Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casove treti a ctvrtej akt tvori snad 10% hry docela me to dostalo kdyz sem opustil "japonsko" a uz byl pomalu konec :))
  • Časově také. Vím o čem mluvím, protože jsem hru již 2x dohrál.
  • Na plochu mozna, ale casove urcite ne
  • Gr3y_fox
    No jistě, palubní topič, truhlář a nástěnkář nemsí v žádné správné partě chybět:-)
  • MrSanta
    Janchor a Grygar jsou jedna osoba?
    PS: Když tak vidím Janchorův titul "nástěnkář" tak se musím zeptat zda má někdo v Games.cz týmu titul "topič"?
  • Troufám si tvrdit, že autor článku ví o RPG hodně. Dokonce si přisadím a řeknu, že toho ví o hodně víc než ty a já dohromady.

    Recenze je výstižná, hodnocení sedí (ne přiblbý hype jako v Německu). Jen tak dál, Janchor ftw;-)
  • Erimos (tj. ostrov, který na kterém se nachází pouště a savany), tvoří cca 60-65% singleplayeru.
  • claymen
    tím byly určitě myšleny hrubky, slova která neznáme nejsou asi gramatické chyby :D
  • Zajímalo by mne jestli recenzent hru hrál déle než dvě hodiny, protože srcreeny jsou všechny pouze z prvního, respektive druhého ostrova.Ten tvoří asi 20 procent ze hry ne-li méně.myslel jsem si, že recenzent by se měl hru pokusit dohrát a až potom ohodnotit.Osobně sem hrál ze začátku mě hra docela chytla, ale na ostrově stylizovaného jako Japonsko sem přestal....je tady ale možnost resetu skillu a vlastnosti takže možná zkusím ze svého bojovníka udělat mága:)
  • janchor
    O "špičkách žánru" ani "troufání si" tam není ani slovo, jen o otevřených hrách a vlastním prostoru, který si pro sebe TWII vydobyla.
  • Nechápu jak může auor přirovnávat Arcanii ke špičkám žánru a stavět ji např vedle DAO
    Prý - TWII si může troufnout i na Arcani -i to je uplná hovadina tato věta co tam autor napsal. Na Arcanii si troufne i mentálně postižená opice. Je vidět že autor článku neví nic o RPG. *10*
  • Neregistruju se nikde, pokud to není vyloženě nutné. Tady to nutné není.
  • Souhlas, prvních pár hodin jsem trávil obstřelováním nepřátel ze skalek. Po pár oddřených levelů to žačalo být konečně zábavné.
  • Máte namysli hrubky, nebo užívání slov kterým nerozumíte (nespisovná slova)? Také občas utekla diakritika. Pravděpodobně mířím přímo do pekla.
  • Protože se nad tím pak budeš rozčilovat a časem se regneš. *1*
  • Pak tedy nechápu, proč mám tu možnost kliknout na "upravit".
  • MrSanta
    Stačí se zaregistrovat. Viz jeden ze šesti bodů pod nápisem PROČ SE REGISTROVAT v pravé části. Mein Gott *7*
  • S timhle prispevkem jsem seknul jednou, po asi pate hrubce... :-)
  • oin.odin
    sry ale na janchor štýl som si za tie roky už zvykol a veľmi my vyhovuje ...
  • To je zvláštní, protože já to opatchovala hned po nainstalování a až pak jsem začla hrát. Ale je fajn, že to bude v český verzi už opravený.

    SpinGee: V Hatmandoru ve stokách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit