Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R* ukazuje PC hráčům že jsou jedničky: http://www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
    • spíš autor obrázku ukazuje že neumí anglickyv *1*
    • A kdyz budou nizky prodeje tak budou brecet jak jsou PC hraci zli. Pokrytectvi ftw. *5*
      • Jestli vůbec nějaký prodeje budou...
        • hráči co suší hubu na nextgen konzolích po tom skočí jak slepice po flusu
          • No mě zajímá, protože já teda osobně jasně stahuju, takže k prodejům na PC nepřispěju. Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně. Stačí, že kupuju PC verzi CoD. Ale jiný studia (alespoň od mé maličkosti) finance neuvidí. Věřím však, že zbytek PC kolegů nezklame a ukáže R*, že se to teda vyplatí, no...
            • Že mě parta vyteplených gum se svým údajným správným vkusem pro "normální" tituly (který vesměs já považuju za řádný p*čoviny) považuje za trolla jen proto, protože zastávám jinej pohled na určitou věc, to mi skutečně vlasy stávaj hrůzou. Nicméně si pobrečím, pohladím se a možná i zpráskám větví, ale přesto pojedu vesele dál.
            • "Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně." "Stačí, že kupuju PC verzi CoD." Abys tomu rozumnel, tak prave jelikoz si predobjednavas z fleku CoD (a CoD only), ktere je delane jak rohliky a jeho prodeje reflektuji debilitu lidi, tak to ti prave sahlo. Ty napises ze nehodlas dotovat picoviny na PC jinak ze by ti sahlo, a pak napises ze si predobjednavas CoD, coz je prave ona "sahlost" na ntou, jelikoz to je tak zparchantelej titul, neskutecna komercni pracka penez? CoD, prave ten titul kterej bys mel prestat dotovat a zacit u normalnich titulu. Jakmile zacnes psat nejaky moudra a pak z tebe vyleze ze si predobjednavas CoD, zdiskreditujes se tim na naprostyho trolla.
            • ucho
              jafa kríí: já se přiznám, že taky kupuju COD hry :) nemám zatím jen poslední Ghost. zrovna minulý týden jsem pořídil BO2.
            • Mě to nevadí. Taky z výhod PC stahuju, ale CoD pořizuju z fleku z předobjednávky, protože u této značky mě podpora vývojářů fakt nevadí, ale naopak hodně těší. Ta hra ještě nezklamala, alespoň co se týče singleplayeru, tak co by ne.
            • Tak to kvůli tobě vychází každý týden CoD. Tak to jsi asi jediný kdo za to na PC platí. Zadarmo bych to v životě nehrál.
            • Co je špatnýho na kupování CoD? Dobrá hra, u které soudím, že si peníze narozdíl od jiných p*čovin, zasluhuje. Co s tím kdokoliv nadělá, to skutečně netuším.
            • dalsi troll co chrli samy moudra a pak z nej vypadne ze si kupuje CoD. Wtf?
            • Leda tím, že nejsem totální k*kot a guma, která by platila PC verze, když si je můžu pohodlně a zadarmo stahovat. Morálně mě to samozřejmě naprosto devastuje, být černou ovcí mezi i-nabitýma vratama, to je ponižující. Ale při představě, že bych měl vejplaty flákat na takový magořiny, tak to zase nějak přežiju.
            • takze ty jsi v podstate rakovina PC gamingu, ale naprosto presna... by definition.... vyriznout a vyhodit te. Jsi proste toxic pro zbytek komunity... sorry
  • zase tu probehlo promazani? uz me to zacina vadit...
    • Nejlepsi na tom je, ze ty nejvetsi zumpy diskuse kolikrat nepromazou vubec a jindy zase mazou i celkem slusnou diskusi.
      Vazne by me zajimalo podle jakeho klice zde promazavaji diskuse, jestli vubec nejakeho.
      Nekdy me prijde, ze mazou prispevky jen na zaklade toho, ze nesouhlasi s jejich nazorem, byt slusne napsanym.
      • mam takovej pocit,ze to ti neprijde,to je fakt,kolikrat mazou i obycejnej,slusne napsanej nazor kterej se neshoduje s nazorem pisatele clanku...a nedej boze,kdyz reknes,ze jsou konzole srot,to mas ban nejmin tejden *1*
        • TheGGG
          To bych ani neřekl, ban zde nedostávají pouze PCčkáři, konzolisti jsou první naodstřel.
          • jako prvni by meli jit trollove a ty bys mel horet v prvni linii...
            • TheGGG
              hned vedle tebe.
  • Konečně je tu normální GTA V
    • TheGGG
      Tím normální, myslíš to, že bude na torrentech?
      • tim asi mysli ps4 verzi, old-gen verze na torrentech uz je
        • TheGGG
          ne, PS3 verze na torrentech opravdu není *3*
          • https://kickass.to/grand-theft-auto-v-2013-ps3-t8104381.html


            neni no
            • no jiste ze to funguje jen na nahackovanym PS3, to ale neznamena ze to nejde.


              Na druhou stranu tyhle statistiky jsou na prd, pac to ze to upiratim neznamena ze si to pak nekoupim, jsou lidi kteri pouzivaji piratske kopie jako "demo". Ano je jich minimum, kor treba v Rusku, ale co se da delat.
            • TheGGG
              Fuj, zkur*enej a ještě komouš, jeden by řekl, že ses dneska špatně vyspal.
            • TheGGG: Ty jsi zku*venej namachrovanej komouš, co se akorát sere do lidí. Chcípni
            • TheGGG
              O můj bože, ty si mi to teda nandal. Odkaz na z 95% nefunkčí šit, kterej se ti po stažení navždy usadí v komplu. No pěkný, škoda že by to bez nahackovanýho PS3 stejně nefungovalo a s nahackovaným taky ne. Už vidím ty statistiky, míra piractví GTA V na PC bude tak 80 upirátěných na 20 legálně koupených.
              Na konzolích to bude tak 95 legálně koupených na 5 upirátěných.
              LoL BTW nahlášeno, dávat sem odkaz na torrent.
            • hele cenzor nepocita s proxy :D

              ban na IP je dneska stejne zastaralej jako neefektivni :p
            • vsak pockej dostanes voe banana na 30 dni a podminecne do konce zivota a ja s tebou
            • neni za to nejaka medaile?
            • hej ja snad zavrel TheGGG hubu! :D to je poprvy ne?
  • Mistni deti typu Jack,species atd.. by meli pouzit prvne google nebo wikipediu ,nez tady zacnou chytre plkat! Dekuji za pochopeni.
    • Jack1947
      Zalez ty prde! , Moravák? no doubt.
    • Na co ted narazis?

      A "dite" muze byt urazka jen pro dalsi dite :) Kez bych byl zase dite... to bych mel doma konzoli a GTA bych mel uz dohrany.
      • To nemela byt urazka,ale fakt! Jen se mi tady hlavne nerozbrec! Ok?
        • No tak jeste jednou... co byhc si mel nejdriv vygooglit? Rekl jsem tady nejakou konkretni nepresnost?

          Ona ta diskuze jde i bez urazek, nebo se chces katapultovat na uroven theGGG a jemu podobnych?
          • Neber to nejak osobne ,az budes vetsi tak to pochopis.
            • TheGGG
              Jedna bába povídala.
            • Ja bych onanoval az do zblazneni kdyby me to neodlozili :D

              Rodice koupili PC no... jen to je uz par let zpatky a byla to 486, soucasny PC jsem si bohuzel musel koupit sam.
            • Takze dite zacalo prvne kolem sebe kopat a kricet a svede to na Moravu? *15*
            • TheGGG
              Co ty si za pražskou p!ču speciesi? Rodiče koupily PC za 50 000,-, tak musíš 0na*0vat?
            • Ano je to tady, potom co do me bez nejakyho duvodu nebo vysvetleni rejes jsem se zacal branit.

              Na moravaky narazim jendoduse proto ze te nemam rad a tohle je jedina vec co o tobe vim.
            • Tak a je to tady. Ze ty si vykladas neco jako urazku za to ja nemuzu dite z Pepikova! A urazet Moravaky? Proboha proc? *7*
            • Hele tak jeste jednou.... narazkama na vek me neurazis, rad bych si par let schodil kdyby to slo.

              Nicmene co cekat od tupyho moravaka :) Uz je po znich, kravy podojeny, kozy nakrmeny, hnuj nakydanej tak je cas urazet lidi na games.cz :) Radsi zalez nez ti spadne HDP jeste vic nez je
  • Ohledne odkladu::: Pratele to je normalni PR strategie. Vemte si, ze ZADARMO o vasi hre napisi vsechny herni weby na svete. No neber to. Hra je davno komplet, jen se hraje PR brajgel
    • a co, pcckari radi počkaji, klidne i nekolik let jen aby meli nejaky ten pixel navic *1*
      • ja se prave obavam ze PC verze bude stejna jako "next-gen"
        • Ohledne detailu: nechaopu a zvlast ne dneska. Za nejakych 15 mimut mi i crysis prijde fadni a bezny a rozhodne se tam v tom prostredi nerozplyvam. Proste jo fajn hezky, dobra prace, ale jedem at to odsejpa. Dneska uz jsou vsechny hry ok.
          Jinak ja jsem hrac simulatoru aut a az budu v duchodu a budu mit na to, tak prejdu na simulatory letadel a postavim si za ctvrt milionu kokpit- to je muj sen. A budu si pekne litat s cestujicima, nebo bojovat a kosit to napalmem jak ve vietnamu- (ja vim zni to hrozne) Bohuzel mne nejak hry prestavaji bavit a musim se kolikrat i k tomu dokopat. Koupil jsem far cry 3n a jsem v pulce a proste ne a ne to dohrat. Zadny extra burty uz let a let. A to kdyz si vezmu jak se kolem her nekaca....
          • no neee ja jen psal ze mam stary PC! Porad je to i7k a 770GTX, prave proto ze mam celkem slusny PC nemam prachy na konzoli :D

            Jinak volan nejaky noname mame, neni tam ani spojka, tkaze nejaky ty vic hardcore simulace jsem si netroufl, tusim ze jediny co jsem tam hral bylo shift2

            jinak taky mizim, konci me smena.

            Fact dik za diskuzi, specielne ty xXx a i s theGGG jsem dneska pokecal slusne, oproti vcerejsimu flamu co tu byl to byla prijemna zmena :)
          • kdyz sme u tech simulatoru aut :D Ani nevis kolikrat jsem mel na alze v kosiku xbox+forzu4 nebo ps3+GT ..... k tomu g27 volant a par trubek na "cockpit" ... co se tyce simulatoru aut je PC DOST slaby....
            • g27 tusim stoji kolem sedmicky. je to palba jako prase- takze pritlac. je to krasna vec. A strojari- ti sikovni si vyrobi svuj vlastni system a pak vznikaji ty firmy jako FREX. Samo domo a pak to prodas. Je to drahej spas.
            • jo ted ctu ze mas slaby pc, takze chapu ze konzole. Tak to nic. Ja mam zas dobry pc, takze....no nic draku. Jdu se vys.. t, hodim kabel, napapam se a neco podelam. Uz tady strasime dlouho. Se mej faajn ahoj. Na v klidku diskutera tu clovek moc nenarazi, tady je to samej pseudointelektual
            • co blbnes. Si kup do zacatku momo racing- na tom jsem zacinal - dobrej volant na vsechny hry krom assetta. A pohoda. Za litr muzes hrat vsechny ostatni - rfactor, race 07- injection, iracing. Uplne v pohode. u toho aseta je problem, ze to neni optimalizovany a FF je totalne rozbitej. Uprimne aseto se mi libi vizualne + handling na g27, g25 a tech drahych vsech, ale ty jo tam jedes 200 ale na monitoru to vypada jak kdybys jel BEZ KECU 50- to vylepsi. Porad je to beta a ja betu nekupuju ja je demoverzuju zdarma, muzes taky :) Normalne kup za par svestek volant a jestli chces hrat tak budes hrat. Naucis se trate a pak prejde. Kokpit nepotrebujes- to te lepsim neudela- tam jde o to, ze nas to bavi stavet, pohodli, pocit a tak, ale nutnost to neni. Takze logitech momo a zdarec. PC mas, volant budes mit a hru si treba stahni- rfactor co vim a race 07 jdou multi. Ja je koupil taky az jsem mel. Muzem zalozit team. Hele az to budes mit tak se mi muzes ozvat jestli to myslis vazne. Ve dvou se to proti cizincim lip jezdi.
            • Pac na to nemam prachy vole! :D Sak jen konzole, hra a volant je okolo 10k. Navic bych preferoval forzu pred GT ale zase lepsi exkluzivky ma imho playstation.

              No a PS4 financne taky ted nedam, mam tech konicku nejak moc a radsi se zamerim na jednu platformu poradne nez mit doma slaby PC a k tomu konzoli s malou televizkou.
            • no sis to rozmyslel nebo co? Tak slaby...asseto to ted povalcuje a spis jakoby hracu ubylo. GT jde vzhuru a z pseudo simulatoru se stala sakra dobra hra s dobrou zakladnou. Ale o pc se nebojim. Simbim mne sklamali s tim jejich pay systemem. Race 07 furt moje best of a rfactor 2 mody jsou taky nadupany a ligy se jezdej. Iracing- obrovska komunita a kvalita fyziky. Da se.
              Kdyz si vezmu jak je to casove narocny- naucit se trat ne milimetr (jinak s tema dravcama nemas sanci a vypiskaji te-- ta soutezivost je tam fakt doopravdy a resi se pomalu kazdej ioncident po zavode ve forech). Plus pak jedes zavod 3 hodiny. Ja nejezdim vic jak 2 tydne, abych byl dokonale pripraven- šprt. Ale je to proto, ze neznam vsechny trate.
              Stve me ze ceska komunita je slaba jak caj, ale co aspon si procvicim anglinu
              Souhlas oboje GT plus PC. Muze si kazdej vybrat. Tak co proc jsi to nekoupil i s trubkama??? *4*
        • TheGGG
          proč ty uvozovky? Viděls na vlastní oči, běžet nějakou next gen exklusivní hru? Pak by sis z toho srandu nedělal. Já doma mám PS4 a opakovaně mi při hraní padá čelist.
          +GTA V vypadalo dobře i na old genu, ať si každý milovník padesátinásobného vyhlazování říká co chce.
          • hele ty jsi trochu produkt svyho prostredi co? :) Ja to docela chapu, kdybych tu travil vic casu a cetl ty nazory zdejsich PCckaru tak je asi taky zacnu nenavidet...


            Do uvozovek jsem to dal proto ze to oznaceni nesnasim, je to reklamni tahak a blbost uz jen z principu... sak je to "current gen" .... next-gen prestava byt next-gen kdyz vyjde ne? Je to malickost, rozhodne sem to nemyslel jako urazku.....

            GTA5 vypadal neskutecne na to jak stary ty konzole byly, rockstar se v tom proste vyzna a umi z toho vyzdimat maximum.

            Btw ja hral GTA5 jen chvili u kamose na XBOXU ale prislo mi nemozny bez autoaim strilet, o strileni z auta sem se radsi ani nepokousel, to ti neprijde?
            je teda pravda ze posledni konzole hra co jsem hral byl snad driver2 na ps2 :D
            • TheGGG
              diskuze u youtuberů, kteří maj jen pár set nebo tisíc odběratelů jsou zárukou určité kvality.
            • youtube commenty sou jeste vetsi sebevrazda nez tady hele :D
            • TheGGG
              jen videa, který nejsou moc na očích. Sem tam se tam dá najít slušná parta se stejným zaměřením.
            • jak to delate, ja si na yt jeste nikdy nepokecal
            • TheGGG
              prvních pár týdnu, když sem poprvý hrál s gamepadem, jsem netrefil nic, teď už je to vpohodě. Ano, chodím moc na diskuze na YT a tam si buď skvěle pokecáš, nebo na*ereš
      • a co ti co majio oboje pc i konzoli? Myslis, ze je taky bavi valka systemu? Nebo si uzivaji dle toho co zrovna chteji hrat a na cem?
    • mam stejny nazor, docela me zarazilo ze treba PCgamer hodil odklad gta do "highligts of the week" jakoze je skvely a dobre ze se ta hra optimalizuje.

      Rockstar ma na mestsky akce monopol a od toho se taky odvyji ty prodeje a jejich prachy, pochybuju ze kdyz mensi spolecnosti zvladnou vydavat svoje hry multiplat tak rockstar zrovna ne.... Imo si spocitali ze kdyby vydali PC verzi v listopadu tak to ovlivni jejich sales konzoli..... pac ja zase seriozne uvazuju o PS4 JEN kvuli gta.... a mozna last of us :D
      • Souhlasím .. Pak se ale člověk musí pozastavit nad tím, proč to nebylo u xbox hitu Red Dead Redemption po kterém PCčkáři též zoufale volali.
        • popravde som o nejakom red dead redemption ani nevedel, kym to nezacali ludia z konzoli vsade pchat, natoz este aby som potom zufale volal.
          • Tím pádem nesleduješ Rockstar jako takový.
          • to "zoufale volali" je asi nadsazka hele :)

            RDR je zrovna jeden z titulu ktere bych si velice rad zahral ale nejak mi nevadi ze je to exkluzivka pro konzole pac to tak bylo vyvijeno od zacatku. Na druhou stranu GTA bylo od zacatku multiplat, takze si vytvorilo dost fanousku i u PC, proto me mrzi ze na nas ted rockstar celkem dlabe.
            • na indiany a divoky zapad jsem si hral nekdy v 80tych letech dneska je to mozna zajimavy pro par nerdu, vetsinu to, ale nebere *1* *3*
            • ano, s tym si dobre meno na PC nerobia, ak nan budu kaslat takto aj dalej, tak ma prejde chut hravat ich hry uz uplne.
              A ak bude port tohto gta podobny, ako ten predchadzajuci, tak ako dovi chalani...
              Mne sa ale strasne paci, jak kazda exkluzivna hra pre konzole je to najlepsie co za celu historiu hier vzniklo *1* Myslim, ze je to podobne, ako u roznych prestiznych znaciek - su rovnako kvalitne, ako aj ine, akurat maju tu prestiz a teda sa povazuju sa nieco viac, nieco priam bozske *7*
      • Ak ma byt gta5 na tom rovnako, ako gta4, tak dakujeme pekne, na taky port nech sa radsej ani nenamahaju...dufam,ze uz sa naucili aspon vytvorit postavu, ktora sa da normalne ovladat, kryt a strielat.
        • zapominas na jednu vec DNESKA jsou nextgen konzole X86 upraveny PC takze ten HW je vpodstate stejnej tedy optimalizace tak jak u GTA4 ta se opravdu opakovat nebude u zadne nextgen hry!
  • Shaker
    Prisel sem jen kuli tomu hejtu mezi konzolistama a PCckarema a... nejsem zklamanej :D
  • V souvislostí s touto diskuzí jsem si vzpomněl na starší Fight Club. *1*

    youtu.be/whcjRhXpgGE?t=8m48s
  • Najprv som bol nasr. že Rockstar si zase se*e do huby...lebo hriankovač is best...ale potom som si prečital par prispevkov od GGG a pod. detí a rychlo ma to prešlo. Ok na PC budu ine, lepšie tituly, aj tak by to všetci spiratili, nainštalovali a potom NEHRALI lebo na taketo škvary- NENI ČAS !!
  • ucho
    tak to vypadá, že v listopadu budu rozbíjet prasátko.
    • to jsme rádi
  • Proč soudíš druhé jako ubožáky? teď si ukázal svou inteligenci.
    • Omlouvám se, patří to pro uživatele: GeSto
      • Mart9
        V pořádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit