Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze ovladani vrtulniku a letadla bude jak v SA v gta IV defaultne mysi nic moc teda
    • RakeW
      Hádám, že defaultně to spíš bude na DualShock, resp. X360 Controller...
  • Tesim se na nove GTA jak malej. Clanek ale jenom spekulace majici hodnotu komentare Karla Novaka v diskuzi. Hlavne tedy neverim te rozloze. Pri stejne mire detailu jako ve IV moc dobre nechapu, jak to soucasne konzole rozchodi. Jestli se jim to ale povede, tak vsechna cest. Taky afroamericky hrdina mi nejak nesedi. Kdyz uz se vratili do stejnyho prostredi jako v San Andreas, tak alespon postava by mohla byt diametralne odlisna, ne? Aktivity taky pusobi prinejmensim podezrele... Na cem by ale opravdu meli zapracovat a doufam, ze tak ucini, to je system stihani policii. Udelam-li neco nezakoneho bez svedku, nemuzou jit policiste preci hned po mne. Nebo kdyz zmenim nekde nezpozorovan auto, tak by me logicky nemeli pronasledovat.. Tohle je jedna z veci, ktere me na GTA vzdycky trochu stvaly.
    • tak v GTA IV kdyz si zacal strilet nebo prejel nekd enekoho a nebyli pobliz policajti tka lidi vytahly mobil a tu policii na tebe zavolaly
      • Mám podezření, že to bylo jen eye-candy, protože vraždy na odlehlé pláži jsem rozhodně prováděl zcela neviděn a stejně po mě šli... :)))
  • tak ty deti chapu nejsou nejak dulezity k ty hre a kdyz uz tak radsi at tam nejsou nez ze by byli neprustrelny ale se zviratama nesouhlasim kdyz tam maj byt lesy a hory tak nejaky divoky vlky a divocaky bych tam dal aspon by byli ty lesy trochu zivy i medvedi by nebyli spatny proste kdyby ste chodily v lese cihalo by nebezpeci i tam samozrejme ne tak velke ale nebylo by to spatny a zvirata se daly zabijet ve spouste her cod,gun,rdr,fallout(psi)
    • Nechtěli*... A ten smajl na konci také nemá bejt :D
    • Tvůrci něchtělí dát do hry děti protože by za možnost jejich zabití měli na krku zase tunu žalob (jako třeba s hot coffe modem). A neprůstřelnost dětí pak trochu kazí dojem ze hry (jako v nových falloutech). Takže je lepší když tam nebudou.... *13*
    • Jsou velmi důležitý by ses divil jak by to zlepšilo vnímání toho města.
      • ne tak mozna sem to spatne myslel v tu chvily nevadily by mi tam jako klidne bych je tam bral ale chapu ze to je potom moc morbidni a je mi jasny ze kazdej se jejich zabijem bude bavit a bude tuna videi na youtube jak tamhle hazi granaty na deti a jak pouzivaj motorovky a ten plamenomet xP chapu to a myslim si ze proto to tam byt nemusi nebylo to v predeslich a nikdo si nestezoval
  • Takze zase cerna tlama jako hl. postava,at jdou fo hajzlu.Tihle gangsta retardi me pekne serou
    • Je to tak jediný dobrý byl Vic Vance , kuva ale hlavně že za negry můžeš ojiždět bílé (Lopez - Tbogt , CJ - SA ) ale takový Johnny ani Niko si z černou nevrznou , asi jsou gengzta zm*di v kurzu ...
    • Á pán je rasista?
      • Asi jsem rasista, těžko se totiž ztotožním s postavou Afroameričana
      • Mechwarrior_bw
        neviem či je rasista ale skús žiť v nejakej exponovanej lokalite LA niekde južne od Downtown, plnej gangov hlavne afro-americkej etnicity a možno by sa z teba stal rasista zo dňa na deň.
        • nebo na severu cech
          • Jj,bydlim 10 km od Varnsorfu,tech dementnich cikanu co si hrajou na drsny US negry je tu jak nasrano...chce se mi blejt z ty pakaze..a ano,jsem rasista,ma s tim nekdo nejaky problem?? vy pseudo humanasti..nehrajte si tu Kocaba.
            • Takový jako ty by se měli léčit, ale asi by ti to stejně nepomohlo.
          • nebo v čr :D
      • Skôr len teplé decko *7*
  • Pokud jsou tyhle informace pravdivé a vyjde to na konzole, tak potěš pánbůh s dokreslováním textur...To budou zase doskakovat textury :-D

    PS. Měl jsem hru na HDD =)
  • hlavní postava afro-američan?? néééééé.. já chci zpátky sympatickou postavu aláá Tommy Vercetti z Vice City..
    • Sympatická postava Vercetty ? to bych hrál radši za Lanceho než za toho namachrovaného m*d*ka
    • na Carla Johnsona taky každý prskal a nakonec to nebylo zlé a celkem se mi to tam hodí i víc do toho Los Santos, já mám s tim městem prostě spojenou černošskou komunitu už od San Andreas.. ale s Tommym Varcettim musim souhlasit, to je hned vedle Nika moje nejoblibenější postava z GTA
    • A černoch nemůže být sympatický?
      • Mechwarrior_bw
        môže ... teda ak to nie je nejaký ghetto gangsta rappa :)
        • Moje rec!
      • nic takovýho jsem neřekl.. jen, že mě postava z Vice City přišla daleko sympatičtější než jak ze San Andreas tak ale i z IV.. a navíc, mohlo by se to aspoň střídat.. bílej, černej, rus (nebo cokoli jinýho) a zase dokola..
        • Rus je ale taky bílej ;)
          • mozna rus z evropy. kus dal na vychod uz je klidne zlutej...
  • pc (s)hráči zapomeňte na to :DDDDD
    • Ano, opravdu jsem zvědav jak konzole téhle generace zvládnou 100 NPC + třeba několik aut a zvířat naráz :)
    • strašně bych se zasmál, kdyby to vyšlo prvně na PC a na konzole až když bude další generace.. :D
      • jenže to se nestane chlapečku :ddddd
        • Tak si běž honit péro nad tou svou konzolí a nezasírej tu vzduch.
          • už se těšim až tu budeš brečet, že to nevyjde zaroven
            • Mě je to fuk, já stejně na hraní moc času nemam, to ty ale nemůžeš pochopit páč si ještě na prvním stupni základní školy, takže si klidně i pár měsíců počkám.
    • taky si na*er
  • Psychotic
    Jestli to dělají pro novou generaci konzolí, pak bych byl ochoten tomu věřit, jinak těžko - něco takovýho by konzole utáhly tak možná v grafice z roku 1995. A vlastně bych nevěřil ani tomu, že to bude pro nové konzole... Launch tituly mají většinou slabé prodeje (prostě protože ty konzole ještě nikdo nemá) a pochybuju, že by se Rockstaru chtělo trpět propad prodejů z 18 milionů u GTA4 na nějaké tři miliony v lepším případě u GTA5...
  • Ryba9
    Asi začnu přemýšlet o pořízení Gatesovo krabičky plné překvapení. RDR bych ještě přežil, ale na to GTA to ten půlrok nedám. *7*
  • Tankování benzínu by bylo fajn.Vzpomíná si jak jsem jel v mafii do jedné čtvrti,kde byl strašně velký kopec.Vedla tam taková klikatá silnice.Mnoho auto to vyjíždělo tak,že to do toho kopce jelo snad 20 a do zatáčky na kopci 10.Právě jedu a najedou ten kec."Kurva došla mi šťáva" Tak nějak to řekl.Tak jsem vystoupil a že si ukradnu auto nějak to dojedu .No jo,ale to by to nesměl byt ten hovadskej kopec a strarý krámy jako auta.Tam jsem ukradl šmejd co jel okolo a ten se do toho kopce nemohl zase rozjet :D.To bylo tak zoufalý,že to začalo i skoro couvat.Tak jsem to musel dojít pěšky.Bylo na to ho*no ale byla to sranda.
    • Mechwarrior_bw
      práve takéto detaily robia z hier niečo viac, keď sa udeje niečo mimo očakávania hráča alebo plánov autorov. Takto sa jednoducho poznajú výnimočné hry...
      • Přesně tak.Hráč si takové okamžiky pamatuje mnohem déle a kolikrát je sranda na ně vzpomínat.Když jsem hrál GTA I tak tam jsem zkoušel různé vyložené hovadiny a čekal co se stane.Tenkrát to byla vážně sranda.Hovadiny které vznikaly byli na tu dobu nevídané.Jo to byli časy.Dnes je časté,že má hráč pevně danou linku a běda jestli je odkloní...

        Tak mne napadá čim to bylo,že jsem se tenkrát nenasral a nesmazal to?Jak je tak hojně diskutováno.Často čtu jak se firmy bojí dát tam nějaké možnosti nebo prvky které by způsoby hráči "nečekané" situace.Možná to je přirozená lidská zvídavost a radost z překvapení.Když jsem hrál Ultimu Online na Dark Paradise tak jsem jsem se učil pouze smrtí :).Šetřil jsem 10k na Verite šel do Maze na draka ten flusnul měl jsem jen trenky.No věděl jsem,že samotné brnění nestačí.Pak ty časy kdy jsem neměl nic jen poslední krumpáč a doufal,že něco nakopu.Ideálně červa :d.No a pak zase časy,kdy jsem měl dostatek peněz,koní,lam a partu kámošů z guildy a mohl jsem si dovolit věci na okrasu jako třeba různě zbarvená zvířata a brnění co již nešly vyrobit.No to bych neměl kdybych se na to vykašlal.Kámoše bych nepoznal kdybych se na to také vykašlal.Hlavně bych se pak nesmál lidem co v nějakém MMORPG nadávají tak,že vymyslí nové slovo pokaždé když ztratí nějaký předmět který lze celkem snadno sehnat.Jo je Ultima nevyškolila :)A tedy ocelové nervi také nezískali.
        -Tak mne napadá jestli bude zase Dan Vávra v podcastu tak by mohl objasnit kdo vymyslel ten kopec v kombinaci se starýma autama :)
    • Phillios191
      jasně vím co myslíš, čtvrt kde byla mise jak máš vyloupit ten trezor se Salvatorem :)
      to byla skutecne velmi namahava zatacka, vubec by mi nedelalo problem mit v GTA povinny prvek tankovani, kazdej realnej prvek hru zlepsuje v kazdem pripade :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit