Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vis, ono to mozna neni tak ani o tom, jakou platformu obhajujes, ale jak to obhajujes.
    Ale samozrejme je lepsi si nepriznat, ze mozna je chyba u tebe, ale ze kazdy kdo te kritizuje, je automaticky fanaticky zastance nejake platformy.
    Taky bych chtel mit zivot tak cernobily, vse by bylo jednodussi. *3*
  • smutne je že pc-hracum jde jen o grafiku
  • Jack1947
    Pc má čistě na hry které na konzolích nejsou, makes sense. *4*
  • GTA fungovalo v dosu? Ja mel pocit ze to fungovalo jen na Windows 95+....
  • O tom vôbec nehovorím, ja proti konzolistom nemám nič (prečo aj). Hovorím o tom, čo tu konkrétne TY stváraš *3*
  • když jde o TW tak ti je pc dobry, zradče
  • Tak s tím teda nesouhlasim. Osobne to vnimam na konzolich obdobne jako na PC. 30 fps je v pohode, pokud se nejedna o nejakou rychlou hru. U rychlych fps a to zejmena v MP to uz znat je.
    A rozdil mezi 30 a 60 fps mnoho lidi pozna, vcetne me.
  • Jack1947
    Bohužel se mi to taky začiná delší dobu zdát, že tady nejde o to že by někdo plival na konzole atak ale je to cílené na pccčkáři a tahle forma je daleko horší než nějaký ten nejapný trolling to už s tím " že někdo jen chtěl trochu pozornosti" nemám pra nic společného. To je to co, čeho se lze obávat.

    Z hrdiny bojující za práva těch utlačovaných se rázem stává sám tím čím vždy tak moc opovrhoval, zločincem proti vlastní mysli.
  • TheGGG
    aha, já zapoměl, když někdo hají PC, je to zasloužilý herní soudruh, když někdo hají konzole, je to nevyrovaný děcko. Pěkná PC MASTER RACE demagogie.
  • Mimochodom, jak si tu tak čítam to vlákno (shitstorm), zdáš sa mi dosť duševne nevyrovnaný, niečo by si s tým mal urobiť...
  • TheGGG
    Kdyby si někdy hrál na konzoli ty neviňátko, tak víš, že i když hra běží na 30 fps, tak (i díky gamepadu) působí pohyb mnohem lépe, než u PC her co běží na 30fps.
  • Mart9
    Koukám, že si tyhle diskuse PC x konzole vyloženě užíváš.
  • TheGGG
    o žádném ze "spousty" titulů nevím. Že MS nebo Sony vlastní vývojáře, kteří pro ně dělaj hry je věc jedna, že některá individua, půlku času na diskuzích hejtujou konzolisty a druhou pak sepisujou petice a chcou jejich hry je věc jiná.
    Pak když ta hra konečně na PC vyjde, začnou PCčkáři bezdůvodně p!čovat na to či ono (hrál jsem na PC dost her co byly porty z konzole a na které se nadávalo a v 90% nebyl problém), brečí že pohyb není takový jak si představovali a že nejde nastavit nějaké nasvícení zasvícení, co stejně nikdo nepozná a hru zpirátí.
  • Nechápem, čo vyskakuješ, normálne sa pýtam. Ja keď mám fps pod 40, tak sťahujem detaily, páč to vnímam a vadí mi to. Tak ma to zaujíma.
  • Nic se neboj, dítko hloupé, peněz je dost a hardwaru máme plné sklady :)
  • TheGGG
    tak to si užij lagy. Pokud nemáš Pc za 50 000,-
  • Konzolisti vetsinou skemrat nemusi, protoze za ne promluvi zelenyma papirkama MS a Sony zpravidla. Bylo tomu tak u spousty titulu, ktere byly puvodne oznameny jen pro PC. Nekdy se z nich nakonec stala dokonce jen konzolova exkluzivita.
    Jinak ale souhlasim, ze je srandovni sledovat, jak mnozi maji potrebu nadavat na hry, ktere nejsou na jejich platforme, pricemz mnohdy by si ji ve skutecnosti radi zahrali. A funguje to oboustranne. Nejsou v tom jen pc hraci.
  • TheGGG
    hned vedle tebe.
  • Jack1947
    S tím moc nenaděláš je to troll respkt chce být...
  • Nic si nenalhávejme, 1konzolový retardd na 10 pcčkářů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit