Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Takže je to fake nebo normální předprodej kryjící se za kickstarterem?
  • Obrázky užasné
  • Asmoudeus
    Co je to zase za nadpis? *7*
  • Keyz
    Nápad bych bral ale těm lidem nevěřím, že to dokončí tak jak píší.
  • Dagon
    Drzim im palce na rukach i nohach!!! Cokolvek, co ma nieco s postapokalyptickym svetom typu S.T.A.L.K.E.R, pripadne Metro alebo PREDOVSETKYM nesmrtelny Fallout, je skratka u mna kedykolvek v plnej miere ocakavane... Snad to vyjde.
  • Rozhodně přispěji :)
  • Dal jsem za 25$, je mi jasný, že jestli to výjde, tak tak v roce 2017, ale i tak doufám že to není faleš. A když jo tak pětikilo v háji, přišel jsem i o víc, uvidí se.
    • však stáhni pledge, to lze..
      • If you must cancel, visit the project page and click “Manage Your Pledge.” At the bottom of the next page you’ll see the “Cancel Pledge” button.
  • mikezz
    Stalker Shadow of Chernobyl- moja najoblúbenejšia hra všetkých čias. To kickstarter video je príšerné. Projekt budem sledovať ďalej a podľa ďalšieho infa uvidím, či prispejem.
  • Tím, že tu hru dodělají mi udělají velkou radost, ale pokud dají pryč to video, budu mít radost ještě větší.

    Rád bych věřil že výsledná hra bude mít atmosféru jako stalker, ale silně o tom pochybuju. stalker těžil hodně z toho, že informace o tamní katastrofě zná každý a jakékoli dílo, ať už kniha, film nebo hra mají větší šanci, když používají známá místa, lidé se pak mnohem víc vcítí do děje.
  • Ooooooooooooo to vypada moc dobře to by mohl byt takovy další fallout,věřím že tenhle projekt dopadne relativně dobře
    • už by to konečně chtělo nějakou kvalitní post apo hru v dobré grafice .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit