Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • necekal jsem ze si hru koupim, ale po tomhle videu jsem prijemne prekvapen a musim rict ze day one. jinak jsem doinstaloval deus ex a kdo udela to stejny, tak tady mate link - http://www.moddb.com/mods/the-nameless-mod/tutorials/improving-deus-exs-graphics-with-mods
  • Je sice fajn, že má člověk 3 způsoby jak vyřešit danou situaci, ale hra bude člověka stejně tlačit ke "Stealth", protože za něj bude nejvíc XP (Samoždřejme pokud o více XP bude mít zájem).
    • ales.smutny
      Tipoval bych, že to bude obchod XP/ itemy. Při stealth či alternativním postupu se zdá, že sice bude nepoměrně víc XP, ale žádné náboje, žádná kořist z mrtvých... a nebo spíš "němnóžka". Myslím, že tady se bude muset vážně tlačit sám hráč k tomu, co chce, co potřebuje.

      Ale já jen viděl stejné video a přečetl nějaké zahr. články (slibovaná vysoká míra zranění v přestřelce se fakt koná, zdá se, že minimálně bez augmentací Adam nevydrží víc jak dva, tři náboje v trupu), takže...třeba nás ještě překvapí...:)
  • NonSuch
    hele, ukazuji nam to, co bylo pred lety vpodstate standard? ano. vadi mi to? rozhodne ne. budme vdecni ze se ta hra alespon takhle snazi, zatim to vypada paradne, nezapomente ze to mohlo vydavat EA nebo Activision a dopadlo by to pravdepodobne daleko hur...
  • super hra, ako z roku 98 aby som prekladal krabice a chodil ventilaciu a vypinal elektriku *1* strasna hlupost, to si radsej zastrielam *1*
    • Tak si dej facku a běž hrát Halo.
  • misho8723
    Inakšie ak si chce niekto prečítať skvele napísané preview o prvých 3 hodinách hry, môže na tomto linku: http://www.pcgamer.com/2011/02/24/deus-ex-human-revolution-hands-on-the-first-three-hours/ ... človek sa tam dočíta napríklad to, že prvá hodina je vcelku priamočiara, ale potom už je to oveľa lepšie
  • To nasviceni predmetu pujde vypnout, uz o tom psali, tak to laskave nevytahujte furt dokola, kaspari! Hra jde s dobou, takze pokud se nekomu nelibi, at si zahraje staryho Deuse. To je asi tak vse co se k tomu da rict
    • Souhlasim! Jednicka to nebude - stejne jako prvni dil byl na prvni pohled "vicemene" v kolejich tehdejsi doby (a dokazal ty koleje vymacknout az k nekolikam GOTY a jinym zebrickum), bude trojka v kolejich dnesnich. Jak moc vymacknutych, nevim. Jednicku miluju a rovnou pocitam s mnoha vecmi dnesni mody zjednosuovat - staci mi jestli to bude dostatecne khool, pekny a hi-tech punk a bude uvnitr kolovat krev z Deus Ex. A jeste abych byl z obliga - tak ale ne typ krve druheho dilu.
    • stále platí že bez lokalizace nezajimavá hra
      • Zadny stres, vsak on k tomu nekdo ceske titulky udela a mezitim to zlevni na 300,-. Mas to hrat v lete nebo kolem Vanoc, jako by na tom zalezelo?! Tak mezitim das neco jineho. Takovych bude spousta. *5*
      • Proc tu porad lidi brecite? Nebudu vam predhazovat ze se mate naucit anglicky(i kdyz mi neni jasne jak to ze tolik lidi eng neovlada,kdyz se uci uz na zakladkach). Ale vzdyt kazda jen trosicku uspecna hra se lokalizace dockala! Proste si budete muset mesic,dca nebo treba pulrok pockat na neoficialni cestinu.
      • Stale plati ze misto psani techto zbytecnejch prispevku a breceni ze hra nebude v cestine by ses mohl ucit anglicky...
      • Dlaha
        no jak pro koho *3*
  • No to me po*erte... Vazne i Deus ?? :(( Ja uz to fakt nechapu... Nebo prave ze mozna chapu.. Jen nevim, co je smutnejsi ...
  • nakousli jste tu docela zajímavý problém... Když už se hádáte, koukněte se na prodejní čísla Mass effect 2
    kolik se jich prodalo na PC - v řádech sta tisíc
    PS3 a XBOX - přes milion, milin a půl na každou z nich

    PC patří online - to je budoucnost a tu konzole nezmění. WoW, SCII, BF2 - mody ...
    • tento prispevok ma asi taku legitimitu ako vyroky cirkvy<=> ziadnu
    • misho8723
      Z akých informácií čerpáš množstvo predaja Mass Effectu na PC?
    • Někdo tu zapomíná na Steam.
      • Nezapomíná, ale čísla z něj nemáme. A i kdybychom měli. Při smělém odhadu by to bylo další 300 000 a máme na PC celkem půl milionu?
        • Pokud vím, Mass Effect měl na Steamu obrovský úspěch, zvlášť v těch vánočních akcích. Navíc, tahle čísla nejsou ani věrohodná, ani globální. Jde mi o to, že se tady zase někdo ohání nějakými hodnotami, které někde zahlídl a vyvozuje z toho závěry.
    • Psychotic
      Myslím, žes to trefil.
      PC bude vždycky král strategií a MMO.
      Temná strana Síly... ehm... totiž konzole již brzy ovládou vše ostatní. MUHAHAHA!
  • Nevim ale me osobne se teda hlas hrdiny libi a to moc.
  • http://www.farey.cz/hry/deus-ex-human-revolution-na-e3/comment-page-1#comment-8937

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit