Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První patch prý vybalancuje nejzákladnější chyby. Kdy už ho Steam stahne? Dnes má vyjít. Chci to rozjet nanovo.
  • Holldir
    muze mi nekdo rict jak se mam vyhnout bíde?s tim se neda hrat.nemuzu postavit zadny vyssi budovy aby se mi nezacalo bourit mesto kvuli bide.bez prijmu neni armada a bez armady nelze dobyvat...ma jeste nekdo stejny problem jako ja?
    • Bourat chudinské čtvrti, stavět obilná pole, fóra a chrámy na produkci jídla? dobře si v provinciích rozložit budovy... v každé provincii nemůžeš mít všechno, dobře si strategicky rozložit vojenskou architekturu apod.
      • Holldir
        napriklad mesto dke sem stavel jen budovy na jidlo...uplne kazda z budov az na jednu mi pridavala -4 k poradku ve meste.to same s remeslnyma i valecnyma budovama...3 nebo 4 stupen budov mel z 95% vzdycky -4 k poradku...
        vsecky vyssi budovy na jidlo (pole,ohrady) krome jedny mely -4 k poradku,chramy,remeslne i valecne budovy vcetne hlavni budovy tez
  • To jako vazne, ze se Total War bude stehovat na konzole? Jak moc je to pravdepodobne? Jsem ted na dost spatnen miste, co se tyce netu a prispevek tady by se mi hodil vice, nez abych to sam hledal.. Diky
    • "Total War" se na konzolích už objevil *5* Jmenovalo se to Spartan: Total Warrior, je to od Creative Assembly, vyšlo to na Playstation 2 a byla to šílená (ve všech možných smyslech slova) řežba s přesně nula realistickými prvky. *15*

      Na poměry playstationu asi nevídané počty panáčků na obrazovce, vcelku krvák a ke konci divné a frustrující. Toť asi vše, co si pamatuji. *2*
      • ty jo Spartan Total Warrior jedna z mích oblíbených her na PS2 řezat ty římany byla sranda :D
      • Ještě pro upřesnění: s Total War sérií to mělo společného jen malou samolepku na krabičce *15* *15*
    • neviem si predstavit ovladat rome 2 s ovladacom konzolistov..bitky su predsa len rychlejsie, a stihat to vsetko pomocou ovladaca, mozno, ale ja urcite nie ;) ..podla mna su to len kacice, co sa tyka konzol..
      • ..přesně..ta rychlost je brutalita..sám mám doma PS3..a nedokážu si představit že by se to dalo nějak rozumě ovládat...:o)
    • nenašel jsem žádné ofic. vyjádření.....takže bych před nástupem paniky ještě chvilku počkal....ale nepřekvapilo by mě to....
  • Ahojte, mam to s Patchom 2... hram to par hodin, ale paci sa mi to... Mam poriadnu masinu, ide to ako hodinky.... Nelaguje...

    Nateraz poviem tak: zda sa mi to velmi prepracovane, vela fines, vylepseni. Je to viac komplexna hra ako jednicka... Paci sa mi to.
  • google translator se zrejme vzhlednul v klasice aloise jiraska, proti vsem *5*
  • Přečetl jsem si komentáře a některé byly i k věci jiné zase totální blaf, jak jsme již tu zvyklí. Jinak k jádru věci. Asi patřím mezi těch hrstku těch kterým to šlape v pohodě a funguje, jak má. Jak po stránce grafické (ano, pár kazů se najde, ale žádný, který by kazil celou hru) herní mechanizmy fungují, jak mají, i AL. Já s tou devítkou souhlasím, ale fakt nemám tyto problémy, které píšete. Tento komentář píšu z důvodu, abych jen vyjádřil svůj názor a nechci zakládat nějaké "plamenné diskuze" A je na Vás, jestli mi budete věřit nebo ne :)
    • ne AL ale AI mas tam překlik a to pěkne blbéj
      • Dík, to se hold občas stane :) Příště si na to dám pozor :)
        • Von_Ljonborg
          ne HOLD ale HOLT mas tam překlik a to pěkne blbéj
  • Tak včera rekordní délka bitvy 18 min. *1* *1* a to jenom díky tomu že jsem si přes deset minut hrál s balistama :D Jinak ta tančící, skákající a všeho schopná (hlavně deb*lity) je přímo úměrná obtížnosti....poprvé jsem hrál na normal (kvůli za-hratelnosti se do nových systému a také jsem chtěl začít klidu a zkusit co to umí) - když jsem zjistil, že Legendary je přidává protivníkům ultimátní brnění a morálku a bitvy místo 3 minut trvají 1,5 minuty rychle jsem se vrátil k Normal - na tuhle obtížnost už jsem měl 3 polní bitvy, AI párktrát zaútočila velkou armádou na nechráněné město, pokud nejsem v ultimátní převaze - tak jenom nestojí u vlajky a když dobývá město tak sice jde po vlajce, ale často s velkou armádou a k tomu když ji nehlídám....jen když dobývám město to je stále problém - AI sice v 80% nekempí u vlajky ale čeká na mě jinde *1* a pokud mu onu vlajku obsadím - tak ve většině případů je mu to putna :D
  • Ježiš tady je zase true hardcore MLG drsňáků. :)))
    • ale ako sa da pobavit vzdy na tom :D
  • Spíše mám menší problém, že od poslední aktualizace mi hra začala padat při ukončení mého tahu a počátku tahů ostatních frakcí. Kde když dojede poslední frakce hra padne. Děje se to nepravidelně, někdy 10 tah od začátku hry, jindy 50+- apod.
    • Mě to dělá taky už ti někdo poradil ?
  • Ako je to z Empire? ...chcem počkať kým Rome vyladia a zatiaľ si zahrať nejaký TW... oplatí sa kúpiť Empire? alebo Napoleona? nie som znalec série, ale ak tu nejaký je mohol by mi poradiť ďakujem...
    • ja to mam presne tak jako ty, taky se mi nelíbí japonsko ale poradili mi tady shoguna 2 fall of the samurai (stand alone datadisk), tak pujdu do toho. Taky jsem se dozvedel že pokud pujdes do empire, je k tomu pry moc dobrej mod "darth mod"
    • spook.y
      Empire je asi lepší, ale i Napoleon není špatný. Empire je daleko rozlehlejší a rozsáhlejší, Napoleon má zase lepší technické zpracování. Pokud chceš hrát třeba co-op kampaň tak ta je jen v Napoleon:TW. Vyřešíš to tak, že si koupíš oboje :D Je pravda, že Empire jsem hrál o dost déle než Napoleona. Ať si vybereš cokoliv...chybu neuděláš. Taky budu čekat na doladění Rome II :D
      • ďakujem...pôjdem najprv Empire..tá väčšia mapa ma láka :)
        a čo povieš na Shoguna? toho som odsúdil pretože Japonsko ma nejako neláka...
        • Shogun 2 je najlepsi TW čo kedy visiel, možn aj víde. Neskutočne premakane snad všetko čo tam je, najtahsí najbrutalnejší a najlepší TW. S tym chybu neurobíš, ak niesi fanda japonskej kultury po shogune budeš, ver mi:)

          Ak sa rozhodujes medzi npoleonom a empire, tažka otázka, mna osobne napoleon vobec nechitil, niečo mi tam chýbalo, bol o trochu iný ako boli ostatne TW. Ale zase musim priznať že technicky to bolo najpremakanejsie, najme namorne boje to bola špecialita.
          Pri Empire mi miestami vadili bugy a zase bugy, ktore by dnes uz byt asi nemali. A trochu diplomacia. No jednozančne Shogun, Shogun a ešte raz shogun, ja si ho teraz prave tiez stahujem kym tento paškvil opravia, ak to vobec pojde opravit...
          • a čo námorné boje v Empire? aké sú?
            • spook.y
              Velmi dobré, ale v Napoleon TW jsou trošku propracovanější ale i trošku arkádovější. V Napoleon TW jsem si jich moc neužil...nepřítel lodě skoro nestavěl a po poražení jeho flotily co měl od začátku jsem nepotkal nic.
        • spook.y
          Hele mám to úplně stejně jako ty. Shoguna jsem taky vynechal a právě jsem čekal na Rome II. Taky nejsem úplně zapálenej do Japonské kultury, ale možná teď tomu šanci dám než doladí Roma II.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit