Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám jestli to půjde takhle dál, tak Destiny vyjde na PC dřív než GTA.... Nicméně, že by mě to nějak mrzelo nemůžu říci, jelikož do prosince bude vycházet spoustu her stejně bych to nestíhal...
  • CrocoRay
    Na nové GTA se hodně těším. Jestli bude odložené a vyjde až někde v roce 2015 (stejně teď na to nemám compa ani čas) mi nevadí a jestli bude graficky na stejné úrovni jako na nové generaci konzolí, to mě taky netrápí. Důležité je, ať je to dobře optimalizované, minimum bugů a dá se to pěkně hrát. Trailer se mi líbil a i tak to bude koukatelné plus mě obsah žádného "gétéáčka" stejně nikdy nezklamal, takže spolu s Batman: Arkham Knight jsou to moje dvě nejočekávanější hry a důvod proč upgradovat.


    PS: Vidím, že se tady ve velkém řeší boj konzole vs. pc. No mně to je fuk a pokud vás to baví, tak je to v pořádku. Ale pokud vás ten flame štve, tak nejlepší je na provokativní příspěvky nereagovat a jeden člověk vám celou diskuzi nezaspamuje. Časem na to člověk přijde :-)
    • Jo, tu nejlepsi a nejdrazsi verzi s nejhorsi grafikou
      • A ty budeš hrát grafiku? Hlavně grafika je na konzolích luxusní už od IV.
        • Nebudes tomu verit, ale jestli budu hrat, budu se na tu grafiku celou dobu divat. A kdyz mam na vyber mezi 700p a 30 fps a nebo 1600p a 60+ fps tak je asi tezko lepsi ta prvni volba, nemyslis? Navic drazsi. Trololol. *15*
          • Hry jsou ale od toho, že se hrají. Na dívání máš třeba filmy. Více FPS a větší rozlišení je určitě super, ale na zážitku to moc nepřidá. To je jako u IV. Konzolové jsou daleko lepší, i když to může být horší optimalizací. Ale grafika bude luxusní u všech verzí.
            • Kadíš si do pusy už si to uvědom *3*
            • jezis GTA4 jsem dohral snad milionkrat, mestsky akce zboznuju. A ano GTA4 port stal za hovno, to dneska ofc uz neni vubec pravda a takovy episodes from liberty city(pack obou dlc) je optimalizovany uz skvele, me to jede bez problemu a to si jeste forcuju AA.

              Mluvis o warezu i o modech jako bys jim nerozumel, jakoby mluvila moje pritelkyne.... "mody jsou smeti pac je neumim instalovat a warez je urcite crap plnej viru a stejne nakonec nepude ani na crackly PS3 pac nemam na to si stahnout antivir a opet neumim instalovat ani ten warez".

              Nevim, nechci te tu posilat do riti, to je spis tvoje domena, ale opravdu stracim chut s tebou diskutovat :)
            • Přesně tak. Ta hra má nejlepší hodnocení skoro ze všech her vůbec. Je celkově skvělá. Jenže PC hráči ji nějak nehrají... čím to asi bude? Že by jejich verza nestála za nic? Třeba mají lepší důvod...
            • Je hodne spatne udelana. Protoze je to konzolova hra. A kolikrat kdo co dohral nema na kvalitu vliv. Logicky, uz proto, ze hrani obsah hry nijak nemeni, ale to ti mohlo dojit.
            • Kolikrát jste to dohráli? Abyste nebyli jen takoví ti běžní PC "hráči", kteří hru stáhnou, pak tam natáhnou gigabajty smetí od moderů a nakonec hrají jen dvě mise. To není hraní.

              PC problém není, ta je prostě špatně udělaná.
            • Pravda, 4x vetsi rozliseni, high detaily a nestabilnich 60-90 fps jsou horsi nez 700p low textury a stabilnich 15-30 fps. *5*
            • ty vole chlape..... sak na konzolich doskakujou auta a objekty primo pred xicht...... a to ze ti to sek na PC muze byt treba problem tvyho PC?

              A jak rikam... ja zase preferuju klavesnici z mysi, ty preferujes ovladac, coz je v poradku..... ale tohle co tady predvadis je klasickej trolling, navic na ty "novy" nudny a stupidni urovni typu "hej ja ze sebe delal ze sem kre-cenzura-ten a vy ste urverili ze sem... master troll" ... na tohle dlabu, pokud nehodlas diskutovat na urovnim a operovat s fakty tak to fact nema smysl toto
            • Hraju PC verzi normálně na ovladači, takže nejsem o nic ochuzen. Slabší grafika a nestabilní frame rate to ale dělá horší. Kolikrát jste to dohráli? Když je člověk zvyklý na skvělou stabilitu na konzolích, tak záseky na PC ho dost obtěžují.
            • @gtaman - hele dokazes akceptovat fact ze pro me a ocividne i dost jinych lidi je proste lepsi PC verze? At uz treba jen proto ze jde ovladat mysi a klavesnici?

              Nebo si prost emyslis ze je konzole verze univerzalne lepsi protoze jsi to rekl? Pac jeslti jo tak nema cenu se s tebou o nicem bavit
            • GGG detected
            • Nejak jsem to prehledl... V cem ze byla lepsi?
            • @species Mně je jedno proč, ale hraju to lepší - konzolovou verzi. Graficky to bylo horší, protože plno efektů nešlo jednoduše převést, tak se grafika předělávala. Dneska máš PS4, tak není potřeba nic řešit.

              Hlavně mi ukaž tu grafickou konkurenci na PC pro GTA V. Saints row nebo Watch dogs? Aha.
            • Je vidět, že s konzolemi moc zkušeností nemáš a celkově znáš jen trapné PC. Takže nemáš ani dostatečně vzdělání, jelikož plno klenotů na PC vůbec nevyšlo. Je to smutné, ale proč ne, asi nemáš dost peněz na všechno.
            • @GTAman - konzole verze GTA4 byla lepsi jen proto ze to nechali portnout uklizecku, rozhodne v zadnym znamym i neznamym vesmiru nemela PC verze zadnyho GTA horsi grafiku nez na konzolich....

              Ano na old-genu vypadalo GTA uzasne, vytahli z toho maximum, ale stavet konzoli proti soucasnym PC je jako postavit fabii vedle lamba na drag race....
            • To pozor. Já hraju na PC i konzoli úplně stejně. Až bude PC verze GTA lepší, tak ji budu hrát. To se ale u IV nestalo.
            • Luxusni konzolova verze je oxymoron. Stejne tak cpat do jedny vety konzole a lepsi mi dela usmev na tvari.
              Dream on konzoleboji. *5* Teda pane GGG.
            • @hehe - chovej se vole, nekdo proste preferuje konzole.... "lepsi" neni snad ani jedna verze.... je to ciste otazka toho jestli ti vyhovuje sedet na gauci s gamepadem nebo u stolu s krysou.....
            • Tak na PC neměla stabilní frame rate a celkově měla trochu horší grafiku. Takže pokud bys jen vzal luxusní konzolovou verzi a přidal rozlišení a frame rate... tak máš PS4 verzi. Kolikrát jsi to na PC dohrál, když to bylo o tolik lepší?
            • Samozrejme. Hra s naprosto totoznym pribehem, levelama, prostredim atd. ma na PC lepsi grafiku, ovladani, moznost modifikaci, je levnejsi, ale na konzoli je vlastne lepsi. *5*

              Consolefag logic. Tsoukalos by mohl ukazat sve gesto.
    • Jestli chceš optimalizovanou a nejlepší verzi, tak stačí pořídit konzoli.
      • jo no 30 fps s nulovou dohledností a detailem do dálky...opravdu nejlepší verze.
      • CrocoRay
        Já hraji převážně na počítači a koupě konzole přijde v úvahu, když na ni vyjde více exkluzivních her, které nejsou na jiných platformách.

        Každému vyhovuje něco jiného a je pro něj to nejlepší. Mně stačí, když se Rockstaři na PC nevykašlou a pokud se jim něco nepozdává, ať si klidně dají na čas a udělají dané změny, které si myslí, že jsou podstatné.
      • Ale on si to chce zahrat ;-) ... ne protrpet :-P
        • To nechápu. 97 na Metacritics a nejprodávanější hra? Nějak se mi to nezdá. Že ty si zase vymýšlíš nějaké pohádky, aby ti nebylo líto, že nehraješ? *5*
          • No normalne si me dostal! ... kazdy den se tu choulim v rohu a placu ;-). Nicmene ja nechapu, jak to mohlo dostat 97.
          • vymejsli, kazdej PC only s temahle kecama jen zavidi..... ja jsem PC only a zavidim fest.
            • Mně přišla Xbox verze lepší, protože je celkově silnější. Ale musíš mít druhý disk na rychlém úložišti. Při načítání z mechaniky by to asi bylo slabé. Jenže na Xboxu se hraje rovnou z HDD a mechanika se nepoužívá, protože je pomalá (ale rychlejší než u PS3).

              Jinak je mi to jedno. PC mám stejně high-end, takže když R* vydá cokoli jen na PC, nevadí mi to. Jenže to nedělá :D
            • jj gta5 jsem si samozrejme dohral na kamosove xboxu, nejvetsi problemy me delalo ovladani pac nejsem zvykly na gamepad a doskakovani objektu(coz je pry vyrazne lepsi u ps3).

              Ta hra vypadala SKVELE kor kdyz vezmu v potaz jak stary hardware oldgen byl, nicmene porad preferuju PC..... kdybych se mohl day one rozhodnout jestli si koupit konzoli nebo PC tak si koupim PC verzi a tuhle moznost chce rockstar eliminovat, uspesne
            • A hrál jsi ty konzolové verze, abys to mohl objektivně posoudit?

              Jinak na televizi hrajou jen lemplové. Mám normální pořádný monitor na hry. Už to vidím, jak se válím někde v křesle při rychlé akci :D
            • To je hrozne subjektivni... pro me je zase nejlepsi PC verze protoze lepsi rozliseni a ovladani mysi a klavesnici.

              Takze oba hrajeme co je pro nas to nejlepsi takze tak je to dobre ne? :)

              Jinak s tim cekanim mas pravdu no, to me leze na nervy fest, nicmene nedokazal jsem u slecny, a u sveho "dospelejsiho" ja :D, prosadit nakup konzole jen kvuli jedny hre, navic bych to stejne hral na monitoru pac televizi nevlastnim a to by byla skoda, konzole si prece clovek nejlip uzije v pohovce u poradny LCD televize.
            • Protože preferuju to nejlepší :D Hlavně čekat na GTA? Chápeš to, GTA! V jsem měl ještě den před vydáním na PS3 a X360. Nedovedu si představit, že bych musel čekat déle. Když ji miluješ...
            • Nevim proc te prekvapuje ze nekdo preferuje jinou platformu nez ty :)

              Ja si nemyslim ze by byla konzole verze nejak superior pred PC, oba tabory maji sve problemy. Me osobne se rozhodne hraje lip na mysi a klavesnici(asi jen otazka zvyku), navic mam celkem vykonne PC a na konzoli nejsou penize.
            • To mě právě překvapuje, že takový milovník hraje na PC. SA jsem ještě hrál na PC, ale to bylo naposledy. IV jsem hrál na PS3, X360 a PC, protože prostě GTA! *14*
            • No hroznej jizdni model je pro me watchdogs takze imo budu v pohode :D

              Jako co.... rikat si tady muzu co chci... stejne budu v lednu stat s dvoulitrem u obchodu jako prvni.... na to mam GTA moc rad abych si to nechal ujit
            • Jde spíše o to, že i tak je ten model řízení skvělý. Jen to chce si na něj zvyknout, protože jdou zase úplně jiné věci, které ve IV nešly. Třeba motorky mi přijdou dost jiné.
            • no ja mam jen 4 a moc spokojenej nejsem, osobne me nevadi to ovladani ve vzduchu pac tam KONECNE pridali tuneni auuuuut!

              jinak to ze GTA je v mestskych akcich naprosto bezkonkurencne na vrcholu je snad jasny ;)
            • Jak se to veme. Na začátku to bylo velké zklamání. Po stovkách hodin bych ale řekl, že plno společných prvků tam je. Jenže pětka je celá trochu více akční a auto se dá i ve vzduchu ovládat. Takže jeden mód je pro auto na silnici a jiný pro auto ve vzduchu. To u 4 nebylo. Ale můžu říct, že obě hry jsou daleko před konkurencí. Kdybych měl jen V, tak jsem plně spokojený. Kdyby jen IV, tak také. Obě hry jsou skvělé a každá má trochu jiné řízení, ale fyzika je velmi dobrá i u V. Každá se hraje i trochu jinak.
            • chování a fyzika aut v GTA V rozhodně neni žádný zázrak, mírně řečeno
            • Ano, je to spatne. Nejvic spatne. Zejmena proto, ze to vyslo na konzoli.
            • @gtaman - hele a jak je na tom ovladani aut a poskozeni v V? Dost lidi si na to stezovalo.... me prave krasne vyhovovala ta fyzika aut ve 4, sice byly silene hard na ovladani ale zase cloveku nepripadalo ze jede na kolejich.... je to u 5 fact takova hruza?
            • Přesně tak. Například fyziku má zatím nejlepší ze všech her. Žádný Havok, ale pořádná fyzika a s tím související skvělé řízení vozidel. Regulování plynu/brzdy také dost vylepšilo hratelnost.
            • to je fuk..... pan "hehe" tu psal ze je to to samy furt dokola, a to neni, je tam spousta zmen a pokroku dopredu, napr engine.....
            • 2species - jen takova technická. Od kdy má znamena nový engine i nový gameplay?
            • hehe - sak to ma od SA uplne novej engine, tak jaky stejny....
            • Píšeš do diskuse o GTA V a píšeš nesmysly. Z toho je jasné, že ta hra ti něco říká a určitě by sis ji rád zahrál. Kdyby to bylo pořád stejné, tak to určitě nedostane ještě vyšší hodnocení než SA.
            • GTA jsem nehral od SA. Je to porad stejny a dokola. Muzes nejak dokazat svoje tvrzeni, ze zavidim nejaky Gta5?
          • Nejprodavanejsi parky v CR jsou ty bez masa. Znamena to ze jsou kvalitni? Libi se mi jak si nalhavas ze to GTA vsichni chceme hrat. *15*
            • Tak zase na druhou stranu GTA je jedina hra ktera mi opravdu vadi ze jest eneni na PC, jasne ze bych si rad zahral treba Last of Us nebo podobny pecky ale to nejak preziju.

              Ale rozhodne bych neprezil nemoznost hrat RTS.

              Jestlize mas penize na nextgen konzoli a jeste high end PC se vsim vsudy tak to jsi stastny clovek a moc nechapu co tady potom resis
            • Ty budeš ale bystrý hoch. Já mluvím o světě. USA a Evropa a ty do toho zapojíš nevýznamnou ČR. Tak jestli těm pohádkám věříš...
  • victor
    No nak na PS3 mám dávno celý ostrov prošmejděný (zas tolik práce to nedalo) ...a nudím se . Bohužel Online rozhodně zábavnější není :/ Uvidíme co se změní až vyjde Next² gen , ale pořádné přídavky čekám až na PC ...
  • Opet detsky plac maleho GGG. Zavidi vykon hi-end PC, protoze mu rodice koupili pouze konzoli. Tak si vztek vybiji spamovanim diskuze nepravdama o tom jak je konzole skvela, levna a ze 30 fps staci. *15*

    Zatimco ja cekam na novy Maxwell od nVidie a muj PC, ktery je ted 4x vykonnejsi jak nextgen lowzole bude 8x vykonnejsi. A muzu parit propracovany hry jako Minecraft s modama, ma to daleko lepsi hratelnost nez konzoli hry zalozeny na spamovani X.

    Deal with it *5*
    • Nejvetsi pr-cenzura-del je to jak machrujes jaky mas megahighend PC a pak zminis minecraft :D

      Normalne sem chvili premyslel jestli to je sarcasmus nebo jsi fact takovy de-cenzura-bil. B je spravne :D

      A to jde od cloveka co je zaryty PCckar a v tehle diskuzi stoji skoro vzdy na druhe barikade od GGG.

      Lidi jako ty jsoi horsi nez nejzarytejsi konzole fanatici pac nejen ze delas blbce sam ze sebe ale rozsirujes tu, zde na games uz i tak dost velkou, nenavist vuci PC hracum...... Kvuli lidem jako ty vznikaj petice aby GTA nikdy nevyslo.... *7*
      • Nejvetsi pr-cenzura-del je, ze o Minecraftu nic nevis a proto jsi ze sebe udelal vola napsanim totalni kraviny. Gratuluju.

        PS: GTA at si klidne nevyjde, nepodareny porty konzolovych radobyAAA her nehraju. *3*
        • Hele ja minecraft hral celkem dost takze o nem neco malo vim ale to cos napsal znelo asi takhle...

          "ja mam totiz PC ze muzu prodavat vykon do rakouska a muzu hrat totalne lepsi hry nez na konzolich ... treba minecraft" :D

          Jsme na stejny strane barikady hele, jen zposob kterym svuj nazor prezentujes je spis na skodu nez k uzitku ;)
          • Jednak je minecraft s napr. GLSL shaderama tak narocny, ze na nejvykonnejsich PC dneska mas treba 20-40 fps. A to je hw o kterym si konzole muze jeste dve generace nechat zdat.

            Druhak je MC treba s Industrial craftem a jinyma modama docela propracovany a myslim ze stavet v MC nejakou silenost a nebo bezet v cod koridorem a drzet jeden button je vzhledem k intelektualni narocnosti dost velkej rozdil, ale mozna se mylim. Nereknu kdyby ty koridorovky na konzoli mely aspon dobrou grafiku, nebo ovladani. Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.
            • "Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her...."

              "...uzasnym prikladem komplexních..."

              "...komplexních..."

              lolwut
            • delas si ze me srandu ???

              tys napsal tohle
              >Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.

              a ja ti rikam ze maji vsechno, u spousty her ktery jsou jen na konzole...

              duvod PROC jsou jen na konzole je naprosto fuk

              mam obtize pochopit jestli naschval uskakujes od moji puvodni myslenky nebo jsi tak tupej ze ji nevidis
            • Prave naopak, protoze je exkluzivita umela, je vic nez relevantni.
            • samozrejme ze PC zvladne vse co jde na konzolich, sak je to vykonejsi hardware.

              tys tu ale rval ze vsechny konzole hry sou nezabavky koridorovky, coz je blbost, konzole maj mrte skvelych her a duvod proc jsou exkluzivni je irelevantni
            • Imho muzes nesouhlasit jak chces, ale fakt, ze jedna z nejlepsich konzolovych her MGS1 jela i na PC uplne stejne jak na konzoli dokazuje, ze ty hry by mohly bezet i na PC.

              Cili konzole ma dobre hry ne proto, ze by byla konzoli ale protoze marketing a chcou prodavat tu konzoli. PC to zvladne s prehledem taky.
            • Nesouhlasim s tebou, podle me konzole maji super a kvalitni hry a je to jen otazka preference, ja treba osobne nejsem schopny na gamepadu zahrat cokoli co vyzaduje jakoukoli presnost. Kdo dokaze na konzole verzi strilet v GTA za jizdy je u me pan.... ale opet, to je jen moje preference.

              Starbound hrajem taky! ;) Nvm teda v jaky je to ted fazi, hrali jsme ten early access za 15euro. Nejak me tyhle 2d bavi vic.... ovsem co bylo megacool na minecraftu byla ta "elektrina" stavet si obvody a AND/NAND mustky bylo uzasny :D V podstate poprvy co jsem vyuzil svoje znalosti ze stredni
            • Cod bylo dobry dokud se nestalo mainstream konzolovkou. Pak sla kvalita do kytek.

              Metal Gear Solid 1 vysel na PC, naprosto plynule hratelny port. Dokazuje to to, ze na kvalite ty hry nema platforma zadny vliv.
              GTA je puvodne PC hra a na konzoli jede v low kvalite. Vychazi na ni prvni, kvuli dojeni konzolovych ovci nic vic.

              Znas Starbound? Je to jak Terraria, docela nas to bavilo. *5*
            • To si fact nemyslim, na konzole je spoustu skvelych exkluzivek a zrovna CoD ktery tady hanis jako konzole titul je primarne PC(alespon ze zacatku byval, pak jsem ty kazdorocni updaty grafiky prestal sledovat).

              Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her....

              Asi mas pravdu, minecraft jsem nikdy nemodoval, osobne preferuju terrarii :) Tim nechci minecraft nijak hanit ale rikam ten zpusob kterym se tu vyjadrujes je spis na skodu veci.
  • TheGGG
    PC MASTER RACE zase trolluje, zapomínaj, že bez nás by nebylo žádný GTA
    • GTA zacalo na PC ty sopliak. Popravde odkedy Kojima zacina ratat aj s PC, nevidim dovod kupovat konzolu. Vlastne vidim, pre deti.
    • Vtip jest v tom, že GTA je původně MS DOS titul, který byl portován na PlayStation a MS Windows.

      Fakt, že MS DOS je operační systém pro počítače, který jest předchůdcem Windows, zde snad rozvádět nemusím?

      Poprosím, aby "fakta" byla alespoň pravdivá. Děkuji.
      • GTA fungovalo v dosu? Ja mel pocit ze to fungovalo jen na Windows 95+....
        • Ano dos4gw :)
    • Tim "nas" myslis trolly nebo hlupaky?
    • Nic se neboj dítko hloupé, naše nadřazená rasa si opět omóduje GTA k obrazu svému, jež bude opět na míle vzdálen obrazu GTA na konzolích *14* *14* *14*
      • No rozhodne bude mit ostrejsi textury nez san andreas, coz se o konzole verzi rict neda.
        • TheGGG
          tos asi neviděl GTA V na velký TV. Luxus, o zalagovanou PC verzi nikdo nestojí.
          • Nic se neboj, dítko hloupé, peněz je dost a hardwaru máme plné sklady :)
          • Nic se neboj, dítko hloupé, i ke svému nabušenému PC si připojím TV velikosti zadnice tvé milé *14* *14* *14*
            • TheGGG
              tak to si užij lagy. Pokud nemáš Pc za 50 000,-
    • Ty jsi tady chybel! Mila redakce ,BAN tady pro mistra bobra.
    • tys tady chybel.
      • TheGGG
        někomu vadí cizí názor?
        • Me vadi jen tvuj nazor, protoze z toho mala co na games chodim to vypada ze vsechny tvoje nazory jsou chirurgicky presne udelany tak aby nasraly co nejvic lidi :)

          Jestli je tomu jinak tak se omlouvam
          • "nazory jsou chirurgicky presne udelany tak aby nasraly co nejvic lidi"

            Aneb definice trollingu v jedné větě.
            • TheGGG
              Doufám, že už hraješ alespoň v 8k rozlišení.
          • Jack1947
            S tím moc nenaděláš je to troll respkt chce být...
          • TheGGG
            fakt? No PCčkáři nemaj rádi, když jim někdo vzdoruje. Pošpinit ostatní platformy, to vám de.
            • Prazky pseoudointelektual nas tady bude jeste poucovat? To by tak hralo pyco!!!
            • Me konzole nevadi! Pochybuju ze jsem je nekde spinil bez vyprovokovani! Osobne jedinej duvod proc nemam konzoli je ten ze na ni proste nemam prachy, preferuju PC kvuli praci i stylu her ktery hraju a proste uz neutahnu dalsi platformu jen kvuli exkluzivkam.

              Samozrejme je pravda ze pro rockstar jsou konzole lukrativnejsi trh, a ne nepravem.

              Ja zas nechapu lidi co tu maji vylozene radost z toho ze neco na PC nevyjde nebo je to odlozeny, jestli tu je komunita PC hracu nahovno tak to chapu, nemuzu rucit za vsechny.
            • no to ze zrovna tvoje oblibena platforma jsou konzole to te platforme skodi asi nejvic *3*
  • Nenadavajte tomuto usmrkancovi na jeho hracku prosim, bude plakat.
  • 5 let, nie mal som nove PC za jednu vyplatu - PC ckari su inteligentnejsi a teda aj lepsie plateny. A aj keby - Nove PC mi staci menit kazdych 8-10 let - ono totiz zvlada veci na ktore musia urobit nextgen konzolu. Mimochodom ako prispievas na toto forum?? Gamepadom od konzoly? Preco potom pouzivas PC ked tak nato nadavas hmm??
  • ucho
    Tak na jakou platformu budete kupovat, lidi? Já sáhnu po PS4 verzi a potom i PC verzi. Však si Rockstaři ty peníze zaslouží.
    • Mart9
      Za 3 roky PC verze.
    • Ja jim dam rovnou celou vyplatu!
    • Kdybych si mohl vybrat tak jim nedavam prachy vubec jak me se-cenzura-rou :D

      Ale imo budu v lednu stat u obchodu s dvoulitrem jako vsichni ;)

      Takze za me PC
    • Určitě. Osobně podpořím ale až později, co pořídím PS4. Zase se mi nechce vyhazovat dvakrát za to stejný a znovu, takže PC verzi vyzkouším jen ze zájmu, ale tasit peníze nebudu. Ale zase jsem zvědavej, jak si s tímhle dílem pohraje komunita co do modifikací, to zase jo.
  • Lol se tu hádáte o rok staré hře a ještě k tomu o pí*ovinách. Místo toho aby ste se spíš starali o to jestli R* dodrží sliby, který už rok nazpět zveřejnily s vydáním hry. Rok v prd*li a heisty a creator misí stále nikde !!! Opravdu zatim nevidím důvod proč bych si měl pořizovat vylepšenou verzi na novou gen. konzolí nebo PC když už to začíná být celkem nuda. (Samozřejmě to platí pro ty co maj hru a online prolezlý jak japonský turista Václavák)

    ps: plusy dávaj zasvěcený do světa GTA V(OnLine), panicové světa GTA V mínusy. *2*
    • Mno vzhledem k tomu ze na to gta muzu cumet tak maximalne na youtube me opravdu netrapi ze v online nejsou heisty :D Ale jinak mas pravdu, to rockstar sliboval od zacatku(resp od zacatku to tam melo byt, slibili ze to bude v DLC)


      unrelated : koukam ze tady na games je nejvetsi urazka budto dite, nebo panic :D
    • Jack1947
      Spíše ty slibované příběhové DLC, o kterém se už kolem toho roku pranic neví... pff žabaři.
      • taky pravda na ty sem zapomněl.
  • To to na tých konzolách vážne hráte na 30 fps? *8*
    • TheGGG
      podívej se někdy na diskuze mezi normálními PC hráči, mnohým v pohodě stačí 30fps a 720p. PC MASTER RACE co pět let šetřily na komply a pak žerou jídlo z popelnice člověk potká jen jako anonymky na YT nebo games.
      • Mimochodom, jak si tu tak čítam to vlákno (shitstorm), zdáš sa mi dosť duševne nevyrovnaný, niečo by si s tým mal urobiť...
        • TheGGG
          aha, já zapoměl, když někdo hají PC, je to zasloužilý herní soudruh, když někdo hají konzole, je to nevyrovaný děcko. Pěkná PC MASTER RACE demagogie.
          • Vis, ono to mozna neni tak ani o tom, jakou platformu obhajujes, ale jak to obhajujes.
            Ale samozrejme je lepsi si nepriznat, ze mozna je chyba u tebe, ale ze kazdy kdo te kritizuje, je automaticky fanaticky zastance nejake platformy.
            Taky bych chtel mit zivot tak cernobily, vse by bylo jednodussi. *3*
          • O tom vôbec nehovorím, ja proti konzolistom nemám nič (prečo aj). Hovorím o tom, čo tu konkrétne TY stváraš *3*
            • kennyB
              Teď ale ruku na srdce, v tom horním komentáři má pravdu. Nejdřív hru nechtěli, pak se radovali, že na pc vyjde a teď už zase remcaj, že jí nechtěj??? A to, že za ní v tohle případě prachy nedaj a raději si jí stáhnou, aby R. potrestali za odklad??? Nedal bych jim ani hov.o. A to jsem jim hru ze začátku přál *16*
      • Nechápem, čo vyskakuješ, normálne sa pýtam. Ja keď mám fps pod 40, tak sťahujem detaily, páč to vnímam a vadí mi to. Tak ma to zaujíma.
        • TheGGG
          Kdyby si někdy hrál na konzoli ty neviňátko, tak víš, že i když hra běží na 30 fps, tak (i díky gamepadu) působí pohyb mnohem lépe, než u PC her co běží na 30fps.
          • Tak s tím teda nesouhlasim. Osobne to vnimam na konzolich obdobne jako na PC. 30 fps je v pohode, pokud se nejedna o nejakou rychlou hru. U rychlych fps a to zejmena v MP to uz znat je.
            A rozdil mezi 30 a 60 fps mnoho lidi pozna, vcetne me.
            • TheGGG
              hráls někdy na konzoli? Nehrál. Každý kdo hrál na PS3/x360 ti poví, že 30fps, působí mnohem plynuleji, než by u té samé hry působilo na PC. Těžko říct čím to je, ale je to tak.
            • Čo s tým má spoločné gamepad??? Pokles pod 40 fps vnímam aj v benchmarkoch, tzn enginová animácia bez ovládania...

              Mimochodom gamepad nie je výsadou konzolí, na PC mám dva *3*
            • TheGGG
              Tak to si asi víc náchylný. 90% lidí ti řekne, že s gamepadem ti 30fps připadá v poho, kdežto s myší je to už horší.
    • a v 720 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit