Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Ať vyjde kdy chce, ale hlavně ať to stojí za to. Já se na Kingdom Come Forever hrozně moc těším. *4*
  • Kdy se to bude moci dat koupit na GoGu?
    • Za deset let? Možná...
    • walltar
      Pokud někdy, tak asi po vydání ... Ale nedivil bych se, kdyby prodávali jen na steamu.
  • Vogon
    Klidně ať si dají na čas, hře to jenom prospěje.
    • To nemusi byt uplne pravda, viz. clanek s vyvojem Divine Divinity. Pokud jim dojdou prasule, pak je mozne, ze hra nikdy nevyjde, coz by byla skoda.
  • Rockstar možná nebude souhlasit, ale lepší oznámit teď než měsíc před vydáním. Každý to čekal a stále nevíme jak to celé dopadne. Těším se na tu hru opravdu, jen mi to celé poodhalovávání přijde divné.
    • je to divné a hlavne to kazí zážitok z hry...tu ukážeme quest tu nejakú alchýmiu tu otváranie zámkov :D a pritom kecáme aké veľké RPG to bude...a máme jeden quest a alchýmiu :D
      ale teším sa aj tak...len nech makajú nemusí to byť až tak premakané, lebo kým budeme v dôchodkovom veku keď to bude von
      • jakubc
        Opravdu je třeba pod každým článkem o KCD 1000x psát, že alfa nereprezentuje aktuální stav hotových věcí, ale že jde pouze o takovou ochutnávku?
        • faitheater
          Zda sa, ze pre niektorych to je naozaj treba pisat vzdy a vsade. Idealne 3x a este podtrhnut.
      • yep, lebo ostatne hry vzniknu za 1rok. alebo zacinaju vznikat ked sa objavi prvy teaser na e3
  • lol pri takom tempe hra bude von v roku 2018 :D
    • Paulcz
      není to jedno ?
      • nie. Pretože ak by to vyvíjali takto dlho, znamenalo by to, že projekt je vážne ohrozený a pri takom čase by im aj možno došli prachy...
  • At si to nechaj
  • Keyz
    Jen aby se to ještě neprotáhlo. 1/2 2016 je odhad. Již na tom makají dobu a odklad o 1/2 roku je dost. To jsem zvědav na finále...

    Zase vydají ten chlast, tak budeme mít čím zapít případný žal. *15*
  • tak snad se dockame i dalsich questu aspon do konce roku 2015 *1*
  • Krescz
    ne nevyjde v polovine roku 2016, ale nejdrive v roce 2017...
  • meh, nejak som cakal ze to odlozia. ale asi lepsie ako to vydat nedorobene

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit