Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo k čemu vůbec protipirátské ochrany jsou.. Na warezu se kolikrát objeví 100% fuknční verze hry ještě dřív než je vůbec k dostání v obchodech. Člověk si větsinou chce koupit origo, aby podpořil vývojáře, ale když jsou tam pak takový kraviny, že nemůžeš hrát kvůli tomu, že ti nejde net, že nejde server ubisoftu, že máš omezenej počet aktivací.. to je prostě šikana zákazníka a já hru, kterou si chci klidně koupit jako origo, ale má tyhle výše uvedený sračky, tak si jí radši stáhnu, nechci bejt ničím omezovanej, když za to vypláznu litr... Warezák si hraje krásně bez komplikací a platící zákazník to odsere a přitom zbytečně.. Já říkám vydávat hry bez ochrany, stejně jsou k ničemu.. Každá hra se vždy crackla.. každá
    • Taky se sam sebe na tohle casto ptam a dost me veskera ta omezeni z nich zacinaji otravovat, nicmene k warezu se uchylovat jako alternativu nechci, to uz se spise na nektere hry holt vyprdnu a bude.
      • Resenim je take hrat na konzoli, tam se krade radove mene, takze ani ty restrikce nejsou tak drsne.
    • no úpně každá ne,nebo alespon ne uspokojivě. Treba takovej Lock On: Flaming Cliffs 2. Jinak s tebou ve vsem souhlasim
    • Jediný, na koho ten smejd funguje, jsou lidi, kteri si koupi originalku a chteli by ji napr. pujcit kamaradovi nebo nechat mu ji zkopirovat, ale ten kamarad si pak muze taky stahnout crack zsae...takze nevim na koho je to cileny, nikdo me nenapada *7*
  • "DRM většině zákazníků nevadí" ano, ti další už totiž zákazníkama nejsou...
  • a co treba ?

    Ubisoft: DRM vetsinu zakazniku se*e, ale nam to nevadi.
  • "Anno 2070 sice dovoluje jen tři aktivace a po změnách hardwaru si hráči asi budou muset reaktivovat svoji kopii, ale většina zákazníků tenhle scénář nikdy nezažije."

    Překlad:
    Hra není natolik kvalitní a "znovuhratelná" aby přežila jedno vaše PC. Než se vám něco pokazí, hra vás přestane bavit.
    • Jestli jsou v dnesni dobe nejake hry kvalitni a znovuhratelne, tak jsou to ty ze serie Anno.
      • Já vím. Mám je všechny. Chci jen ukázat jak si sere na hlavu.
    • V případě problémů se vám budeme rádi věnovat na naší placené technické podpoře.
      (obdoba automatu UPC)
  • Na tenhle problém, znám jeden lék - warez to vyřeší hned *2*

    Když si chci koupit hru tak ji chci vlastnit a dělat si s ní co chci. Takže i kdyby hra od ubisoftu, třeba Anno byla pecka pecek, tak bych si ji stáhnul. Nikdo mi nebude říkat kolikrát smím, nebo nesmím naistalovat hru co jsem si zaplatil. Předpokládám, že s demem se Ubisoft, taky neobtěžuje.

    Říkám to pořád, warez je jediný ostrůvek poctivosti v herním průmyslu. Je mi jasné, že většina z vás se z mých řádek asi rozpustí...a začně kamenovat, ale je to tak *12*
    • Kdyby byl tenhle business ferovej a delali hry za ktery shrabne prachy ten kdo je napsal, delali je kvalitne atd. tak bych rekl ze jim pirati skodi. Jenze kdyz vidim ten hnuj co je dneska - napr novy CoD, tak bych byl radsi kdyby si to 10M lidi stahnulo a ne koupilo *15*
  • genki.sudo
    Reštriktívne DRM sú rakovinou PC gamingu...
  • DRM? Spíš MRD ne?
  • Ale ano. Věřím, že většina zákazníků drží hubu. Většinou si buďto byli vědomi, co kupují, nebo tomu vůbec nerozumí.

    Druhá věc je o kolik POTENCIÁLNÍCH zákazníků takhle přicházejí. Od doby co svoje produkty mrví DRM a on-line kontrolou jsem od nich nekoupil jediný titul. A jistě nejsem sám.
    • Nejsi. Někde jsem navíc četl, že od zavedení této ubisoftí ochrany počet pirátěných kopií sice poklesl, ale aniž by se to odrazilo na zvýšení prodejů PC verzí. Tažke chyba bude asi přímo ve hrách. + potvrzuje mi to, že s piráty by měli ti s kravatami kalkulovat co nejméně, nedají se brát ani jako potenciální zákazníci. Pirátivost je stav mysli a každý to v sobě musí zlomit sám.
      • stačí napsat, špatné hry = žádné pirátění *1*
  • Kolika to vadí lidem, to přesně ubisoft nikdy nezjizdí. Díky týhle ochraně. Mně přešla touha vůbec některé hry od nich hrát a přestali tím pádem pro mě dále existovat. Spousta těch orhran omezuje hráče v hraní her. Nehodlám hrát a ani kupovat něco, kde budu muset být neustale v singleplayeru připojený k internetu!
    Ano to, už radči vemu podobnou hru od konkurence, s tím, že nebude nutnost být neustále připojený k internetu. Jestliže chceme něco změnit, musíme táhnout v daném směru za jeden provaz!
    S pozdravem!
    • To je má filosofie. Bohužel svedou nízké prodeje na piráty. To je nerozetnutelnej uzel.
    • už jen z principu jsem si sehnal SP a Sulent huntera pirátského.Neb nesnášim když má v připadě legální koupě nekdo, ještě za moje prachy podmínky.
      • pardon silent
  • MickeyMutant
    Absolutně nechápu, proč se nad tím ještě někdo rozčiluje, ta firma za to přece už dlouho nestojí. Podobné problémy dělá opakovaně, není s nimi kloudá řeč, tak do nich ty peníze prostě necpěte a sežeňte si to jinde. Vždyť tu možnost máte - hlasujte peněženkou, jediným argumentem, kterému rozumí.

    Kdyby to tak udělala většina nespokojených, změnilo by se u nich něco spíš, než když všichni budou jen nadávat. Pokud tedy ještě někdo vůbec věří, že jsou v Ubisoftu schopni nějaké logické úvahy a pokud ještě vůbec někomu na nějaké změně v té firmě záleží.
    • A jakej by melo takovy jednani smysl a dopad? Ze Ubi prestane vydavat hry na PC? Me je to celkem jedno, hraju na PS3, ale nezahrat si takovej Assassins Creed, to by me trochu vadilo :)
      • MickeyMutant
        Smysl je zřejmý - nestrkat peníze někomu, kdo mi kvůli tomu, že jsem mu zaplatil, jen háže klacky pod nohy. A zahrát si samozřejmě bez pruzení a komplikací.

        Dopad je evidentně složitější záležitost, protože nevíme, jak je ta skupina nespokojených platících zákazníků velká. Pokud není pro firmu dostatečně finančně zajímavá, tak se nestane nic. Pokud má ale významnou kupní sílu, tak se buďto v Ubisoftu někomu rozsvítí a přestanou dělat z lidí voly (říká optimista), nebo, jak píšeš, radikálně omezí vydávání her na PC (říká pesimista).
        • Jestli myslis tim zahrat si na prostest z warezu tak durazne NE. U vsech produktu je bezny, ze za vec o kterou nemas zajem, neoushlasis s podminkami, atd. si ji proste nekoupis a tudiz ji nemas, nebudes uzivat, atd. Ale delat nejaky prostesty a schvalne hrat z warezu, to je presne to, proc vydavatele berou PC jako podradnou platformu, protoze vidi, kolik lidi hraje z warezu proti legalne zakoupenym hram a nasledne se temi udaji ridi v dalsim podnikani.
          • MickeyMutant
            Tvoje volba, nebudu ti nic vymlouvat. Jen chci podotknout, že ne na protest, ale kvůli bezproblémovému hraní.
            • Ty jsi nebetycne hloupy, warezem chces resit "klacky pod nohy", ktere tu jsou prave kvuli warezu. Tim to fakt vyresis.
            • souhlas, navic kdyz jsou hry drahy jak hovado, takze vydavatelum tak leda na*rat a jeste nebudu mit problemy s hranim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit