Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, novinka na základě Jindrova komentáře v bleskovkách.
  • Nevim co je na tech informacich tak uchvacujiciho asi tu hodně lidi zapomělo na GTA San Andreas pamatujete tu hru? Všechny tyto prvky byli už v San Andreas a těch bystřejšim došlo, že jim nejde o nic jinyho než udělat San Andreas 2. Ne, že by to bylo špatně San Andreas byl/je nejlepší díl.
    • Nepamatuju si, že by v SA bylo např.: páka, wrestling, horolezectví, jízda v kánoi, skákání s padákem, vodní závody na skútrech, triatlon, podomácku upravené zbraně, tankování benzínu, zemětřesení a další jevy počasí, zatarasování sám sebe v domě stoly a dalším nábytkem, mobil, kempování ostatních NPC a další aktivity jako popíjení u táboráku, turisti přeskakující spadlé stromy atd.... Čerpám i z originálního příspěvku (zatarasování nábytkem, spadlé stromy)
      • Paulcz
        to chce trošku brát s rezervou :) v GTA4 byl problém pro 10 AI policejních hlídek vystřílet barák se 4 AI zločincema, furt běhali okolo a schovávali se do auta, případně vběhli do baráku a umřeli.. tolik asi k zatarasování :)A vzhledem k tomu, že to bude i na konzole :P
      • Pardon, padáky tam byly.
    • Phillios191
      Já si na San Andreas pamatuju velmi dobře, jsem jeho velký fanda a dodneška ho mám stále na PC, ale podle těchto informací to bude lepší než SA, což vítám s otevřenou náručí :)
    • Tak to je věc názoru.Mě třeba přijde SA jako nejtupější a nejnudnější díl *1*
  • já si přeju jen jedinou vec a to aby v PC verzi byl v nastaveni grafiky Antialiasing protoze v IV vubec nebyl a proste mi tokazilo zazitek z hrani
    • nevim proc minus co je na tom spatneho? antialiasing byl i v GTA San Andreas tak proc v IV nebyl? no jo ono to bylo vlastne jen port z konzole :P
      • Jo, to je pravda, byl to fakt děs. Třeba i v cutscenách když byla postava pár metrů od kamery tak to vypadalo děsně, nemluvě o stínech...
  • Pokud jsou tyhle informace pravda, tak cítím ve vzduchu opravdu pecku. Upravování aut, zbraní, interaktivní svět obrovských rozměrů. Paráda!
  • Mechwarrior_bw
    nutnost tankovat benzín - konečne ! trochu sa ale obávam aby nešla rozloha na úkor kvality mesta a detailov, zrejme tam bude viac otvorenejších lokácii s jednoduchými budovami... ktovie. A kedže chcem hrať za bieleho tak si radšej počkám na mod :)
    • diky bohu ze zadna z hernich postav poradnych her nebude nikdy cobolak
    • bílej člověk s černym hlasem. win.
      • Mechwarrior_bw
        to už by sa dalo prežiť... hlas nie je zase počuť tak často. A možno to niekto preženie modulátorom :)
  • haha stejně to na pc zaroven nevyjde
    • Nevadí, já si ten půlrok rád počkám. Na konzoli hraju jenom sporty. 3D akcím jsem nikdy nepřišel na chuť.
  • GTA série je špička, ale pokud sprominutím zkur*ví PC verzi jako u IV. tak ať ji radši ani nedělají
    • co na tom bylo "zkurvenýho?" optimalizace? ale jdi, i v dnešní době má málokterá hra lepší komplexní nasvícení, fyziku atd.. Viz možnosti modování.
      • ziadny antialiasing. 7 opravnych patchov, zufaly performance v case vydania ... to neni moc dobra vizitka. ten port bol veru dost skurv€ny , a za komplexne nasvietenia, nove vymozenosti grafickych modov atd treba dat kredit moderom
      • tak mi vysvetly proc podle hw naroku to melo nekomu jit na plny pozadavky a pritom se mu to na nejvysi sekalo amusel si to uplne cely prekopat az na medium
        • Ano AA byla škoda, ale i takové Crysis si člověk musel chvilku poupravovat než docílíl toho, čeho chtěl. Holt komplexnost bere svojí daň. Na druhou stranu, i přes tyto neduhy jsem sakra rád, že to na PC vyšlo.
        • a je mi uplne jedno jaky tam bylo nasviceni kdyz ani blbi AA tam nebylo
  • Ty ochránci všeho možného už mi pijou krev zvířata nepůjdou střílet nebudou tam děti takovéhle omezování hry jen kazí. Pokud je to pravda tak je to škoda hru by to jen zlepšilo.
    • Leonidasss
      Je fakt, že někoho takového bych chtěl poznat - někoho, kdo tohle zakazuje. Chtěl bych znát jeho názor, ale to se mi asi nepoštěstí.
    • A jinak seš zdravej? :P Nechápu, jak někoho může lákat představa, že by ve hrách zabíjel děti a zvířata. Fujjj !!! *10*
      • Nedělej z toho takovou vědu je to další krok k uvěřitelnějším hrám. Když jdeš po ulici taky vidíš okolo děti ne? No a co se týká jejich zabíjení když to nebude náplň misí tak v tom nevidim problém ať si každý hráč rozhodne co tam bude dělat. Takže na tvou otázku ano jsem zdravý protože chápu že nic ve hře neni skutečné jsou to jen jedničky a nuly a to je vše.
      • Rozhodně by jejich přítomnost působila reálněji a to že by tam byly neznamená, že je hned musí chtít vraždit. Zvláštní, že tě hned napadlo zabíjení, to nepůsobí zrovna zdravě ;-)
  • Paulcz
    Hlavně ať dodělají příběhové mise. Ke konci hry měly chyby a byla vidět jistá dávka nedodělanosti - hlavně mě štvalo, když Nico vzal telefon uprostřed přestřelky a minutu se vykecával přičemž nešlo ani běhat.. to bylo asi v 5ti misích za sebou
    • esc
  • Doufam ze zavody na skutrech budou jako nejaka vedlejsi nepovinna mise.
    • Phillios191
      Proč? myslím že minimise v SA jako tancování, hopsání na lowriderech byli prima
      • úžasný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit