Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jizdni model tam sel nastavit, i kdyz to stejne ultra realisticky nebylo, nikdy mi nevadil u zavodu trosku arkadovejsi styl. Ta volnost a vymodelovany ostrovy byly perfektni...ktera zavodni hra tohle muze nabidnout ?
  • kok*t
  • deridon
    TDU byla určitě zajimavá hra, ale mě tam šíleně odradila taková ta infantilní atmosféra.. ti panaci, rádoby zlatá mládež ala Jersey Shore.. prostě strašný, možná kdyby to bylo na styl starších NFS či se inspirovali 60 Seconds či Fast and Furious, tak by to i vypadalo jinak..
  • Trol.diskuzni
    Zajímavý kontrast ve dvou po sobě jdoucích článcích...
  • TDU2 jsme si ze zvedavosti koupil. A dodnes lituji. Tomuhle silenemu jizdnimu modelu rikat zavody,to chce hodne otrlou povahu.
  • Divotvurce
    První TDU je super, jedna z mých nejoblíbenějších závodních her a dodnes ji hraju. Na druhý díl měli novou producentku a ta to podělala. Nedokážu si představit, jak by vypadal třetí díl.
  • Skoda. Test Drive Unlimited jsem mel rad oba dily, i kdyz tam bylo spousta chyb, tak trojka uz mohla byt solidni. Podobny zavody mi na pc budou chybet :/
  • montatatana
    Skoda, snazili se do her vecpat vcelku originalni napady a delat je trosku jinak, i kdyz jim to malokdy vyslo v hratelne podobe :)

    Tak to se muzeme na Kickstarteru tesit na novej projekt...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit