Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neber to nejak osobne ,az budes vetsi tak to pochopis.
  • Nic se neboj dítko hloupé, naše nadřazená rasa si opět omóduje GTA k obrazu svému, jež bude opět na míle vzdálen obrazu GTA na konzolích *14* *14* *14*
  • Ty jsi tady chybel! Mila redakce ,BAN tady pro mistra bobra.
  • Tohle je takova blbost ze budu radsi predpokladat ze se snazis trollovat nez abych tohle nejak logicky resil
  • No tak jeste jednou... co byhc si mel nejdriv vygooglit? Rekl jsem tady nejakou konkretni nepresnost?

    Ona ta diskuze jde i bez urazek, nebo se chces katapultovat na uroven theGGG a jemu podobnych?
  • tys tady chybel.
  • Díky tobě a tobě podobným vycházejí nedodělané hry, hromady dlc a další věci které miluju, protože si koupíte i howno když bude v pěkný krabici
  • To nemela byt urazka,ale fakt! Jen se mi tady hlavne nerozbrec! Ok?
  • zase neblbni, sak sotva presli na 60fps, AA je teprv 15let stara technologie, to bude az v next-gen
  • TheGGG
    PC MASTER RACE zase trolluje, zapomínaj, že bez nás by nebylo žádný GTA
  • Tak tak... mel jsem to jeste ted predobjednany ale abych si to kupoval v lednu za plnou cenu to bych si fact pripadal jak blbec.
  • Na co ted narazis?

    A "dite" muze byt urazka jen pro dalsi dite :) Kez bych byl zase dite... to bych mel doma konzoli a GTA bych mel uz dohrany.
  • keby to gta vydali na pc zarovno s konzolami, tak to ludia hrajuci na pc kupia, takto je uz kazdemu fuk ci pocka o par mesiacov navyse a zaplati menej.
    Ak to chcu vydata neskor, tak ja mam cas to kupovat neskor, staci ti to ako odpoved? *1*
  • Mistni deti typu Jack,species atd.. by meli pouzit prvne google nebo wikipediu ,nez tady zacnou chytre plkat! Dekuji za pochopeni.
  • ja si to koupil na PS3 a ted si to koupim jeste jednou na PC. Uz se nemuzu dockat!
  • Mart9
    V pořádku.
  • Omlouvám se, patří to pro uživatele: GeSto
  • Koukám jestli to půjde takhle dál, tak Destiny vyjde na PC dřív než GTA.... Nicméně, že by mě to nějak mrzelo nemůžu říci, jelikož do prosince bude vycházet spoustu her stejně bych to nestíhal...
  • Proč soudíš druhé jako ubožáky? teď si ukázal svou inteligenci.
  • Mart9
    Jeden z nejhorších trailerů, co jsem kdy viděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit