Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Kde je ten super AA? Je to pořád zubaté *15*

    To zase bude nutnost to zapínat přes ovladače *11*
    • ta ukazka je z PS4
      • Keyz
        Já myslel, že to budou mí i konzole :) Konečně.
        • zase neblbni, sak sotva presli na 60fps, AA je teprv 15let stara technologie, to bude az v next-gen
          • ale vono jim to jede 30fps....
  • už jsem kupoval předraženou, sekající se hnusnější verzi na PS3, takže tohle na 99% stáhnu, nejsem na hlavu padlý blázen, abych si jednu a tu samou hru kupoval dvakrát to fakt ne, kdyby to tenkrát vydali ve stejný den launche na konzole i PC, koupil bych rovnou tu (lepší) PC verzi a nemusel nic stahovat, protože bych měl od začátku best of the best verzi a ani by mě nenapadlo dokupovat tu konzolovou, takhle smolík, už to mám předplacený za těch 600 o kolik byla konzolová verze dražší
    • To zes to nevydrzel a koupil si konzole verzi je ale tvuj problem, PC verze je uplne jiny produkt na kterem byla odvedena strasna porce UNIKATNI(pro pc verzi) prace kterou si rockstar zaslouzi zasplatit.

      To ze si tady lecis svoje vlastni svedomi z toho jaky si hajzl nikoho moc nenadchne.
      • "PC verze je uplne jiny produkt" - ne, neni, je to ten samej produkt s hires texturama a lepší vegetací, ty textury samozřejmě maj v tý super kvalitě hotový už od začátku, jen je downgradnuli pro konzole a ty další věci jako dohled, lod, počet aut a chodců sou hlavně věc nastavení, kdyby chtěli mohli to v týhle nextgen kvalitě vydat na PC už před rokem, ale jak tu někdo psal, je to věc marketingu, jak přesvědčit lidi aby si koupili to samý dvakrát, k tomu nedat možnost koupit současně PC verzi, u který dostaneš za míň peněz lepší kvalitu
        • No takze poporade.... ANO souhlasim ze je to marketingovy tah..... na 100% souhlasim.
          Kvalita produktu na konzole je velice nadstandartni kdyz vezmes stari hardwaru na kterym to vyslo.

          Ovsem ta je neco jinyho psat hru pro konzole a pro PC, mozna jsem se spatne vyjadril, tou unikatni praci jsem mel na mysli celkovy port a optimalizaci na silenou skalu hardwarovych konfiguraci.

          Ospravedlnovat si svoje pirateni tim ze rockstar rejzuje je uplna blbost a nejen ze tu vypadas jak blbec, ale taky hazes spatny svetlo na ostatni PC only usery.

          That being said, rozhodne nehodlam ospravedlnovat tyhle praktiky rockstaru a z toho odkladu jsem vic nas-cenzura-ranej nez kdokoli tady, cekam na to jak na bozi smilovani.

          A rozhodne si nedelam nejaky iluze jednak o tom by rockstar nezvladal vydavat multiplat hry kdyz to zvladani podstatne mensi spolecnosti s mensim rozpoctem a druhak o tom zue by PC verze byla nejak nejvic kvalitni jak pises ty, s nejvetsi pravepodobnosti to bude stejna verze jako na next gen jen s notnou davkou bugu a kterou zas na max detaily rozjedem az po dvou letech.
          • tak to zase prr , já tu hru (ještě) neupirátil, ba co víc, koupil jsem si ji na PS3 v den launche, za cenu podstatně vyšší než by byla u PC verze, Rockstar by mi tedy měl být vděčný, protože jsem cílovka, nadšený zákazník co si jejich hru koupí první den, bavíme se o tom, jestli je opravdu vhodná marketingová politika přesvědčovat hráče aby jeden a ten samý produkt kupoval několikrát, z hlediska zisku firmy určitě, u filmu na to přišli už dávno, se všemi těmi digitálními re-edicemi, directors cuty, bluray verzemi atd, u her nás to zdá se čeká taky, jen nechápu proč nad tim někdo jásá
            • Rikam, souhlasim s tebou, nicmene nesouhlasim s tim jak si to podal.

              Ja jsem taky koneckoncu cast problemu, skoro vsechny svoje hry ktery mam jsem si nejdriv upiratil a vyzkousel nez koupil, takze prispivam do te statistiky na zaklade ktere rockstar dlabe na PC(coz je samozrejme uplne bullshit, coz vi kazdej kdo sledoval vyvoj GTA3)

              Naposledy jsem si predobjednal z rozmaru Colonial marines bez toho aniz bych vyzkousel a jak jsem dopadl asi vsichni tusi :)
    • tvuj koment je typu : kdyby hru vydali na konci mesice kdy mam vejplatu tak bych si ji koupil ale oni ji blbci vydali v pulce mesice a ja cekat do vyplaty nebudu , takze si ji stahnu .. a tady vam to pisu abyste me stim podporili
    • boze komu se tady ospravedlnujes? koho to ma jako zajimat? bez radsi obhajovat sam sebe pred zrcadlem a pak si dej facku
  • Cenzore, proč mažeš i nezávadné příspěvky? Můžeš mi odpovědět? Nebo prostě jen smažeš i toto?
  • Neni tu nekdo sikovnej co by poradil jak ten zlutej prouzek s adblok somranim ve firefoxu dat pryc???
    Urcite to jde. At mame pokoj.
  • smutne je že pc-hracum jde jen o grafiku
    • Pripomeň mi, na ktorej že platforme to v posledných rokoch zaznamenal pixelart ohromný úspech? *3*
      • To víš, když se někdo dá na hipsteřinu... *3*
  • Jack1947
    TheGGG a ty se divíš že tě tu lidi moc nemusí (bez urážky).
    • TheGGG
      myslím že to nějak přežiju. Co si myslí o mě je mi jedno, ale o konzole se otírat nebudou.
      • Ach ten nekonečnej spor pc vs. konzole, přitom je to úplně k hovničemu..někdo má pc někdo konzoli, někdo má obojí a podle potřeby to využiji. Takže tyhle kinder-hádky jsou jak už sem řekl k lejnu..stejně furt chčije,dej si čaj, zapař si něco, hoď to do klidu, aby ti nepraskla cévka. Hezkej víkend všem.
      • Paulcz
        http://www.miscupload.com/upload/141248863383716775409740.jpg :P
        • TheGGG
          tos dělal sám, nebo ste ve škole měli lekci na PC, kde ste se učili pracovat s malováním?
          • Paulcz
            ano sám, líbí ? :)
      • Nebo co? Reknes to mamince? Rozbrecis se?
        Ale ted vazne. Je opravdu usmevne, jak zde s takovou vervou kritizujes mistni zfanatizovane pc hrace, pricemz sam se chovas jako jeden z nich, pouze ses na opacne strane, da-li se to tak rict.
        Docela usmevne, vazne.
        • TheGGG
          pořád jeden samí člověk, co si akorát mění přezdívku. Že tě to baví, další rádoby diskuzní Rambo a hater. *13*
          • Ze o diskusnim Rambu mluvis zrovna ty. Jinak si me prokouknul jako mastnej papir od salamu, fakt ze jo. Doufam, ze mas radost. *3*
            Mozna ti to tady uz trochu leze na mozek, celej den tady chrabre obhajovat svou oblibenou hracku.
            A hater opravdu nejsem, me je uprimne jedno kdo na cem hraje. Ale dokazovat ti to vazne nepotrebuju.
            Go get them tiger. *3*
  • TheGGG
    LoL jejdásek-mrd*sek-ocásek se snaží trollovat. Prej na konzolích sou hry pro američany s tupým IQ. A pak de hrát ty f2p (p2w) omalovánky na PC a nakoupí si za 100éček nový skin pro postavičku. LoL
    Si radši dám některou z tuny LUXUSNÍCH sony exklusivit. Jinak až mi zas nějaký moralista bude tvrdit, že tu začínám hádky, stačí se podívat na začátek diskuze, vždy jsou za tím PCčkáři. Holt když má někdo PC za 50 000,- ale může hrát jen hry typu WoW *11* *11* Pak není divu že je nasratej *1* *1*
    PS: jejdásku nebreč, brzo zas vyjde nějaká exklusivní MOBA hra LoL *5* *6* *3*
    • Tak ty jsi přímo ten americký consolefag nízkým IQ. Běž si radši zahrát ty svoje exkluzivity na svojí exkluzivní krabičce... Kdo ho tu pustil proboha?
    • Heleď a co je to to "tupé IQ"? A existuje i ostré IQ? A čím se to vyznačuje? Diíky za objasnění.
      • Je to podle uhlu. 90 je prave IQ, nad 90 je tupe IQ a pod 90 je ostre IQ. Jen to nedava smysl.
    • CrocoRay
      Že tě to tak trápí :-)
      Hry vychází na všecky platformy, na některých holt exkluzivně a většinou hry vychází na všechny 3 hlavní. To už máš lepší fakt zapnout PS4 a zahrát si nějakou hru, než tu ztrácet takhle čas. Teda pokud tě diskutování nebaví více než samotné hraní. Ale zatím mi to přijde, že se spíše jen vztekáš kvůli blbostem :-)
    • Jack1947
      Nedáš pokoj, nedáš... nic ve zlým s tebou ale už ti to vlezlo na mozek a bude hůř. *7* *12*
    • Kecas, Jejdasek slusne diskutuje a ma dobre argumenty. *5*
      • Jack1947
        Skutečný jejdasek ano, a občas má i ty argumenty ale tenhle ne, vůbec.
        • Hlupaku, zalez se ucit y/i a nespamuj mi tu! *15*
          • Jack1947
            Zale do díry, ty špunte, nebo tě tam sám zarazím.
            • Jack1947
              Tak to abys tam už zůstal nadobro, krtku. *4*
            • Tvoje neschopnost pochopit latku zakladni skoly me uz zarazila.
    • Doufám, že za tu medvědí službu, co tady v diskusích na games pro Sony odvádíš, ti alespoň platí slušné kapesné, protože jinak seš hlupák, bez urážky.
      • Jasný, když nechápu cizí motivaci, tak je to přece hlupák.
        • Tou motivaci myslis byt butthurt?
        • Tak mi prosím objasni, co tě může motivovat k trávení hodin na diskusích a omílat pořád dokola stejné povídačky? Navíc, když to nemá žádný účinek, protože lidé, na které cílí stejně nikdy nepřesvědčí o své pravdě? A to z jednoduchého důvodu, protože většina z nich jsou zarytí fanatici, stejně tak jako on.
          Nebo mi snad chceš tvrdit, že tohle může dělat někdo normální a zadarmo?
          To snad ne. *1*
    • tvoje mama
    • Jsi nasrany, protoze sis nikdy nevydelal 50 tisic a nekoupil za ne neco co by ti udelalo radost?

      Dej si jednu z sony exkluzivit, zaplat za nu 2x tolik a jeste jim zadarmo delej fanboje na foru. Chtel bych aby moje firma mela spousty ovci jako jsi ty. *15*
      • deridon
        Ty jsi jiný Jejdasek? Si tě pamatuju, ještě v dobách, když jsi se pral v diskuzích za PS3.. tak 2-3 roky zpět..
        • ucho
          jasně že je to fejkovej jejdasek. ten pravej byl inteligentnější.
  • TheGGG
    PC komunita zase perlí, fakt nechci vědět, jaké další hranice drzosti a arogance ještě překročí.
    • C-BEAM
      tak rýchlo preč z Games nech sa to nedozvieš.
  • Konzole jsou prostě naprd a k**ví hry..
    • kennyB
      Spolujezdec se asi praštil hlavou o přední sklo *7*
    • TheGGG
      tak proč nehraješ dokonalé a nezk0rvené PC exklusivity jako ARMA III nebo Rome 2 TW oh wait *1* *1*
      • a my jsme uzivatele a ne vyrobci, proc se mame my hadat. Hadejte se s vydavatelama. Co ja, co on, co my. Tam je potreba to smerovat. Prece se nebudem jeb.. cenzura mezi sebou. Nejsme opice ne?
        • jsme gamesnici, kur cenzura. Hrdej cech, vsichni na stejne lodi, pohoda kamo
          • TheGGG
            Jistě, pohoda já sám hraju dost na PC. Když ale nějaký chytrolín začně na diskuzi vyřvávat, že děkuje konzolistům za betatest GTA V za který si ještě museli platit, nějak mě to bratrské cítění jednotné hráčské komunity přejde.
            • TheGGG
              Obhajovat něco co má člověk rád je zcela normální, to ale bezpáteřní srab nemůže pochopit.
            • GGG - Prej hajit svoji platformu. *1* Krasne tim ukazujes, ze patris presne mezy ty pos*ky, ktere sam kritizujes. Ty ses fakt guma nejgumovatejsi. *1*
            • no vidis, takze to vsechny bavi a vsichni jsou spokojeni. A je to. Zabava. Mač jak haj cenzura *2* *3*
            • TheGGG
              Těžko říct, třeba byly rádi, že maj konečně něco, čím mohou na diskuzi o konzolových hrách odrážet PCčkáře, vypisující své sestavy a chlubící se hraním ve 4K. Možná tě to překvapí, ale člověk nemusí být úplný no lifer aby pociťoval určitou potřebu hájit svojí platformu, už jen kvůli hrám co na ní hrál.
            • ty woe ja jsem tak zhnilej, ze i kdyby me takova blbost napadla, tak nechapu kde se v nekom bere ta chut neco sesmolit a dat to na web. To si radsi zasukam nebo si vemu sekyrku a pekne si posipu polinka. To me bavi, to je moje relax hra *12*
            • jo s tim souhlasim, to me taky leze na nervy. Ale jak rikam.... blbci jsou na obou stranach.

              Viz petice "dont release GTA on PC" ... nechapu co maji konzolisti z toho ze si PC hraci nezahrajou GTA :/
            • zavist, ze to nemuze hrat no. to by me teda kdyby me to zajimalo, spis tesilo a rekl bych mu, ze rad betatestuju
    • Konzole u hodne serii plati vyvoj z velky vetsiny...... kdyby si sony nekoupilo u GTA3 exkluzivitu tak to snad ani nevyjde, petka rozhodne ne.

      Muzeme byt radi ze konzolisti neumi/nechteji piratit tak jako(bohuzel) valna vetsina PC hracu.
      • Me vubec nevadi, ze neco vyjde na konzole a za rok na PC. Chapu to. Je to dobra strategie. A pc platicich hracu je taky dost, takze ted skasnou nas. Exkluzivita je blbost a dle meho jde jen o valku xbox vs ps. Kdyby jeden z nich vysmahnul, vsechno by bylo jednou i na pc s odkladem. Jako rok rozdil myslim je dostacujici motiv si koupit konzoli a zvlast v USA o kterejzto trh prevazne jde. Jenze smlouvy jsou smlouvy a kdyz to plati MS nebo sony, tak....
        • TheGGG
          Jistě, konzolové exklusivity na PC ano, ale PC exklusivity na konzolích ne.
          Je mi z vás blbě.
          • a proc ne justine. Klido pido. Me je to uuuplne sumak. Ja za to nemuzu. Souhlas vsechno na vsem pro mne za mne. Mas pravdu, proc bys nemel mit na drahe konzoli cokoli. zichr, at ti neni blbe
            • PC master race je produkt zavisti :D To samy "dekujeme za betatest", ja bych "betatestoval" az bych brecel.
            • osobnost... tos mi pripomnel dil tusim posledni z 12cte serie South parku- jak tam bojovali mezi sebou xbox vs ps4. Bomba dil. Proste i tvurci tohohle genialniho dila si z toho museli udelat pr cenzura
            • TheGGG
              neříkám všichni, ale najde se jich dost. Kdyby byli všichni pcčkáři laskaví a tolerantní, nikdy nevznikne termín PC MASTER RACE.
            • me osobne je uplne jedno co vyjde na konzole, zase nas nehazej vsechny do jendoho pytle. Myslim ze chujove jsou na obou stranach "barikady"
            • TheGGG
              To jo, koupil, ale předtím ji nefinancovali. Což někteří lidi nemohli unýst.
              Díky bohu za exklusivity. Nevím, proč by mělo vycházet všechno na všem.
              Právě díky exklusivitám, má pak každá platforma svou "osobnost".
            • nemyslim si. Vsak by si ji koupili tak co. Hry na konzle nejsou zadarmo. A dalsi vec je, ze lidi v USA ty konzole maji. Proste jim to je to putna. Nakonec bych rekl ze tihle lidi prave dost prispivaji. Herni fandove.
            • TheGGG
              Jistě, a co nějakou hru, kterou PChráči financovali na kickstarteru? Kdyby se taková hra měla objevit na konzoli (i když byla přetím ohlášena jen na PC) jistě by nejednomu pcčkáři zrudla odulá tvář vztekem. Viz. jedna diskuze na YT pod star citizen.
    • ale furt dokola. Vsichni vime, ze uz tak jsou hry pracny a studia maji problemy. AAA hry myslim. Plus si nemusime ob rok kupovat novej pocitac. NE grafika je ted skvela a na PC tuplem. Poslechni si prednasku vavry, kde o tom mluvi. Proste ta krasna grafika je pracnejsi a pracnejsi- drazsi a drazsi.
      Ja jsem rad, ze nemusim kupovat grafiku a zahraju si na me r9 270 vsechno a jeste dalsich par let - pohoda.
      Ja se naopak netesim na dobu az se hry priblizi realite a budou jako fotka. Je to jak s komiksem. Kresleni je kresleni a film je film. A ja mam pocitacovou grafiku rad a doufam, ze ji rozeznam- ruzny enginy, styly a tak. Libi se mi to. Nechte ty konzole konzolema.
      A ze na pc nevychazi vsechno? A co. Vzdyt mame vyber, ze nevime kam driv skocit. Her jak MAKU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit