Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takýmto tempom tá hra nevýjde ani v roku 2020, to už tu bude aj GTA VI na PC :D
    • VaZqeZ_EU
      A stále to bude lepší hra (neříkám prodávanější), než GTA VI *15*
      • až se to stane, přejmenují Warhorse na Vávrastar
  • Tilwaen
    Čtvrtá alfa verze vyjde v červnu během E3 2014

    To budou dobří, pokud to stihnou... *2*
    Jinak raději ať si s tím dají na čas, ale je to pořádně, než aby vydání hry uspěchali. Myslím si, že v dnešní době, kdy každá druhá hra vychází později, než bylo původně v plánu, to málokoho mohlo opravdu překvapit.
  • Firingo
    Jinak ta přednáška Počítačové hry, vztah k historii a prožívání dějin... BOMBA to kombinuje 2 věci které mám nejradši, historii a počítačové hry *2* To bych si do Prahy i zajel ale od 20:00? Sakra to už se nedostanu zpátky *1*
    • prespis v Sherwoodu
  • Firingo
    "Warhorse chtějí do konce roku 2015 vydat ještě další dva alfa updaty (konec léta, prosinec 21015)"
    Teeda nechce se mi čekat na další update 19 000 let *1* *1* Sorry za rejpání, ale fakt pobavilo *1*
  • to ma vyjít na 3 časti? nevíte jak veliká ma byt první čast? jestli to nebude jen ta vesnice co ukazují
  • Nejdřív jsem si to video proklikával a slyšel jsem zhruba tohle " eeee ... game eeee .... to eeee .... create eeeee .... so we moved eeeeeee ... "

    Nemám nic proti Vávrovi, ale to je fakt takový problém se ten text naučit, než zapnete nahrávání? To první kickstarterové video bylo velmi profesionální, ale poslední dobou mně to příjde, jako bych sledoval bandu neandrtálců *7*
    • Asharak
      Taky mi přijde že to fláká trochu *1*
  • Někteří hráči ještě stále pamatují doby rozvkětu, kdy každá nová hra/díl znamenala automaticky nový a výrazně lepší engine, než ten předchozí, v dnešní době, kdy se klasické masové budgetovky dělají na UE4, či v tomto případě Cry Enginu (dejme tomu, pár plusových bodů oproti UE4), který má své původy a technologické opodstatnění hluboko v letech 2006 - 2007 tak těžko mohou takového hráče uspokojit. Také jsem nespokojen, kdo je spokojen nemá jednoduše dost informací, často nemá ani všech pět pohormadě, kdyby měl, dělá hry sám, protože už dávno ztratil nervy, nebo kritizuje dnešní masovou výrobu jednokvašek, čest vyjímkám, není jich mnoho, nebo už žádné hry dávno nehraje.
    • Dalsi veci je ze se dnes hry delaji primarne na konzole a developerum/publisherum se nechce davat penize na "pc vylepseni" uz vicemene hotove hry.
    • walltar
      Já bych řekl, že to je spojené s tím, jak jsou dneska hry graficky náročné... prakticky cokoliv co jsi v době rozkvětu udělal bylo okamžitě vidět. Zdvojnásobil si počet polygonů... obrovský rozdíl. Zdvojnásobil si rozlišení textur, opět, obrovský rozdíl. Přidal si nějakou novou technologii pro renderování světla... Dneska se přidá do enginů PBR a půlka lidí si toho ani nevšimne bez toho aby si jim o tom udělal přednášku.

      A další věci už spíš naráží na HW (třeba ray tracing)... Ale abych se přiznal, tak si Pillars of Eternity užívám víc, než většinu ostatních RPG. A nepotřebuju nové technologie. Pokud je dobrý gameplay, tak ať hry klidně dělají ve 2D.
  • Z téhle hry nebude nikdy trilogie. Než by měl vyjít "3 díl" musel by byt vyměněn engine.

    Každopadně ochutnavat takto jen ty drobky. Co pak hrač ktery to takto hraje po pul roce po par questech najde v plné verzi??

    Jen aby si z toho Bakala neudělal další tunel.
    • walltar
      Proč by musel být vyměněn engine? Pokud vydají nový díl co dva roky, tak budou bez problému v životnosti současného CryEngine. Případně můžou portovat na novou verzi... ale myslím, že tam nebudou nějaké zásadní změny.

      Navíc počítá se s vydáním na konzole... takže stejně nikdo nečeká extra zlepšování grafiky v dalších dílech.
      • Hlavně aby zvládli v životnosti Cryteku *1* . Důležitější než co nejaktuálnější verze je schopnost lidí pracovat s ním, Arkham Knight i Mortal Kombat X běží na devět let starém UE3 a ty hry vypadají moc dobře.
        • Jo protoze za 9 let to nedostalo zadnej update. UE3 v dobe vydani a UE3 dneska ma jen pramlalo spolecneho. Experte
    • Vidim ze tomu velice rozumis.

      Takze asi nejpokrocilejsi engine dneska CE (spolu s UE4), na kterem se mimo jine stavi megaprojekt star citizen jako ze nevydrzi tenhle zivotni cyklus konzol? Opravdu tomu rozumis do hloubky.
  • Pane šéfredaktore, domnívám se, že máte v tomto článku nezáměrný překlep: "Čtvrtá alfa by ale měla nabídnout jízdu na konci". Pokud ne, prosím o rozvedení jízdy na konci, něco mě napadá, ale součástí jsou drogy, sex a rock'n'roll.
    • sleepless
      Rád bych to rozvedl, ale byl to bohužel "jenom" překlep. Takže děkuju za upozornění a sorry za můj nedostatek představivosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit