Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grafika nadherna, zvuk nadherny, uz si to len spustit doma :)
    • Já se bojim,že mě to nepujde úplně na plno *1* protože muj q6600 3,33 už i u BC2 má co dělat. :- )Co teprve tuto.Potřeboval bych ho ještě víc přetaktovat,ale nevím jak.U 3,4 mě to padá :- (.Některým lidem se to ale podařilo nataktovat až na 4GHZ.Desku na taktování mam hodně dobrou.
  • Opět jen US Army, NATO podle vývojářů neexistuje. A to rozhodně nekritizuji jen Bad Company, myslím tím všechny střílečky se světelnou pistolí. :)
    • NATO jednotky byli snad jen ve World In Conflict...jinak ne...ale neni se čemu divit, když tato organizace nedokáže jasně říci, jestli svého hlavního spojence podporuje či nikoliv
      • Ještě byli ve stařičké strategii, kde jste hrál buď za "teroristy" nebo modré přilby...nevím jak se jmenuje ale velkou úlohu tam hrála televize...
        • Potíž je ta. že "modré přilby" jsou jednotky UN a ne NATO
          • za NATO se dalo myslim hrát v BF2 EURO FORCE
        • Modre prilby jsou jednotky OSN, ale to je detail.:)
          • No jo seš rychlejší :)
  • Toto vyzera rovnako ako Bad company 2, nesmrtelni partaci kt. za vas urobia vsetko. Rozmyslal som ako by sa dal tento koncept zmenit aby to bolo zabavne. Stacilo by umoznit partakom zomriet, vy by ste ich potom ozivovali (podobne ako medik v MP). Cim viac partakov by vam zomrelo tym by to bolo tazsie lebo vsetci by sustredili palbu na vas.
  • Huuuraaah Marines!!!!!!!Huuuraaah!!!!
  • Všichni tady popisujou ty svoje negativni nazory ale stejne si to vsichni zahrajete. Tak to porad prestan te prirovnavat ke starejm dobrejm dilum serie. Sing je pro ty co maj radi FPS ale nebavi je bejt na servrech porad mrtvy od nejakejch profíku co u toho sedej od rana do vecera. *3*
    • Mluv za sebe *3* ,ja si pockam az co z toho vyleze,jestli dalsi BC nebo klasicke BF a podle toho bud koupim nebo ne *3* .
      A ne kazdeho koho bavi SP musi bavit preskriptovana koridorovka ze soucasnosti,kterych tu je v posledni dobe nejak moc *2*
  • Sice je na nejake delani zaveru priiiiilis brzo,ale z tohoto videa to pusobi,ze SP bude dalsi z nekonecne rady preskriptovanych koridorovek ze soucasnoti,kterych tu bylo v posledni dobe az az.
    Je jasny ,ze prim bude hrat MP,jen nechapu proc tam cpat SP,kterej bude to samy stokrat videny jinde.
    Graficky to vypada fajn,nazvuceni taky pusobi celkem dobre.
    Ja jen doufam,ze se vrati k duchu klasickych BF1942 a BF2 a ne te odnozi BC
    • no protože, kdyby tam SP nebyl, tak se objeví flame tupci co budou držkovat o tom, že tam SP neni...navíc pro někoho to třeba bude první hra tak se single jako trénink hodí...
      • jjn to chapu,jde jen o to,ze to nejspis bude zase jenom SP na par hodin,jenom aby se nereklo
        • Tak to bude...mě to neva...singl asi projedu, pokud bude záživný tak i dokončim...ale stejně jde jen jak je u BF zvykem o MP...doufám, že to bude spíš jak BF2
  • Ta mapa...připomíná mi strike at karkand
    • presne to mě napadlo taky jak tam vrazil do těch dveří
  • tu zbran drzi jak pako pri behu,prvni dojem nic moc
    • Ty toho naděláš.
    • no faktem je,ze tou zbrani by pri tom behu mohl machat trochu vic no,takhle to pusobi trochu divne
    • to iste
  • Grafika a skripty vypadají víc než dobře, bohužel jde jen o další vymývání mozků, kde se ve jménu dobra snažíte nastolit mír a pořádek v Iráku. America, fucke yeah !!!
    • no jo, chtělo by to pro změnu třeba nějakou FPS ze sovětské války v Afghánu : )...nebo Britové na Falklandech... námětů by určitě byly 3 prdele, ale problém je že největší herní trh je USA a tam by s timhle asi nikdo nějak masově neuspěl : ( Nezbývá než doufat že DICE časem uvolní nějaký toolkit a budem se moct těšit na mody typu Project Reality...

      btw už mě tu začíná pěkně srát ten debilní kód pro odeslání textu, kterej musím třeba 4x opsat než mi je milostivě uznán. Sice mám docela dost dioptrií, ale v tomhle případě se obávám že problém nebude mezi klávescnicí a židlí. Nebo to opravdu blbne jen mě?
    • Tiez na mna z toho ide ten pocit a coraz horsie sa s tym da stotoznit.
  • V 1:00 jak vaši přátelé utíkají a svižně hýbají zbraní zato vy ji před sebou držíte jako pravítko...jinak se na to hrozně moc těším , ještě by to chtělo video s nějakou pořádnou destrukcí a taky by mě zajímalo jestli budete moci taky vyrážet dveře.Zajímalo by mě tolik věcí no , ale budu si muset počkat.Ale na 85% si to koupím protože se na to těším od doby kdy jsem o tom uslyšel
    • jo přesně tohodle sem si taky všiml, i ta kamera mi připadá nějak moc statická na to jak se ostatni v tom běhu kroutí a poskakujou. Pomatuju že třeba u Stalkera si spousta lidí stěžovala jak se jím dělá z houpání kamery při běhu blbě :D ale podle mě to hodně pomůže vcítít se do hry. No buďme rádi aspoň za to, že je tohle další hra kdy se nám vývojáři nebojí dát i v FPS pohledu nějaké tělo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit