Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to fakt nechápu, vsadím se že polovina z vás, kteří tu hru odsuzují ji ani nehrály, já ji hrál, žádné pády FPS jsem nezažil(!), jen mi hra jednou spadla ale to se snad dá prominout. Takže že se vám hra seká apod. neznamená že se to děje všem. I když přiznávám že 9 je moc, já bych hodnotil 8/10 :)
    PS: je to můj názor,pokud s ním nesouhlasíš tak se aspoň vyjadřujte slušně :).
    • jasne ze to nerobi vsetkym, chod na oficialne fora :) nic ine sa tam neriesi, prosim zisti si fakty nez cosi hentake napises 8qf
    • nikdo nic neodsuzuje, jen uzivatele 0,kteri nejsou tak stastni jako ty / a ze jich neni malo) si proste stezuji, ze hra nei optimalozovana. A kecy typu, vzdyt to tak bylo vzdycky fakt nemusim. uz by se to kluci vyvojarsky mohli naucit....
  • TheGGG
    Lol jsem jediný kdo s recenzí souhlasí a oni mě smažou. Trvám na svém, hra je skvělá a 90% těch údajných problémů jsem nezaznamenal. AI občas vynechá, ale za to se nestřílí. Chybí mi jen ta krev.
    • To bude tím, že oni sami games.cz s devítkou nesouhlasí. Ale když už ta devítka byla zaplacena...
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího zda se vyplatí mít a udržovat vazaly (protektoráty) nebo je lepší frakci třeba vymýtit než si ji podmanit. Jde mi o to, zda je Vazal oproti předchozím dílům opravdu loajální a neobrátí se v průběhu hry proti mě...

    Díky moc
    • Jak kdy, ale pokud je národ ochoten s tebou uzavřít vazalství, tak už to něco znamená a dá se mu věřit. Taky ti bude odvádět daně, budeš smět procházet přes jeho území a nebudeš se muset bát revoluce na přímo svém území. Nezapomen ale, že jej musíš v případě napadení bránit.
  • Asharak
    Kdo to hrál, je to pravda? Když už je tu diskuse kolem známky ^_^

    "Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy."

    Pokud to sedí tak nevím na co si stěžovat :P
    /jinak klidně napište co všechno je špatně, taky mě to zajímá *4*
    • Jediné, co sedí jsou možná novátorské postupy, ale že by se jednalo o věci, které někomu prospěly, se říct nedá. Hlavně teda ne hráčům.
    • Miserius
      Teprve bude...snad *1*
  • Souhlasím s recenzí. A většina z těch, co tu stále nadávají jsou ti, kterým hra jede i přes nastavení na ULTRA/EXTREME jen na LOW a proto už hru víc nehráli, jinak by nemohli tvrdit, že je nehratelná, špatná AI (přitom prakticky stejná ve srovnání s jinou TW hrou)..

    Mimo to, ta akčnost a spád bitev se mi velice zamlouvá, alespoň je to reálnější a člověk má pocit, že jsou to skuteční bojovníci a ne jen umělé figurky, které do sebe "hodinu" na oko rubou a přitom nikdo nepadne a jen se kalkulují výpočty..

    Ale chápu i ty negatíva. Možná bych mluvil jinak být v kůži těch lidí, kteří mají problémy s hrou, ale rozhodně bych se nevyjadřoval tak přehnaně, protože krom optimalizace, grafiky je to dost solidní hra.
    • Co je reálného na tom, že je po pěti minutách vlastně po boji? Tady v téhle hře skoro neexistuje morálka, kde jakákoliv jednotka dokáže do 10s zdrhat.
  • V patek vydavaji optimalizační patch. Doufám že si hru konečně zahraju. Takovou slideshow jakou zažívám to je děs běs *1* Přitom čekal jsem že aspoň vysoké detaily pojedu a ono naprosto nehratelné..
    • A falagny opraví kdy ?
      • To by mě taky zajímalo *1* *1* tedy ty s hoplity....makedonská falanga (zde s píkami)....je udělaná výborně - jako jedna z mála věcí....
        • to bylo opraveno v dnesnim hotfixu
  • "Ya fucked it up"

    - Angry Joe
    • urvanej a protivnej sasek
      • a jeden z mála pravých recenzentů....recenze nikdy není plně objektivní, ale tenhle člověk se o to alespoň pokouší....a jeho videa z bugy z Rome 2 mě úplně odrovnaly.....jo hlavně dřív mi přišlo že už to někdy přehání, ale na druhou stranu má takhle vybudovanou image - a mě se to nakonec takhle líbí....a pořád = 100% lepší recenze než tady.... *9*
  • Nechapu todle hodnoceni mozna tak za pul roku to bude hratelna hra.Ale ted je to tak beta test na hracich.Vyzivna videa na yutube mluvi za vse
    http://www.youtube.com/watch?v=KWIm09N6aVM
    http://www.youtube.com/watch?v=PhSR5RDW5rw
    http://www.youtube.com/watch?v=Ba2vFhvhz8I
    Za todle chtit 1000 kc a nevydat demo
  • Takže koupil sem si novej pc za 20 000 abych to hral skoro na stredni detaily,PARADA!!moje sestava: intel core i5 3470 3,2ghz ivy bridge,8gb ram ddr3 a grafika geforce gtx760 2gb ddr5.
    v nastaveni je moznost detailu,nizke,stredni,vysoke,velmi vysoke,ultra a extrem.Musim to mit vse na vysokych coz sou podle me z toho vyberu stredni,vypli vsechny mozny doplnky jediny co mam je zaple vyhlazovani a jede mi to docela plynule ale cekal sem teda o hodne vic kdyz tady ctu ze na sestavach s horsima grafickyma kartama to hrajou na ultra.Jinak to ze medieval 2 ma hezci mapu kampane to si snad zeme delate prdelní žlázy ne?uz rome total war 1 s modem age large romanus map ma rozhodne hezci mapu nez medieval 2 a to mam medieval 2 s modem stainless steel kterej tu mapu upravuje,jinak ten rome 1 mam tam darthmod,do toho tenhle mod co upravuje grafiku na herni kampani,dalsi co pridava uplne nove textury v bitve,nove textury stromu,travy vseho krome budov,takze bitevni pole je jak v medieval 2 tyto textury sou pouzity z modu roma surrectum coz se mi libilo a nova hudba pro rome,ne ze by v jednicce byla spatna,byla hodne dobra ale uz sem ji mel oposlouchanou a ai se stemito mody ktery upravuje darthmod chova fakt dobre,kdyby se takhle chovala i v rome II,byl bych hodne spokojenej:Pri nejhorsim budu hrat rome 1 stemito doplnky a je to fakt vyzva na doporuceni vyrobcu darthmodu hard,hard.Jinak rome 2 ty vzheldy jednotek prvne sem to odsuzoval ale zvykl sem si a libi se mi to ale nezvykl sem si na ty provincie a vzhled toho ui staveni,hroznej gulas a to ze nemuzu nastavit jednotlivemu mestu dane atd ale jen cele provincii me taky sere a hlavne capture points to je totalna picovina,lodni bitvy sou sice odflakle ale nevadi mi,protoze v napoleonu a empire byli pro me az moc dlouhe,jinak voda je naka posahana v te bitve,kdyz jedu kamerou kolem brehu tak tam ta voda nak podivne prechazi vjiny tvary no nevim no snad se to opravi,mars obloha byla opravena vcera ale stejne to furt musim parit,nevim proc.DMozna proto,ze sem do toho vrazil 1100kc. *1* *1* *1* *1*
    • sv.Georgius
      Jo v Napoleonu jsem ty námořní bitvy moc nezvládal to už bylo HC :) nejvíce se mě líbili námořní bitvy v Shogun 2 :)
    • pises jako prase alespon dej pred vetou mezeru, tahle masa textu se neda cist
      • Je to možný,psal sem to v rychlosti bez kontroly,snad si nezažil traumata. *1*
  • Mě by vážně zajímalo jak funguje korupce recenzentů v Čechách,potažmo o kolik dostanou míň než na takovém trhu jako je třeba USA. Klíma by o tom mohl udělat reportáž na Nově.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit