Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z kickstarteru se nam pomalu stava kickscamer
  • prudislav
    škoda že to vypadá na fake - Z pospisu to zní mnohem líp než F2P nesmysl Suravrium :-(
  • Stalker je jedna z mejch nej her. Kdyby to vyšlo, bylo by to super.
  • deathfish
    Jaká je možnost, že by to byli podvodníci? Na kickstarteru se to už stalo parkrát ne? Jen mi přijde, že na to co slibují a chtějí udělat budou potřebovat víc než $50 000
    • Wildstonecz
      Sak oni uz nekolik let ve vyvoji byli ale pak jim dosly prachy a presunuli se na survarium a ulozily to k ledu na nejaky cas. Neni to cely vyvoj jenom za KS.
    • Kinet1c
      pravdepodobne si uz nieco zafinancovali samy, toto potrebuju mozno na dorobenie, neviem, neverim, ze to je podvod teda a dufam, ze to vide
      • deathfish
        No snad to podvod není. Jen je takové divné financovat sliby. Vše co ukázali bylo, pokud se nemýlím, ze S.T.A.L.K.E.R.ů a z toho co zatím reálně udělali byli jen 2 artworky.
        • imho je to mysleno spis jako urcita forma reklamy, nez seriozni volani o penize. usetri za klasicky marketing a jeste jim lidi sami poslou prasule - kdo by to nechtel? Treba ja jsem pred timhle clankem o te hre nemel ani tuseni a ted jim nejspis neco poslu, protoze cernobyl je srdcovka.
  • bohužel to vypadá na fake :X
  • Těch 50k je jenom jakože plán spíš počítají že vyberou víc a myslím že se jim to i povede a částka může jít i do milionů ale stejně nikdy nepochopím jak funguje herní byznys když studia co dělají sportovní a závodní hry atd který sou o ničem nikdy nemají problém a drží se jako howno košile a studia co dělají poctivé hry padají ale asi to bude tím že jednoduchost vyhraje stejně jako v hudbě nebo filmu a dalších odvětví bohužel nenáročných lidi je už asi víc proto i televize vypadá jako vypadá celý den seriály o ničem (doba minecraftu,justinu biebru,stmívaní a hlavně kobry11)
  • MickeyMutant
    To by se mi líbilo, ale moc tomu nevěřím. Popravdě vůbec. Za 50 000 toho příliš nesvedou, k tomu multiplatformně. Nový engine, AI, RPG systém, auta, helikoptéra? Ten teaser je navíc jen směskou velmi starých obrázků a videí z celé Stalker série.
  • Tohle je extremne neduveryhodny projekt. Predem mi je lito kazdeho, kdo tam vlozi prachy :-).
  • Ten strech, že za půl mega udělají mulťák je na blití... Stalker byl vyloženě čistá solo akce, multiplayer jsem díky distributorovi ani nerozjel :D O další Survarium fakt nestojím, za půlmega jde udělat tisíc lepších věcí. Dokud si to nerozmyslí, tak jim nedám ani korunu.
  • Multiplatforma? Meh. Ať si jdou žebrat pro prachy k SONY/Mrkváčům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit