a i to napomohlo. Jinak na hru si nestěžuju :) sem asi na 130 tahu a zatím vše, jen trochu tu optimalizaci na nvidii a amd, jinak hru hraju na ultra a OK
    • Doporučuji navštívit oficiální fora, ty stovky vláken ohledně bugů, optimalizace, nebo lagů je asi apríl že?
    • 95martin
      Tak u mě je délka tahů asi pět minut, *9* ale to bude asi těma FPS
  • Podle mé znalosti psychologie, zkušenosti s davem a lidmi a znalosti společnosti. Dále když si odmyslím spam a hate, tak mě z toho vychází, že Rome 2 bude jedna z těch dobrých strategíí, kterou se vyplatí koupit a zahrát.
    • Nevim nevim... mám legálně zakoupeny téměř všechny TW tituly a Rome2 me prvním dojmem vyděsil tedy absolutně nejvíc. Hodnocení 9/10 udělil spíše uchvácený "semtamhráč" nebo někdo lehce máznutý (vím o čem mluvím pracoval jsem v herním světe 7let :) Netvrdím, že hra je od základu špatná jen směr, kterým se vydala je prostě "konzole". To znamená, že pro některé, vynikající akční zážitek, pro veterány co nedaji dopustit na MedievalTW2+SS+HURB(btw. mnohem lepší grafika než rome2) nebo trpělivě očekavají nový mod Europa barbarorum 2, jen zainvestice 55euro do čekání, až to lidé mě blízcí přetvoří do obstojného následovníka mistrovské serie. Tak za rok si rád dokoupim všechny ty penězosasí DLC, k tomu zdarma práci mnoha modařů a konečně se do toho s radostí pustím :) *5*
      • Zayl
        No grafika určitě lepší než Rome (když se teda rozhodne fungovat jak má) není. Ale přesně o tom to je. Podmě přidat nový efekt vody! Přidejme "krásný" žlutý filtr úplně na všechno. Co kdybychom přidali novou kameru která bitvu snímá jako film.

        Ano to je vše užasné, ale od té doby co CA přešel na Warscape engine se soustředí jen na pozlátko a samotná mechanika jde do háje.

        Ale nejhorší na tom je, že oni u Rome 2 ošidili i to pozlátko. Hudba je poměrně nezajímavá, stylizace je ve srovnání se shogunem 2 patetická, akce agentů už nemají ty skvělé cutscény. Znova se musím ptát: Do čeho sakra nalili celý rozpočet??
        • Von_Ljonborg
          Do launch party v Římě *1*
      • konečně jeden z prvních kritických názorů, z který ho nevyzařuje hate. ;-)
    • Zayl
      Nezapomeň si koupit za 7,5 euro i ten greek states DLC ať máš co nejsuprovější zážitek.
      • No když čtu tu diskusi, tak to vypadá, že cena půjde rychle dolů. ;-)
        • Zayl
          Jelikož první Rome furt stojí nějak 10 euro tak bych s tím tolik nepočítal.
          • Kupoval sem v akci za 2EUR.
          • Imho pul roku a 50% down ceny v steam akci. TTW tituly maji celkem skoky v ramci steam akci, ale budme radi za to. Jinak krom ne uplne super optimalizaci mi prijde hra dobra. Mam sice pocit ze nekde (frakce, jednotky) zapracovali vic (rim), a nekde min (ostatni), ale zazitek je to dobry. Diplomacie je vazne bajecna, a AI se chova jako newbie, ale uz ne jako posloupnost scriptu, takze tu vidim progress, a jeste prostor pro vylepseni (zakladni stavebni kamen ale uz polozen byl).



            BTW sam mam preorder ;-)
  • chtěl jsem se zeptat zkoušel někdo ty to mody ?

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?618817-Radious-Total-War-Mod-(Updated-8-9-2013)
    • to je len jeden mod a upravuje tie dalsie vlastnosti hry... odporucam stiahnut, velmi pomohol.. a tym ktorí maju slabsi procesor (ako ja ..dvojjadrovy intel) hrajte hru v offline rezime steamu..nieco to pomoze..dalej v spravci uloh dajte rome2.exe najvyssiu prioritu.. hra bude dostatocne plynula, teda aspon u mna je..

      ..neviedol by som extra boj proti hre ako takej... ked mi hra nesla, resp. isla par obrazkov za sekundu.. bol som nastvany a neznasal som ju... ale ked uz fici jak ma.. je v hre vidiet velky potencial.. nieje uz take jednoduche postavit si ekonomiku.. spravna kombinacia budov je k tomu potrebna..ai zadrhava hlavne v bitkach..ale je to predsa len ai.. ta nebude nikdy dokonala.. v mape kampani mi uz spravila par podrazov a bol som z nej prekvapeny dost...vela noviniek sa mi paci, a nehovoril by som o zjednoduseni hry.. radsej o vylepsenej hratelnosti hry..

      ...fanusikom serie sa urcite hru oplati kupit.. ale ti co mate slabsie procesory, pockajte si este kym to nevyladia...nech sa vyhnete podobnym frustraciam ako my co sme boli nedockavi *3*
    • doporučuji stáhnout radious battle mod, bez něj to ani nejde hrát *3*
      • A co ty ostatní ? Ekonomika grafika ai ?
        • ty jsem zatím nezkoušel, protože jak sám autor přiznal někde v komentářích, tak ještě potřebují hodně vybalancovat a hlavně CA neudělala z Rome 2 zrovna přívětivou hru pro modaře *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit