Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě je hlas geniální. Rád bych věděl, co se redakci na výběru nelíbí..
  • USER47
    Tak nejnovější zpráva z Dugasova twitteru, zvýrazňování vypnout nepůjde. Ach jo, to jsou fakt idioti, nechápu, co je vedlo k tak debilnímu designovýmu rozhodnutí.:(
    • Miluju lidi, co dávají do oběhu jen poloviční informace.. *7*
      • USER47
        Tos myslel na Dugase nebo na mě?:)
    • Nechápu, co řešíš. Podobný highlighting byl i v Deus Ex 1, tam se ti zase použitelné objekty zvýrazňovaly rámečkem, resp. 4 rohy. Tady to aspoň nevypadá jako když to tam někdo na poslední chvíli dolepil.
      • smejki
        Ty rámečky v DE1 byly zpětnou vazbou pro hráče, aby věděl, který předmět je aktivní, to je dost podstatný rozdíl. Naopak zde jde o dopřednou vazbu, která předchází lidské neschopnosti pochopit, co všechno a kde můžu použít/sebrat.

        jinými slovy zpětná vazba říká:"Tohle sis vybral/S tímhle se chystáš manipulovat"
        naopak dopředná říká:"Tohle můžeš vzít/Tohle si vem/S tímhle manipuluj"

        prakticky, když to přeženu, se tímto způsobem ze hry stává pacman, ke jen hledáš žlutý puntíky. Je to stejné, jako kdybys nemusel v FPS mířit a vývojář ti cpal nepřátele přímo před hlaveň, jako kdybys v RPG měl pokaždé jen jednu dialogovou možnost (což je zas prakticky ekvivalent pauzování filmu), jako by ti v závodní hře auto samo zatáčelo a drželo plyn... KTHXBYE! *11*
      • USER47
        Tady to funguje úplně jinak. V prvním Deus Ex se ti tím rámečkem vždycky zvýraznil pouze jeden předmět, a to tehdy, kdy jsi byl v pozici, aby s ním mohl manipulovat. Prostě to sloužilo k tomu, abys omylem nesbíral energetický tyčinky místo munice, pokud se nacházely blízko sebe. Zde se ti orámovávají i předměty v dálce a klidně několik najednou, takže k původnímu účelu to vůbec sloužit nemůže. Osobně moc nechápu, k jakýmu účelu to zde slouží, nějak nemůžu na nic přijít.
        • No me napada jedine: ta hra bude nakonec tak spatna, takze to diky tomu "osvetlenim" dohrajes aspon za polovicni dobu. Me to samozrejme taky *ere, kdyz me tam na dvacet metru sviti kazdy dvere jak pro hlupaka.. Trochu se divim, ze nesviti i nepratele a ze se utok na ne nespousti automaticky. Snad je tam aspon nesmrtelnost, abych nemusel sbirat lekarnicky, nerad bych se ohybal. A doufam, ze je v menu tedy aspon moznost si prehrat animaci z konce hry. Jo a to prepinani na treti osobu je fantasticky, pevne doufam ze to bude treba i v TESV a v DN4
    • Jaký to má vliv na hratelnost?
      • zásadní
      • USER47
        Třeba takovej, že když ti z několika metrů svítí každej interaktivní objekt na scéně, jen se tím zvýrazní, že zbytek levelu je úplně statickej. Navíc se hra smrskne na hledání žlutejch obrysů místo normálního průzkumu prostředí.
        • Tak tohle je průser. Díky za upozornění.
        • Díky.Předkupka zrušena.
  • To je super design... Páku na vypnutí el. generátorů (nebo co to je) dám samozřejmě hezky mezi dva, aby to vypnout nešlo a nebo tam postavim malou díru, kudy se lze k páce proplazit.
  • koridor + "tajna" cesta za krabicou. strasny fail. skusit to sice skusim ale velke nadeje tomu nedavam. Ale co v dnesnej dobe cakat. hlavne ze mate metrove cepele vyskakujuce z paprce
    • Aspoň se snaží *4* . Ale vsadím se, že to stejně udělají blbuvzdorné, jako bylo to ve videu. "Hm, místnost. Aha, tak tady něco bude, protože místnost má vždy nějaký význam!"
      • co sa snazia, ze daju video nadabovat nejakej jebline ktora pri kazdej picovine povie "urobme toto just for fun". uz len ta prezentacia je mizerna.

        lokacia na prezentaciu je mizerna.

        cele je to jak pre kokotov robene. ale uz sme si mohli (mali, museli) zvyknut
  • Tahle se mi moc libí i ta grafika,líbí se mi to víc jak Crysis 2
    • To, co se ti líbí, je stylizace, ne grafika jako technologie.
  • Hm. Přijde mi to skoro stejné jako Dark Sector. A jak to že když někoho dvakrát probodnu, tak nikde není kapka krve? Jsem dva metry za nějakým člověkem a on mě neslyší? A zase to doplňování životů... A zvýrazňování použitelných objektů. Achjo.

    Edit: čárky, čárky...
    • Musím s tebou souhlasit... stejně skoro všechyn hry jsou na stejný brdo! :S
    • Tohle napravěj na PC verzi modifikace pokud tedy bude hra modder friendly.
      • USER47
        Maximálně nějaký menší hacky a úpravy configů, pokud vůbec. Plnou podporu modů rozhodně nečekej.
      • O tom mám silné pochyby. Square Enix není zrovna proslulé modderskými komunitami. Ale uvidíme, uvidíme.
    • V diskusi už se psalo, že zvýrazňování předmětů by mělo jít vypnout. Doplňování životů mi taky vadí - bohužel to nejspíš nebude vlivem augmentace, protože video pochází ze samého začátku hry.

      http://www.1up.cz
      • To by tam rovnou mohli v options dát možnost neviditelnosti a finger of god. *1*

        Což o to, oni klidně napíšou, že je to vlivem augmentace. Ale defaultní augmentace, kterou má každý ze začátku.
    • presne. to se bude dat hrat i se zavrenima ocima. jak jsem jiz psal, jednoducha blbost pro decka. *12*
  • Teda já bych byl opravdu nešťastnej hráč, kdybych si u každý nelokalizovaný hry musel stěžovat. Neřeknu třeba u Mass Effectu nebo Dragon Age, ale tady? Stejně se radši budu soustředit na ten bombastickej hlas než na nějaký titulky. A angličtina je tu docela pěkně srozumitelná.
  • smejki
    To tam bude zase každá věc, kterou můžu použít, svítit? Vážně mě tenhle přístup "apriori si myslíme, že jsi debil, tak jsme ti to označili" uráží. Ale pravda, jinak jsou ta videa poměrně příjemná - ukazují se spíše herní možnosti a jejich komplexnost namísto bezduchých akčních sekvencí.
    • USER47
      Zda to půjde vypnout se neví, protože se k tomu ještě nikdo přímo nevyjádřil (EM s komunitou moc nemluví). Ale vzhledem k tomu, že je to přítomný jen na některejch videích z poslední doby, doufám, že ano.
      • Případně by to mohl být jeden z prvků rozlišujících obtížnost (stejně jako u Mirror's Edge).
    • Já doufám, že to bylo použitím nějaké agumentace (vlevo je vidět na "baterce", že mu něco žere energii). Podobné zviditelnění měl vlastně i Halo 3: ODST s tím, že hráč to nemusel používat. No, uvidíme. Pokud to bude natvrdo, mám z toho stejné dojmy jako ty.
      Mimochodem taky mi docela vadí to neustálé střídání 1st person a 3rd person pohledu. Bojím se, že to nebude moc fungovat. :(
      • USER47
        Jediný, co mu sežralo energii, byl ten takedown. Zvýrazňování je sice okecaný jako nějaká augmentace, ale je pasivní (jako HUD, komunikátor atd.) a žádnou energii nežere.
  • Tak jsem skalní příznivce prvního dílu a toto mě absolutně neoslovilo.
    Kdyby tak někdo udělal remake
  • Tak to bude hodne suchá pařba..se asi snažily šoupnout ezia do futuristiky..bude to provar...hlavne uz videa me neoslovily..
    • USER47
      Co to má proboha společnýho s AC?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit