Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jinak...já SWTOR docela sleduji a nehraji ho asi měsíc. Tím že zpřístupnili transfer postav to nevyřeší. Neboť to není kontrolovatelné. chaoticky budou hráči přecházet ze serveru na server. Oni musí ty servery sloučit,...respektive 60 % znich odstranit a hráče nakumulovat do těch co zůstanou.....
  • Ja osobně mám raději luky, sipy a magii, či peknou sekeru. Ale scifi je dalsi alternativa, kterou mám rád.
    Problem je ale skutečně v tom ztvarnění. Jak už jsem nejspíš tady i psal několikrát. Očekaval jsem u možnosti letat s vlastní lodí ve stylu X3, nějaký vesmírný simulator. To by byl prvek, který by tu hru totalně vylepsil a tech prvků, které tam mohli dodat upravit je spousta. Jen mě přijde, že jsou při vývoji her pod vydavatelem dost omezeni, a musí se držet určitých mantinelů.
  • Veskoslav
    Ach jo. Jediné, co se díky tomuto hlupákovi stane, že neregistrovaní nebuou mít přístup do diskuzí......
  • Hry casto dochazeji na tuto uroven, kde jsou diky vydavatelum. Ti drzi pevnou ruku a diktuji si podminky. Vemte si ze nezavisla studia a nezavisli vyvojari, produkuji lepsi produkty z hlediska hratelnosti a za mensi penize, nez vyvojari pod vydavateli.

    Vydavatel chce pekne pozlatko, ale uvnitr muze byt klidne hnijici produkt, kdyz to lidi budou kupovat tim lip pro ne. Zmeni strategii az se jim budou kratit zisky. Stejna vec je s iPhonem, jsou i lepsi mobili a lepsi produkty i levnejsi se stejnou vybavou. Ale je to trendy je to znacka, ktera ma jmeno a lidi po tom chmataj i kdyz ziskavaji odpad.
  • Tak to asi moc nesledujes vyvoj SWTOR. Co ja vim, tak dochazi ke sjednocovani serveru uz nyni a to tim ze muzes prevest svoji postavu na jiny server. Jestli jsi skoncil prave kvuli tomu, tak mas moznost pokracovat.

    Ja osobne skoncil proto, ze me to PvP moc nenadchlo hnat se tam za nejlepsim equipem neustalym hranim nekolika PvP warzone a posledni kontent je dost o jako je u WoW, proste valit instance a snazit se sehnat nejlepsi itemy. A dalsi, co me na SWTOR vadi jsou mesicni poplatky.

    Mesicni poplatky me netrapi z hlediska castky. Vydelavam si a nemam problem platit. Ale mrzi me platit za neco rozdilnou castku nez ostatni. Napr. student ktery u toho bude travit 8h denne zaplati z hlediska ztravene doby u teto hry mene nez ja kdybych u toho travil "nucene" 2h casu, jelikoz se chci tez vyspat, jit do prace a udelat jinou cinnost. A zaplaceny poplatek nuti vyuzit aspon tu trochu casu. Naopak kdyz je free to play, tak neplatis za cas ale za obsah a to jsou dve rozdilne veci.
  • Časem na ten systém přejdou všichni, ale free2play není nějakou matkou Terezou pro hráče. Spíše hru ztíží, omezí a ve výsledku člověk, který si chce užít více obsahu, musí platit víc, než pokud by platil měsíčně. Jedinou záchranou brzdou buď GW2, ale upřímně poslední roky naznačují, že hry začínají být pro starou generaci přeci jen méně zajímavými. Tím spíše, že postrádají inteligetní náplň. Tím více pak hledáme jiný způsob, jak zabít čas a to je navíc ještě ku prospěchu věci.
  • Veskoslav
    Furt Tě vyjde levněji 1000/6 měsíců než 250 kč/měsíc. Navíc se podívej na GW 1 ajavycházely datadisky:)
  • Dobrý článek, jen nadpis je trochu zavádějící. Tvůrci nepokukují po F2P, investor jim dá přikaz, jakmile se mu bude zdát daný obchodní model ziskovější. Je to jen a jen o penězích, hrůza kam ty hry dnes došly.
  • Tak to asi můžeš opět začít hrát, protože transfery postav už začaly *3* tedy je umožněno.
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=477706
  • Fuck yea, brah.

    GW2 Da Best!
  • teď je otázkou, jak často ty datadisky budou. ABy to nebylo každých 6 měsíc s nutností platit další třeba i 1000 Kč za to, že můžu hrát hru dalších 6 měsíců do vydání dalšího datadisku. *1*
  • TES MMO má být hodně zaměřené na PVP a to by ho podle mě mohlo udržet nahoře. Stačí se podívat na GW2 - tam bude hlavní PVP a díky tomu je vlemi očekávané. Naopak SWTOR v PVP selhal.
  • Veskoslav
    Ale GW2 má zásadní výhodu. KOupíš a nic neřešíš:)Tedy až na nové datadisky:-D
  • lol proč?
  • Jinak pokud beres fail jako to, ze byl znacny odliv lidi, tak pak ano.
  • Nemyslim si uplne ze je to fail. Ale spatne koncipovany, snazilli se z toho ziskat spousty prachu po vzorku WoWka, presne podle toho modelu i jede a to byla jejich chyba. A rozhodne je i chyba zpracovani vesmiru jako takoveho.

    Kdokoliv se pusti do vesmiru a zacne definova hranice, tak bud se trefi a nebo je to pro nej pohreb. Treba kdyz rekli ze se bude moci clovek proletet lodi, tak jsem si i ja osobne predstavil stary dobry ELITE nebo FRONTIER pripadne pro nektery ne tak stary a znamejsi X3. Preletim na jinou planetu, cestou me muze nekdo prepadnout. To by byl asi prvek, ktery by to rozhodne ozivil. Nejsem si ted jist jak fungovalo Galaxies, nehral jsem ho, ale slysel jsem na nej jen samou chvalu.
  • Ok.
  • Proboha já hlavně nechápu proč místo toho aby šli cestou F2P nesloučili ty servery ! to mi hlava nebere. Hráči odcházeli proto, že servery byli málo zalidněné a nešlo hrát tak jak mohla hra nabízet a jaké měla možnosti a jak se očekává...a to bylo příčinou toho že tím pádem méně a méně hráčů hrálo dál...kdyby sloučili servery a nastavili populační balance, hráči by hráli hru tak jak se má.....proč se neřešila kořenová příčina problému??...já jsem nepřestal hru hrát proto že by mě nebavila, ale proto že jsem si rozehrál postavu na dvou serverech které se postupně oba ukázali jako mrtvé a nulovou populací a možností sehnat partu lidí nacokoliv..... hrá je výborná, a je obrovská škoda že zanikne. Jakmile jednou přejde na F2P, znamená to, že přestane produkovat zisk a tudíž se zastaví i její vývoj co se dalšího jejího obsahu týče a to teprve bude znamenat konec. Pokud přejde na F2P hra umře.
  • Vrook
    Je to možný, ale GW2 se setká s tim samym, jakmile příjde další MMORPG. Přestože si ho plánuju pořídit, nevěřim, že by to mělo bejt něco přelomovýho. Betu jsem hrál a nezapůsobilo to na mne o nic líp, než když jsem hrál betu SWTOR. Dneska si každej zahraje třeba víkendovou betu libovolný hry a je z toho úplně vedle, protože pohled na tu hru je při beta testování hrozně zkreslenej. Dlouhodobější hraní "naostro" je ale prostě něco jinýho a podle mýho názoru je dost pravděpodobný, že GW2 přestanou lidi hrát po stejný době, jako to bylo u SWTOR. Jedinou výhodou je, že je to buy to play a nemusej se platit měsíční poplatky, jinak bych do toho rozhodně nešel.
    No a pokud mě to přestane bavit (dávám tomu maximálně tři měsíce), tak se na MMO vyseru, stejně jsou to za poslední roky všechno naprosto zoufalý sr*čky. *15*
  • Přejde-li SWTOR pod free 2 play, končím s MMO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit