Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se neomlouvej, nezabils mi mamu :D naopak, jsi tu asi jediny konzolistka s kterym se jde bavit ;)
  • Jack1947
    No tak , to jsem netušil já myslel že už byla odjakživa na konzolích. Ono to fakt bylo na pc dříve ale jen o asi 2-3měsíce ani ne... takto se omlouvám. *4*
  • Keyz
    Já myslel, že to budou mí i konzole :) Konečně.
  • Jack1947
    To je to klasické koupit si kvůli jedné hře ne fakt, myslím že tady se moc vzájemně ne-spolupobavíme.
  • ale dokud si sony nezaplatilo exkluzivitu tak byla GTA multiplat. Prvni gta ktery melo nejaky zpozdeni byla trojka.

    oprav me jestli se pletu
  • Já si s kamarádem PC verzi koupím. Politiku Rockstaru nechám na jiných. Jsem fanoušek zejména jedničky. dvojky a Vice City. Hry, které opravdu chci si rád za plnou cenu pořídím, přesto také nakupuji velmi často ve slevách. A kdo tvrdí, že dát 300 stovky za hru je moc, je zkrátka nenapravitelný. Onehdá jsem si koupil pátou Civilizaci se všemi datadisky a DLC za 350. Z interetu se mi tahat hry nevyplatí. Už jen kvůli virům atd. Když už se pro to rozhodnu. je to zejména díky velmi starým hrám, které neseženu legální cestou nebo mi originální DVD nechce na PC jet.
  • GTA neni PC serie ?!?!?! *1* *1* *1*
  • a vedome sa pripravit o jeden z najlepsich hernych zanrov RTS!
    Nech si kazdy hra na com chce, ja ale na hracie skrinky serem! *1*
  • Nejsem si vedom ze by vlastneni nejakeho hardwaru primo souviselo s inteligenci. Mam rad PC, odjakziva, nemam rad ty filmovy hry ktery na konzole vychazi a kupovat si PS3 jen kvuli GTA... to mi prijde jako hloupost ;)

    Nemam nic proti PSku ani lidem co ho vlatni! jen mam jine preference
  • Bohuzel hodne lidi, kteri maji doma PC, zase pravidelne ukazuje vyvojarum jak na ne serou a hru si proste nekoupi dokud nebude stat 5€. Se nediv, kdyz takova spousta lidi hry taha z torentu, ze je PCcko pro vyvojare v dulezitosti az za konzolema. Tam se sice pirati taky, ale ne v takovym mnozstvi.
  • Jack1947
    PS3 že nemáš doma je vrchol hlouposti koneckonců žádná konzole když je tolik her co sis mohl zahrát tak je ten ustupek fakt směšný. Chápu že PS4/XO se ještě nevyplatí ale staré konzole ano.Už dávno.
  • ta ukazka je z PS4
  • Jack1947
    Nikdy!!!
  • Nejvtipnější je, že vyskakuje i na zařízeních, které nepodporují flash. Není nic zábavnějšího, než když mi na iPadu přes celý okno vyskočí šedá obrazovka s nápisem "Plugin not supported" :-/
  • Keyz
    Kde je ten super AA? Je to pořád zubaté *15*

    To zase bude nutnost to zapínat přes ovladače *11*
  • Recht , mně už je to jedno i kdyby to vyšlo zítra,nehrál sem to ale už mně nezajímá gta a ani celý rockstar kdo si tohle koupí na pc tak je ubožák
  • Pepinator
    Kdyby mezi ty reklamy nepatřila i ta, co mi vyskočí přes stránku na celej monitor, tak bych adblock klidně vypnul.
  • Aha.

    Jen tak mimochodem, bude to i na PC.

    No, teď mi s tím už můžete víte co.
  • neblokujte reklamu !!! kluci nebudou mit na chleba a streamy budou uz jen z popelnice! vypneme adblock a vsichni kliknete na vsechny reklamy co tady jsou!!
  • To neni o trpelivosti.... me stve jen pristup rockstaru k PC...

    Chapu ze tady jsem mezi konzolistama, takze cokoli proti PC je velice vitano.... ale jsem fanouskem serie od zacatku a jediny co rockstar dela je ze mi ukazuje jak je moje platforma pro ne "zumpa" :)

    Pro me je vrcholem sebeovladani ze jeste nemam doma PS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit