Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to nebo se snaží timto videem nějak ohromit a zapusobit ale vice alternativnich cest přeci nabizí i SC:Conviction a nikdo okolo toho nedela takovy poprask takže bud jsem slepý a nevidím v tom to AWSOME a nebo ta važně nic takového není.
    • SC:Conviction ani nezminuj. Ten nema se serii Splinter Cell pranic spolecneho *11* *11*
      • Ja jen chtel ukazat že natom videu neni nic užasneho, a muzemeto videt i v jinych stealth hrach
  • me se to vubec nelibi. je to takove... konzolove *11* udelali z toho hru pro desetilete decka... zlata jednicka
    • Vzdy zboznuju kdyz prijde nekdo s necim novym. Neco se me nelibi = konzolove = pro decka. To je jednoznacne novy pristup ktery mne v diskuzich jeste neprestal nudit.
      • je to proste jednoducha blbost pro decka co vic k tomu mam napsat?
        • Vzhledem k tomu jakym zpusobem se vyjadrujes tak mozna nepis vubec nic ;-)
          • ooh pan je velkej inteligent *12*
            • Psychotic
              Ale, ale, kolego Romannete. Musíte se naučit rozeznávat trolly od idiotů. Tento dobrý muž, se kterým se tu bavíte, blije urážlivé kraviny bez jakéhokoli odůvodnění svých názorů. To je učebnicový případ trolla. A s trollem se bavit nevyplatí. Ono se to nevyplatí ani s idiotem, ale to má alespoň nějaký smysl.
            • Na to abych nehodnotil neco co jsem nemel moznost si vyzkouset nemusim byt inteligent, nicmene je pravda ze obcas v zivote se urcita inteligence hodi. Treba na to jednou taky prijdes:-)
  • Jednicku povazuju za vrchol ve hrach. Kdyz pominu to facepalm rozhodnuti predvadet na konzoli, tak tech nekolik minut na me pusobi fajn. A hlas je dost OK, Tiscali :)
    • Dlaha
      přesně, hlas se skvělý. Ke všemu jsem si na něj už zvykl, když nás provázel všema trailerama, takže bych měl možná i problém s tím, kdyby tam byl jakýkoliv jiný *1*
      Ale toho Christiana Balea to vážně připomíná *4*
    • jj Christian Bale jestli se nepletu
      • NEkromanT
        pletes http://www.imdb.com/name/nm1340118/
        • ou...tak to soryy, ma fakt hlas jak Bale
  • Moc se mi líbí zvuk toho ťapkání, když leze po žebříku :)))
    • BoB.2
      Jouda proč po tom žebřiku nesjede?
  • přišla doba, kdy nemůžeme koukat na jméno. Pod původním Deus Ex (a System Shock 2) byl podepsán Ion Storm. Ten již není a tak nemůžeme doufat, že se někdy objeví hry těchto formátů.

    Na trojku kašlu, ale myslím, že si znovu zahraju původní hru
  • Musime ale uznat, ze maji velice propracovany level design :) Je tam jedna akcni cesta, ticha cesta a cesta po strese! Navic chlapek rika pokazdy neco jinyho! .... Treba tam aspon bude nejaky zajimavy pribeh
    • Hej, hlavne dufam, ze to dodrzia vo vsetkych leveloch, aby som nemusel velmi rozmyslat. Ze akoze lava cesta je hackovanie, cesta stredom je strielanie a ked pojdem doprava, tak je to stealth.
    • obavam sa ze si to nemyslel sarkasticky.
  • MrSanta
    No, je to takové ehm. Ale jedná se pouze o tutoriálový a malý úsek hry. Povinné zvýraznění aktivních předmětů mě teda nepotěšilo. Grafická stylizace se mi zamlouvá hodně. Jenom doufám, že s krabičkou manipulovali aby ukázali, že je to možné. Protože jestli zase hlavní hrdina není schopnej zdolat ani 2 metry vysokou překážku... *7*
    Celkově z toho nemám špatný dojem, ale ani bezbřehé nadšení se nekoná. Zatím to vypadá na vánoční nákup ve slevové akci na Steamu, za plnou cenu do toho nepůjdu.
  • ukludnite sa... este sa neda povedat s tochto videa ze to bude zle... ja predpovedam dobru buducnost tejto hre :D myslim ze to vyde, intuiicia :D
    • tak to mas dost dojebanu intuiciu
  • Tahle se mi moc libí i ta grafika,líbí se mi to víc jak Crysis 2
    • To, co se ti líbí, je stylizace, ne grafika jako technologie.
  • misho8723
    Otázka na na twitteri pre Jean-François Dugas: In DX:HR, will there be an option to disable the orange "glow" around interactive objects?..a jeho odpoveď: No, it is actually part of Jensen's vision. Trust me, it's not intrusive at all; you'll have to play it. Don't trust video.
    • BS. Naprogramovat možnost vypnutí (resp. nezobrazení toho efektu) je podle mě primitivní záležitost. Potenciální zákazníci jim s dostatečným předstihem říkají, co se jim nelíbí, a jejich odpověď je "kupte si to a zjistíte, že vám to ve skutečnosti nevadí"? To snad ne.
      • take se mi to zvyrazneni nelibi a neni to ani drobnost, kdyz to ma byt soucasti cele hry, tak to tu hru udela uplne easy, bezmyslenkovite pruchozi. no coz, uvidime, trebas se polepsi s nejakym 10. patchem, jak to dnes byva :)
      • misho8723
        No bolo by dobré, keby to do dátumu vydania zmenili, ale jeho odpoveď nie je práve to, čo by človek čakal a dúfal. Na fórach ľudia dúfajú, že ak sa to nebude dať zmeniť cez dáky mód alebo nejakým spôsobom v súboroch hry zrušiť celkom, tak keby aspoň sa dala zmeniť farba dákou cestou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit