Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At si kdo chce rika co chce, samotnemu mi to pripada, jako situace s Mafii 2. Kupa kecu, pr a spousta slibu. Na screenshotech toho zatim moc videt nejde. Jen par domu a dve vesnice. Zrovna v Cryenginu je napaintovanej teren behem chvile. Jestli si nekdo mysli, ze je zabava cestovat pul hodiny konem pres les, kterej moc unikatnich mist nema, mesto jedno podobne druhemu (moc jich tam necekam, tak max 4 vesnice), velkych bitev take moc neocekavam. Ale tak nebudu jen drzkovat. Na realisticke husitske dungeony, ktere prolezam ja, statny kovar a ve kterych se neni moc ceho bat (monstra holt nejsou na sklade) na ty si rad pockam. Treba tam najdu pytel brambor :D
    • pytel brambor? si radši nastuduj historii kdy se začali pěstovat brambory ty kokose
    • Magister_Peditum
      Já se po lese procházím celkem rád. A kdy se ti poštěstí procházet se v pozdněgotickém lese 15. století? *1*
      • Magister_Peditum
        Zrovna tak za 3 neděle tam navíc s kámošema vyrazíme na takovej "mini čundr" (no, spíš chlastací výlet do kácovskýho pivovaru), ale chtěl bych to využít k návštěvě Ratají (zatímco jsem ve Šternberku byl asi 5x). Protože to sice mám necelých 50km od baráku, ale ještě nikdy jsem tam nebyl. A když už se tam má odehrávat tahle hra... *3*
        • davidBray
          čím blíž máš něco k baráku tak tím později se tam podíváš, jestli vůbec :D
    • Tak si nám to teda pověděl,že tě podobné hry nezajímají, tak teda zase čau..
    • Pytel brambor máš tak v hlavě .
    • Veskoslav
      Během chvíle? Jo další "odborník". Jinak nevím, co pořád meleš o nějakých husitech, když toto se odehrává ještě 12 let před upálením Huse.
  • A je to tady lidé po prvotním nadšení začínají hledat malichernosti. Holt každému se zavděčit nemůže..
    • Tak nevím, co by momentálně lidi mohli kde najít, i kdyby hledali. Vždyť hru jsme fakticky ještě neviděli, vyjma grafické stránky a náznaků. Zatím všechno z toho vypadá více než výborně.
    • český standard.
      • yenda1
        žádný český, nýbrž lidský.
  • Inquisitor
    Pěkný a zajímaví video. Přízvuk neřešim, hlavně že mu bylo dobře rozumět. Dobrá ale byla ta zaseknutá AI kráčející do plotu v záběrech ze hry :D
  • No vzhledem k tomu že v Ratajích nad Sázavou mám babičku a vyrůstal tu můj táta tak vím dobře jak vypadají v reálu. A musím uznat podoba je rozhodně zřejmá ačkoli tu již z původního opevnění které tu bylo za doby hry zbyla pouze jižní věž - netušil jsem však dříve že tu stojí tak dlouho *1*
    • promitac
      Nafot babičku a pošli to do warhorsu jako podklad pre NPC.
  • x_ander
    Těm, co přijde herní plocha 3x3 km málo, lze doporučit jen to, ať si takovou plochu zajdou projít v reálu, protože asi nemají představu. Tady přece nejde jen o to, že přejdu "hranu" plochy o délce 3 km za půl hodiny. Nebo ještě líp, zajeďte si přímo do Ratají (já to možná v létě udělám) a pěkně pěšky si projděte městečko i okolí, navštivte hrad, projděte se kolem Sázavy, zajděte si na další hrad (Talmberk) a projděte si pár vesnic okolo a třeba zajděte do lesa na houby a prolezte nějaké jeskyně. Tohle všechno zabere klidně celý víkend a to "jenom" jdete.

    Vážně je to málo na hru, která samozřejmě bude navíc prošpikována questy a souboji?

    A tím spíš, když jde jen o první akt ze tří?
    • Neskutečně málo. Sám to popisuješ, hra na "půl" hodiny, takové CryEngine demo s krat!asem od Vávry ?
      • x_ander
        Zkus ti to přečíst znova. Jestli hry s otevřeným světem hraješ tak, že s postavou přejdes z jednoho konce na druhý rovnou za nosem, nikde se nezastavíš a neuděláš jediný quest, a pak hru vypneš s tím, že "byla moc krátká", tak to pak ano, to pro tebe bude krátké i KC.
      • To je zajímavé. Všude ve světě se o hře nornálně diskutuje, jen tady na games.cz se lidi předhání v tom, kdo napíše větší pi*ovinu. *7*
    • To by ale museli zvednout zadek a jít pryč od komu, to přece po nich nemůžeš chtít... Navíc při té procházce nepotkají žádné zombie, tak to pro ně bude nuda.
    • Ano.
      • GlaDOS
        Ne.
  • Koukám, že mlynář v čase 12:35 je pěknej srandista.
  • fwdtom
    To se mi moc líbí... Ty naše končiny předělané do virtuálního světa jsou prostě paráda. ArmA II mě neskutečně bavila (třeba i jen tak běhat po lesích po prázdné mapě), právě z důvodu toho prostředí, co připomínalo český venkov. *14* A co se hry týče, konečně něco historickýho bez draků a homoklád v róbách co metaj frostbolty. Fandim tomu! *4*
  • Mart9
    Jen víc článků o Kingdom Come!!
    • http://byznys.lidovky.cz/tvurci-hry-vybiraji-na-internetu-miliony-chteji-bakalovi-dokazat-zajem-1n6-/firmy-trhy.aspx?c=A140125_142411_firmy-trhy_jzl
  • Video se mi líbilo - mělo dostatečnou informační hodnotu a zase toho "nevykecali" moc, abych se mohl těšit i na další videa. To srovnávání s reálnými místy mi příjde dobré a zajímavé, kor když od začátku říkají, že chtějí dělat realistické rpg.

    Dost by mě zajímalo, kolik toho ví o této připravované hře sami obyvatelé Ratají. Podle mě se musí připravit na zvýšený zájem o obec. Minimálně já se tam na jaře zajedu podívat.
  • Kr.Pa
    Mě se jejich videa velice líbí, možná to dělá jen to zaměření na reálnosti, ale když se podívate na videa jiných her, všichni jen sedí ve studiu, krecají, ukazují obrázky atd. Dan nejenže ukazuje krásy naší krajiny ale i často mění pozadí a studiových scén je minimum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit