Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nekdo hrat na laptopu s intel hd 4000 nebo radeon 7670m ?
    • Miserius
      Ja to zkousel na notasku starym, dvoujadro 2.4ghz, 4gb ram a hd 5470 a na medium to jede az na obcasny zamrzy (prijde mi ze bezduvodny) bezproblemove
      • super, diky na info
  • Jedničku jsem miloval, stavění armády, infrastruktury a všeobecně všeho... Rome II? Hm, teda, obsahově je to krásně osekané, atd... 9/10? Z čeho?
  • Tak se nam Total War stehuje na konzole. Tim se vse vysvetluje.

    http://forums.totalwar.com/showthread.php/88992-Rome-2-GOING-CONSOLE!!!-CONFIRM-IN-GAME-FILES?s=f6170ca0af8b7ec4a38fc84796996a8e
    • No zase bych to tak vážně nebral....není to ofic. potvrzení ani 100% důkaz....
  • ty realnejsi k...t http://www.youtube.com/watch?v=gbSa9ZvSMaQ si myslis ze bojovala kazda rada a armada zutekala za 5sekund z boja
    • úplně nejreálnější je jak jednotky vůbec nedrží formace a jakmile začne bitva tak utvoří jeden obří lagující chumel *1*
  • TheGGG
    Na Alien colonial marine taky všichni nadávali a jak je ta hra potom bavila. A toto určitě dopadlo líp.
    • Ty nemáš vůbec žádnou sebereflexi člověče, nebo si troll, jiné vysvětlení není. Opravdu si myslíš, že hra v tomhle stavu, má mít 9 bodů z deseti? :)
      • Tikov
        Samozřejmě že GGG je troll, tady si na něj už všichni zvykli... ale občas nám vypadává z role a mluví k věci (teda ne teď, ale občas už se mu taková nehoda stala)
        • Oh, tak to pardón a díky za vysvětlení. Já sem do diskusí moc nelezu, ale TW je má srdeční záležitost a tak jsem z výsledku tak znechucen, že mi to nedalo po přečtení recenze nereagovat. Přece jen,dát tomuhle EPIC FAILU 9tku, bylo na mně příliš. Nerad bych, aby se podobní nadšenci jako já, nechali oblbnout a hru si běželi koupit, rozhodně ne v tomhle stavu!

          Jak už tu bylo několikrát omleto, bude třeba počkat a modlit se, aby to dali nějak do hromady a nebo si to před zakoupením sehnat z jiných zdrojů a osobně odzkoušet. Poté se teprve rozhodovat o koupi.
          • Jako on je to mozna troll,ale me ta hra take slape uplne vpoho,bez sebemensi chybky.A to ji hraju prakticky od prvni minuty vydani
  • Nahrano asi 15 hodin a zadny pad zadny lag. Hraju na ultra detaily. AI neni spatna, snazi se utocit na kridla a obchazet je popripadne s jizdou se snazi dostat se vam do zad...takze 9/10 docela souhlasim
  • PravyMonty
    Nevím jak vy, ale já si musím jít po tomhle spravit chuť...

    ... Po dlouhé době vkládám dvd/cd s Rome Total War do mechaniky.
    • sv.Georgius
      Já hraju ted pořád Rome 1 Darth mode :)
  • Vsade citam o kope bugov no ja som so ziadnymi v hre nestretol, vsetky jednotky robia co im prikazem, nikde sa nezasekavaju ani lode pri vylodeniach.
    S optimalizaciu mam problem len na mape kampane ak oznacim nejaku jednotku hra zacne sekat. Mam nastavene medium / high a ani pri vacsich bitkach nemam problem s poklesom FPS ( max som mal 8000 jednotiek na bojisku )
    Najdu sa aj veci co mi vyslovenie vadia ako samovrazedne utoky jednotiek, dlhe prepocitavanie na konci tahu, system provincii sice zjednodusuje administrativu no nuti ma dobyvat dalsie mesta a obcianska vojna je az prehnane tazka, pri hlavnom meste sa mi zjavilo za jeden tah 20 000 vojakov co bol v tej dobe sucet vsetkych mojich vojakov v armadach. No veci co mi vadili som si nasiel v kazdom diely TW a aj tak som si kazdy diel uzil.
    7/10 si hra urcite zasluzi po doladeni par veci kludne o bod naviac.
  • tušíte někdo proc je ta hra tak zprasena a proc je tento dil na dlouhou dobu poslední???po oznameni rome2 sem se tesil na svoji oblíbenou epochu MEDIVAL3 *9* ,,,,co se to s TW stalo??pro me je tahle serie vodou i chlebem mého života/velmi se zajimam o vojenskou historii a historii valek a tadle hra je tak trosku pro nas splnenym snem/,,,,,,,,uz i tady urcojou tempo,,,styl a vyvoj 14 parchanti odkojeny FPSkama jako CoD???,,,,FUCK MAINSTREM,,,FUCK STEAM,,,,,FUCK CA!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
    • Protoze se chysta na konzole. Tak museji PC hrace nasrat, aby si to koupili i s tou konzoli.

      http://forums.totalwar.com/showthread.php/88992-Rome-2-GOING-CONSOLE!!!-CONFIRM-IN-GAME-FILES?s=f6170ca0af8b7ec4a38fc84796996a8e
      • To snad nemyslejí vážně ? ...!! tím to vše vysvětluje...
    • u tech 14ti letych se da aspon predpokladat, ze z toho vyrostou, ale ty budes ztraceny pripad *1*

      Kdyz budes obchodnik a ne zadna charita, tak budes prodavat produkty, o ktere bude mit zajem kazdy druhy, nebo jeden z tisice? Tak proc by se vyrobci her meli chovat jinak? *3*
  • Koupil sem hru Total War Rome2,ale nejde prostě spustit,jen najede hlavní logo a tam se to sekne. Poradí někdo v čem je problém?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit